Toyota Hilux Kasa Kapakları Fiyatları?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alper600 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,356

alper600

Ana Kamp
Yer
kocaeli
arkadaşlar toyota hilux aldım ve kasasını kapatmak istiyorum ama kasa kapağı fiyatlarını bilmiyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Etiketler
Ynt: Toyota Hilux Kasa Kapakları Fiyatları?

Akdeniz Fibersan ile görüşebilirsiniz. Ben kendi aracıma yaptırdım. Oldukça kaliteli ve montajı kolay, araca zarar vermeden menteşelerle monte ediliyor. 1600-1700 TL +KDV civarında olması lazım.
http://www.akdenizfibersan.com.tr/index.php

teşekkürler ama ben kocaelinde oturuyorum buralara yakın bir firma yazarsanız daha iyi olur

alper600' Alıntı:
teşekkürler ama ben kocaelinde oturuyorum buralara yakın bir firma yazarsanız daha iyi olur
Merak etmeyin ben de İstanbul'da oturuyorum kargo ile gönderiyorlar. Montajı da herhangi bir kaportacının bir saatte yapabileceği kadar kolay zaten. Eliniz yatkınsa kendiniz de yapabilirisniz. Ama bildiğim kadarıyla bunun üretimini yapan fazla firma yok, genellikle Carryboy gibi uzakdoğulu firmalara sipariş ederek ithal ediyorlar. Fiyatlar ithal olduğu için epeyce farkediyor. Sipariş için isterseniz Maltepe'de Peçe Otomotivle görüşebilirsiniz.
http://www.peceotomotiv.com.tr/

alper600' Alıntı:
arkadaşlar toyota hilux aldım ve kasasını kapatmak istiyorum ama kasa kapağı fiyatlarını bilmiyorum bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Bu şekilde katlanan kapak düşünürseniz bizde yardımcı olabiliriz.
www.elementtrade.com dan Bakflip olarak inceleyebilirsiniz.
Görüşmek üzere

Fotoraf0603

Fotoraf0610

Fotoraf0609

ELEMENT TRADE' Alıntı:
Bu şekilde katlanan kapak düşünürseniz bizde yardımcı olabiliriz.
www.elementtrade.com dan Bakflip olarak inceleyebilirsiniz.
Görüşmek üzere

teşekkürler ama ben büyük kabin arıyorum ama sitenizde göremedim fullboxların fiyatı nedir

pickart=2100tl(1 yıl garanti)
akdeniz fibarsan=1740tl(2 yıl garanti)
peçe otomotiv=2200tl(2 yıl garanti)
Görtaş Otomotiv=2200tl(1yıl garanti)
http://intoko.kijiji.com.tr/c-Oto-Diger-Vasita-Oto-Parcalari-Aksesuar-toyota-hilux-pick-up-kabin-ve-fullbox-imalati-ve-satisi-W0QQAdIdZ173868296 bu linkteki adamda 1900tl
şimdilik bunları bulabildim bilgisi olan varsa paylaşabilirmi??

Akdeniz Fibersan'dan aldığım üründen çok memnunum, son hafta yağan yağmur ve kar da test için fırsat oldu, sızdırma sorunu yaşamadım. Nakliye (250 TL) montaj (150-250 TL) uğraşamam diyorsanız İsterseniz Peçe Otomotiv üzerinden sipariş edebilirsiniz. Fiyat olarak da en uygunu Akdeniz Fibersan'ın modeli. Forumdan referanslarla yönlendirildiğinizi belirtirseniz belki biraz daha indirim de yaparlar ;)

Merhabalar Arkadaşlar Ben Gör-Taş'ın Sahibi Görkem ALTINTAŞ konuyu şans eseri gördüm...
Bizim fiyatlarımız toyota hilux camlı kabin olarak 2.200,00 TL'dir sizlerinde yazdığı üzere fakat fiyatlarımıza k.d.v. ve varan kargo ile adrese teslim nakliyeside dahildir.bu ürünlerin montajı takriben 2 saat sürmektedir ve ücret olarak karşılığı en fazla 150 TL dir.Ürünlerimize 2 yıl garanti veriyoruz.. diğer firmaları kötülemek için değil hepside seçkin firmalar ancak kendi firmamızı onlardan daha profesyonel olarak çalıştığını biliyorum.bahsi geçen diğer üretici firmalardan birinin 8 ustasının 7 si bizim firmamıza geçmiştir maddi olarak sıkıntı çekmektedir sipariş verme durumunuz olursa şayet dikkatli davranmanızı dilerim.Saygılarımla...

Ürünlerimizin Teknik Özellikleri ;

● TİTREŞİM VE KÖTÜ YOL ŞARTLARINA DAYANIKLI OLARAK TASARLANMIŞTIR...
● BASINÇLI AMORTİSÖRLER SAYESİNDE KABİN KAPAĞI AÇILDIKTAN SONRA KENDİ KENDİNE KAPANMASINI ÖNLER...
● KABİN VE FULLBOXLARIMIZ MODERN TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLMEKTEDİR...
● ÜRÜNLERİMİZ PORTATİF VE MANDALLI OLUP MONTAJI KOLAYDIR...
● ÜRÜNLERİMİZ ARAÇLARINIZ GÖVDE RENGİNDE OLUP ORİJİNAL BOYA KODU İLE BOYANMAKTADIR...
● KABİNLERİMİZİN TAVAN KISMI HALIFLEX İLE DÖŞENMİŞTİR...
● ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMINDA 3. STOP LAMBASI STANDART OLUP,TÜM ELEKTRİK TESİSATI HAZIR KONUMDADIR...
● KABİN İLE ARACIN KASASI ARASINDA BULUNAN CAM TEMİZLİK YAPILABİLMESİ VE HAVA SİRKÜLASYONU İÇİN SÜRGÜLÜ DİZAYN EDİLMİŞTİR...
● BAĞIMSIZ KİLİT SİSTEMİ SAYESİNDE KABİN İÇİ GÜVENLİĞİNİZ MAXIMUM SEVİYEYE ÇIKARILMIŞTIR... ● FİRMAMIZ TÜRKİYE'DE İLK VE TEK OLARAK FİBER KABİN YEDEK PARÇAĞI DESTEĞİ VERMEKTEDİR...

Değerli gezenbilir üyeleri...

Toyota aracın kasa kaplaması ile ilgili belirtilen pickart araç dizayn fiyatı ile ilgili bir düzeltme yapmak istiyorum.Pickart araç dizayn merkezi Türkiye nin en çok perakende pick up kasa kapatma(camlı kabin,fullbox,starbox,rollback...)satan firmasıdır.Ankara merkezli firma her zaman en uygun fiyatı ,müşterilerine uygulamaktadır.Belirtilen fiyatların çok daha düşüğüne ürün satışı yapılmaktadır.Detaylı bilgi için www.pickart.com.tr

alper600' Alıntı:
arkadaşlar fiyatlar pahalı geldi 2. el satan biryer biliyormusunuz?

ELEMENTTRADE olarak yukarıdaki resimleri incelerseniz orada kullanılan kapaktan 1 adet elimizde ikinci el olarak var düşünürseniz yardımcı olabiliriz.
SERHAN ÖZÇELİK
0533 926 93 40

merhaba. yeni hi lux aldım bende. elementtrade Alman firması mı yoksa Turkiye de de calışıyor musunuz? Bu düz kapaklar kilitli, kasaya su geçirmez, sağlam bir yapıda mıdır?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR