Trekking Grupları (Güneydoğu Anadolu)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,254

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Bu başlıkta Güneydoğu Anadolu bölgesinde aktivite gösteren Trekking Grupları kendilerini tanıtabilirler.

Etiketler

Ynt: Trekking Grupları (Güneydoğu Anadolu)

arkadaşlar biz gaziantepte yaşayan bir grup dağcıyız. ama bu bölge yükselti olarak kısır bir bölge olmasından dolayı kısa süreli faliyetlerimizi kaya tırmanışı ve treking şeklinde planlıyoruz. ilimizde kaya tırmanışına uygun 3 -4 yer mevcuttur. bunlardan birisinde adanadaki dostlarımızla birlikte boltlu rotalar açarak tırmanış bahçesi olma youlunu ilk adımlarını attık, bahsettiğim bölgelerin tamamında treking için güzel mekanlar mevcuttur.

ayrıntılı bilgi için esat47@gmail.com  adresine mail atabilirsiniz. hertürlü bilgi aktarımı yapabilirim.

ferdane gül' Alıntı:
aslen urfalı olarak güneydogudaki durumu merak etmiştim,cevap ortada sanırım
Güneydoğuda etkinlik yapan ama bu forumdan haberi olmayan arkadaşlar vardır diye düşünüyorum :smiley:
Kimbilir ilerleyen zamanlarda orada etkinlik yapma imkanına kavuşur ve burada paylaşma imkanı buluruz...

Slm arkadaşlar bende yeni katıldım şu aralar biraz yoğunum önemli bir hazırlık içindeyim ve çok bunaldım en kısa zamanda bunu halledip aranıza katılmak istiyorum belki de ilk bölgemizden başlarım ama buradan gitme ihtimalim olduğu için belkide diğer bölgeleri keşfetme şansım daha fazla olur Gaziantep'de dağcı arkadaşların olduğunu öğrenmek harika böylelikle benim bir iddiam daha doğrulanmış oldu Gaziantep'de hiçbir faaliyetn yapacak hiçbir şeyin olmadığını söyleyip teblem tembel oturan arkadaşlara buradan duyurumuz olsun.. Dünyayı ve ruhumuzu güzelleştirmek kendi elimizde. Arkadaşlar kampa gitmeden de tanışıp görüşelim. İsteyenler mail yoluyla ulaşabilirler. Maceracı, özgür keşif dolu günlere, yeni dostluklara...

Çok güzel, lütfen yapılacak olan etkinlikleri forumumuzdan duyurun, orada doğa sporlarına gönül verenler katılım yapacaklardır..

Urfa'ya taşınmaya hazırlanıyorum , hatta yarın yola çıkıyorum İzmir'den, Urfa'da trekking yapan proesyonel bir ekip varsa katılmaktan sevinç duyarım sevgiler

herkese slmlar.arkadaslar dıyarbakırda trekking grubu varmı acaba bılen varmı

Arkadaşlar Batman'da bir grubunuz varsa ben hazırım. Eğer ilk bensem hemen tanışabiliriz :smiley:

Katılım isteği,(Güneydoğu Anadolu)

Selam arkadaşlar,
Almanya da yaşamaktan dolayı uzun yıllardır ülkemden uzaktayım, sizlerin yardımları ve imkanlarıyla bu tip gezilere katılmak istiyorum. Katılmak için şartları bildirmenizi rica ediyorum..

heyyy,yok mu bu ara nemrut a gitmye niyetli olan??hazır yakınlardayken boş durmayalım

bende urfadayım eğer trekking ile ilgilenen arkadaşlar varsa katılmak isterim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR