Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 581,369

tugsan75

Zirve
Yer
İSTANBUL
Merhaba Arkadaşlar;

Bu konu başlığı nekadar doğru olur bilemiyorum ama Toyota grubu olarak ekibimiz bayaaa bir büyüdü ve nekadar bizim aramızda sorun olmasada farklı konu başlıklarında,o konuyla alakası olmayan muhabbetler yapıyoruz ve konuyla ilgili bilgiler arada kayboluyor.

Ben derimki başlık adı altında genel sohbetimizi yapıp,teknik konuları dağıtmayalım.

Etiketler

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Amacım sadece konuların ve teknik bilgilerin dağılmaması,offroad muhabbet köşesi var ama orada araya girenlerden sohbet edemiyoruz diye düşündüm.Sohbetimizi burada yapalım daha rahat oluruz diye düşünüyorum.

tuğsan cihan abinin yüksetlme işinde benimde aklıma takılanlar var.ön torsiyonlu sistem nasıl olacak??

Diğer konularıda takip ediyorum ama bizim ekip bana farklı geliyor.(Nazar deymesin)ama bilgiyi bulmak zorunda kalınca bazen ben bile dakikalarca sayfayı arıyorum.

Kitin içinde torsiyon barları var.Arkada yay önde torsiyon cubukları.4 tanede amortisör.

http://www.sleeoffroad.com/products/100_suspension.htm

Tuğsan senin araç yanılmıyorsam 98 modeldi,
bu sene (2009) düşük vergi dilimine geçebildimi yoksa 2010 damı geçeceksin?

selamlar.

Abi ben bu sene geçtim,987x2 ödedim bu sene,artık 3 sene sonra bugünün parasıyla iyice yarıya inecek.

isabet olmuş, bende geçen fj40 la ilgili küçük bir bilgi için 24 sayfa aramam gerekti.
keşke aradaki konu dışı muhabbetleri temizleseler

tugsan75' Alıntı:
Abi ben bu sene geçtim,987x2 ödedim bu sene,artık 3 sene sonra bugünün parasıyla iyice yarıya inecek.

teşekkür ederim,
o zaman bu sene 99 lar düşük vergi dilimine geçecek,

selamlar.

Zaten amacımda bu sohbeti ve geyiği burda yapalımki teknik konular silinmesin.Ama moderatörler festivalden dolayı yoğunlar,onlara sormadan böyle birşey yaptım.Belki izin vermezler,bekleyelim ve görelim.

Arkadaşlar bana müsade,elimizden geldiğince konulardaki sohbetleri burada yapalımki kirlilik olmasın.Herkeze hayırlı akşamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR