Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 581,384

Etiketler
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

tyt.fan' Alıntı:
ömer bey yeşilvadi ye uğramıyarak çok şey kaçırmışım.çok şık bir araç toplamışsınız.

Teşekkürler Murat kardeşim,
geç kalmış sayılmazsın ,bekleriz

Araya mesafe girmiş anlaşılan :smiley:
Aracınız çok güzel , hikayeleri dinlemek bazen kullanmaktan Güzeldir... Ben o Yüzden hala kalan bir iki arkadaş/üstadı varsa dinlemek Görüşmek deneyimlemek isterdim...

Haberdar olabileceğim maalesef tek ortam burası ... Biraz antika diyen olabilir ama hala face Twitter gibi sosyal mecralara girmedim( 30 senelik bilgisayar-20 senelik internet kullanıcısı olmama rağmen) . Dolayısı ile o gruplar uzak şu an :smiley:

Off road tutkunları için acı biraz söyledikleriniz. Araç ile engel çıkınca bodoslama dalmayı seven insanların resim yüklemede sorun olunca kopmuş olması biraz manidar :smiley: bence biraz daha ego durumları olmuş gibi :smiley:

Neyse umarım bir gün denk geliriz birileri ile bir yerde haberim olursa Fizan'a bile gelirim. Maksat muhabbet olsun....

Merhablar,
Evet eski muhabbetler yok ve gerçekten özledik o günleri.
Toyotacıların çoğu hala görüşüyor hatta buradaki muhabbeti ilerletmiş ve gerçek ortamda görüşmeyi arttırdıkları için buraya pek vakit bulamıyorlar sanırım.
Ama bencede canlandırmanın vakti geldi umarım diğer arkadaşlar da katılımcı olurlar.
Selamlar

Arkadaşlar
Bizim kamyonetin arkasını kapatmayı düşünüyoruz. Askeri araçlarda kullanılanlar gibi brandaya ihtiyacımız var. Bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ederiz.

Bakkan' Alıntı:
Arkadaşlar
Bizim kamyonetin arkasını kapatmayı düşünüyoruz. Askeri araçlarda kullanılanlar gibi brandaya ihtiyacımız var. Bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ederiz.
Eski Reo'lardaki gibi bir branda arıyorsun değil mi Burak?

Evet öyle bişey olabilir ama artık yeni daha iyi malzemeler çıkmıştır diye düşünüyorum. Sektöre uzak olduğum için bulamıyorum. Yurtdışında çok güzel malzemeler var ama burda mümessillikleri yok. Ordan alma konusunu araştıracağım ama sipariş miktarım az olacağı için sıkıntı olabilir.

tekstil olduğu için sıkıntı olur muhtemel ithalatı. O örgü kumaş şeklindeki dışı mumlu olan brandada bende arıyorum. Kim bulursa haber versin olmadı:smiley:))

Mumlu branda varmış bir atölyede,usta mumlu brandaların ,sıcak ve soğukta daralıp genişlediğini ifade etti.
Bizim istediğimiz gerginliği yakalayamazsınız dedi.

gerginlik işini hallederiz büyükihtimal çok geniş değil kasalar. Önemli olan nostaljik görüntüsü benim için.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=106867.new;topicseen#new

Aracımızın detay fotoğrafları

Köyde tema'nın meşe palamutu toplama ve ekim çalışmaları köydeki çocuklar tarafından yapıldı.
Tema görevlileri denetimlerinde.
Üvezli muhtarıda , köydeki ablalarımız ve kardeşlerimiz çocuklara PİŞİ hazırladılar

DSC 0309

DSC 0310

DSC 0355

DSC 0341

Süper bir çalışma elinize sağlık abi, bende çocuklarla gelsydim ne güzel olurmuş

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR