Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 581,399

Etiketler
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Evet bu duruma bende üzülüyorum açıkçası, neyse sağlık olsun ,belki bir gün yeniden ilk evimizde buluşuruz :(

selam arkadaşlar
Adanada satışta olan fj 75 hakkında bilgisi olan varmı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-toyota-land-curiser-120407353/detay

Bu bahaneyle görüşmüş oluruz belki

.

Milliyet cbayrami bant

memlekette toyotacı kalmamış galiba :smiley: uzun zamandır cumhuriyet bayramı hariç kimseler uğramamış konuya ???

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98899.msg1289498#msg1289498

Selamlar,

Adım Bora. Aranıza yaklaşık 4-5 ay önce katıldım, ne alsam derken bir anda kendimi 120 sahibi olarak buldum.

Çok güzel niyetlerle başlamış muhabbet köşesi sonradan iyice sıradanlaşıp günaydın mesakları ile kısıtlı kalmış 8 aya yakın zamandır hiç mesaj bile gelmemiş. Forum neredeyse sadece GC ve LR üzerine konuşur olmuş.
Toyota sahipleri artık araçlarından sıkıldı mı? konuşacak konu mu kalmadı ? yoksa insanların egoları girdi de araya mesafemi girdi çok merak ediyorum.

Sitede gezmekle ilgili ne bir program(bunu tüm siteye yayabiliriz) ne yapılan bireysel ya da ufak gruplu gezilerle ilgili bilgilendirme mesajı bulamıyorum nicedir.

Evet bende aranıza katıldım ama (amacım ne hard off road- ne piknik gezisi /ortası ) hiç deneyimleri paylaşabileceğimiz bilen arkadaşları hep eski mesajları okuyarak anlamaya öğrenmeye çalışıyorum.

Tabii ki deneyim olmadan bir yere kadar... belki deli cesareti kendimce bazı yerlere gidip öğreneceğim buradan artık ses çıkmazsa.

Cok merak ediyorum bunca LC sahibi hiç mi hafta sonu gezi kaçamak yapmıyor. Yapıyorda yeni gelenlere kapıları kapalı mı? Üzerindeki ölü toprağı atsa insanlar daha iyi olmaz mı? hiç kimse LR buluşmasına ah keske demedi mi?

Sevgi ve saygılarımla selamlarım.

Not: sanırım benzer düşüncede olan yeni arkadaşlar vardır. Her zaman tekliflere açık olduğumu belirtmek isterim

Bora bey hoşgeldiniz,
aracınız hayırlı olsun,iyi günlerde kullanın.
Toyota araçlara gelince ,eski toyotacılar yine devam ,eksilen yok gibi.
Arkadaşların çoğu face'de kendi gruplarını oluşturunca buranın müdavimliği azaldı.
Resim yüklemedeki problemler oluncada kopmalar oldu.

IMG 1007

Bizde buralardaki arkadaşlarla buluştuğumuzda turlar yapıyoruz.
Resimdeki araçta bir senelik uğraştan sonra topladığımız,uzun hikayeleri olan aracımız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri