Toyota Sahiplerinin Dikkatine

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,692

Etiketler

Ynt: Toyota Sahiplerinin Dikkatine

merhaba tolga kardes hosgeldin...bana 85 hılux aynalar önde olan modelin ön sag sinyal ve arka sol stop lambası lazım nası buluruz kardes...

RedlinE' Alıntı:
http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=1

arkadaşlar forumda normalde goremediginiz muhabbet kısımına girebilmek için yukarda adresini verdigim yol nikli moda mesaj atmaniz gerekmektedir.

uyeliginiz genişletildikden sonra forum ana sayfasının en altında muhabet kısmından gırış yapabılırsınız.

Merhaba,
Dediğiniz gibi yaptım ama hala giremiyorum. Yetkiniz yok ya da sınırlandırılmış gibi bir uyarı veriyor?

mogzilla' Alıntı:
Arkadaşlar üye araçları listemizde bilnmeyen bir durum nedeni ile done kaybı oluşmuştur.Özellikle listenin en altında bulunan Toyota bölümünde bazı araçlar silinmiştir.Listede adı gözükmeyen Toyota sahipleri araç bilgilerini ve katıldıkları şehri bana özelden bildirme zahmetinde bulunurlarsa çok memnun olurum.
Selamlar - Saygılar
Merhaba,bu listeyi yayınlarsanız adımızın olup olmadığını görebiiriz.Daha önce biyere adımı yazmıştım(Toyota'cıların Gezenbilir listesi) ama sizin bahsettiğiniz yermi bilmiyorum.Teşekkürler...

toyota hılux 2.8 4x4 sahiplerının dikkatine elimde 5 adet 33x12.5 x 15 lastik mt- 4 adet jant 1 adet fiber kabin akdeniz kabin ihtiyacı olana :05324232836

2000 model vx 100 sahibiyim, yakında fotoğraflarımızı ekleyeceğim..(aracın ve kendimin)

Herkese merhaba,13 yıl mercedes G kullandıktan sonra,1997 vx 80 toyatama nihayet sahip oldum,aracı 1 ay önce aldım ve çok memnunum,lütfen beni de listenize ekleyiniz,aracın fotolarını sonra ekliyeceğim,selam ve saygılarımla.Taner Erdem

merhabalar bende 2003 model vx100 sahibiyim bu aracı almamda emeği geçen sizlere özelliklede barbaros a çok çok teşekkürler benide ekleyin lütfen listenize.

1986 model toyota hılüx 4x4 aracım

394640 10150471179393621 523873620 8936208 615723424 n

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri