Trekking Arkadasi Ariyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eagle03 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,932

eagle03

Yeni Üye
Merhabalar Arkadaslar,

Ismim Sahin 24 yasindayim.Istanbulda yasiyorum.Havalarin isinmaya baslamasiyla birlikte kendimi dogaya birakmak yeni yerler gormek istiyorum.Trekking deneyimim bulunmamaktadir ama yuruyus kondisyonum vardir :smiley: Konusmayi seven birisiyim.Trekking arkadasi ariyorum.

Etiketler
Merhabalar Arkadaslar,

Ismim Sahin 24 yasindayim.Istanbulda yasiyorum.Havalarin isinmaya baslamasiyla birlikte kendimi dogaya birakmak yeni yerler gormek istiyorum.Trekking deneyimim bulunmamaktadir ama yuruyus kondisyonum vardir :smiley: Konusmayi seven birisiyim.Trekking arkadasi ariyorum.
K

Arkadaşım, kendini hiç tanıtmamışsın. Zaten bu site kafadengi insanları bir araya getirmek için kurulmuş bir site. Konuşkanlığından daha fazla şeylerini bilmeye ihtiyacımız var.

Bende bu yaz treking ve kamp düşünüyorum ve konuyla ilgili ekipman araştırıyor ve alıyorum. Tecrübeli arkadaşların yazılarını okuyup rotaları öğreniyorum.

Merhaba, ismim deniz yaş 25. Kocaelide yaşıyorum Mimarım. Aslen Artvinliyim. Kocaeli civarında trekking yada kamp aktivitesinde bulunacaklar var ise katılmak isterim.

Merhaba ben murat 22 yasındayım bende ünv bitti askerlikte bitti iyice sıkıldım,herhangi birşey olursa haberim olsun,konuyu açan arkadaş bana yazarsan sevinirim istanbuldanım bende

Merhaba Ankardayım tesadüfen keşfettim ve üye oldum ,profesyonel iş hayatım bir süredir yerini işsizliğe bıraktı trekking orta mesafe koşu doğa sporları konularına amatör olarak ilgi duyuyorum bu aktiviteleri yanlız yapmaktansa bir iki arkadaşla yapmak hem daha motive edici , zevkli ve güvenli olur diye düşünüyorum benzer düşüncede olan arkadaşlarla tanışmak isterim.sormak istedikleriniz olursa,
mail adresim sosegul@gmail.com
Saygılar,

Son düzenleme:

Merhaba şu anda Sufi Yolunu yürüyen Alberto Senna isimli Brezilyalı arkadaşımızla birlikte yürüyebilirsin. Alberto İstanbul'dan Konya'ya yürüyor ve bu akşam Orhangazi'de olacak. Kendisine facebook üzerinden ulaşabilirsin. https://www.facebook.com/albertobs01
Sufi Yolu ile ilgili bilgileride www.sufiyolu.com üzerinden okuyabilirsin.
Alberto Portekizce, İngilizce, İspanyolca ve Almanca konuşuyor. Şİmdiden iyi yürüyüşler.

Merhaba şu anda Sufi Yolunu yürüyen Alberto Senna isimli Brezilyalı arkadaşımızla birlikte yürüyebilirsin. Alberto İstanbul'dan Konya'ya yürüyor ve bu akşam Orhangazi'de olacak. Kendisine facebook üzerinden ulaşabilirsin. https://www.facebook.com/albertobs01
Sufi Yolu ile ilgili bilgileride www.sufiyolu.com üzerinden okuyabilirsin.
Alberto Portekizce, İngilizce, İspanyolca ve Almanca konuşuyor. Şİmdiden iyi yürüyüşler.

bu bilgi için çok teşekkürler. Sufi yolunu ilk defa görüyorum.

bu bilgi için çok teşekkürler. Sufi yolunu ilk defa görüyorum.
Sufi Yolu İstanbul ile Konya arası Kadim Hac yolunu takip eden bir trekking rotası. Ağırlıklı olarak yabancıların yürüdüğü bir rota. Türkçe ve ingilizce olarak rehber kitapları mevcut. Sufi Yolunu hazırlayan ekipte genelde yabancılardan oluştuğu için henüz Türkiyede tanınmadı. Pandora - Sufi Yolu : İstanbul Konya Doğa Yürüyüşü Rotası - Sedat Çakır - Kitap - ISBN 9786058138575

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.