Toyota Sahiplerinin Dikkatine

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,695

mogzilla

Toys4BigBoys
Yer
Istanbul
Web
www.canpeyzaj.com
Arkadaşlar üye araçları listemizde bilnmeyen bir durum nedeni ile done kaybı oluşmuştur.Özellikle listenin en altında bulunan Toyota bölümünde bazı araçlar silinmiştir.Listede adı gözükmeyen Toyota sahipleri araç bilgilerini ve katıldıkları şehri bana özelden bildirme zahmetinde bulunurlarsa çok memnun olurum.
Selamlar - Saygılar

Etiketler

Ynt: Toyota Sahiplerinin Dikkatine

Merhaba. 2007 model Hılüx adventure sahibiyim. listeye beni de eklerseniz sevinirim.

merhaba, 2009 toyota hilük 2.5 adventure. adan dan yazıyorum. ilgiyle her konuyu takip ediyorum...

SELAMLAR BEN AMASYA'DAN ALPARSLAN FORMA ZAMANIM OLDUKÇA GİRMEYE ÇALIŞIYORUM BİR AY ÖNCE 1986TOYOTA HİLUX 2,4 ALDIM ŞUANDA ARABADAN MEMNUNUM YAKINDA FOTOĞRAFLARI ATACAĞIM.. SAYGILAR

Toyota hunter

http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=1

arkadaşlar forumda normalde goremediginiz muhabbet kısımına girebilmek için yukarda adresini verdigim yol nikli moda mesaj atmaniz gerekmektedir.

uyeliginiz genişletildikden sonra forum ana sayfasının en altında muhabet kısmından gırış yapabılırsınız.

RedlinE' Alıntı:
http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=1

arkadaşlar forumda normalde goremediginiz muhabbet kısımına girebilmek için yukarda adresini verdigim yol nikli moda mesaj atmaniz gerekmektedir.

uyeliginiz genişletildikden sonra forum ana sayfasının en altında muhabet kısmından gırış yapabılırsınız.
Mücahit bey hep soracağım unutuyorum, Toyota muhabbet kısmına giriş neden onaya bağlandı, birden bire böyle bir uygulama başladı kendi adıma bir anlam veremedim ??? bilginiz varsa aydınlatırsanız sevinirim. Selamlar

Tam acıklamasını bende bılmıyorum ama mesaj sayısı cok olan butun topıklere yapılıyor. lr cılerınde var. Yanı bir yasaklama durumu yok. Foruma pek sik girmiyenler bizim muhabbetımızı anlamayabılırler dıye kapamış olacaklarını tahmın edıyorum.
yanı bu forumda anma geyık demesınler dıye

benim kendim için toplatığım toyota araçların bu zamana kadar birikmiş birçok parçası elimde bulunmaktadır ln65 ve ln 106 bu araçlardan parça ve yardım isteyen arkadaşlara yardımcı olurum saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri