Tmc El Pompalı Musluk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan makara60 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,579

Etiketler

Süpermiş.. biz 2 ay önce aldık. Daha 1 kez otoparkta kurduk. 2000 model.. ama kullanılmamış. Yatakları vs naylonları duruyor. Aldığım kişi hollandada işçiymiş. Emekli olunca 2 tane alıp Türkiyeye dönmüş. Birini kullanmış. Ama oturduğu sitede 2 araba 2 de römork olubca arıza çıkarmışlar. O da letgo ya koyduğu gün gördük. Ertesi gün aldık B296c513f42ef2ec539e7707970ce145

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süpermiş.. biz 2 ay önce aldık. Daha 1 kez otoparkta kurduk. 2000 model.. ama kullanılmamış. Yatakları vs naylonları duruyor. Aldığım kişi hollandada işçiymiş. Emekli olunca 2 tane alıp Türkiyeye dönmüş. Birini kullanmış. Ama oturduğu sitede 2 araba 2 de römork olubca arıza çıkarmışlar. O da letgo ya koyduğu gün gördük. Ertesi gün aldık B296c513f42ef2ec539e7707970ce145

Karadenizinbir ilçesinde sahibinden de gördüm hemen anlaşıp ertesi gün aldım yoksa kendim yapmayı düşünüyordum ben 17 yıldır alman firmada polyester fiber eşimde 8 yıldır beraber çalışıyoruz yapmak çok basit ama hazırını bulunca kaçırmadım
Modernize etmeye bakım ve 110 volt tan 220v çevirme tadilar biraz uğraştırdı

ikisi de çok güzelmiş güle güle kullanın.
Bu tarz karavanı, yıllar önce sarı sitede Coleman ın bir modelini görmüştüm. O zamandan beri ilgimi çekiyor.
7 kişi 2 mt boyunda rahatça ve 2 ergen çocuk 9 kişi yatıp rahatça yemek yiyebilir webasto var ve 670kg dolu tattım 820 kg 60kg su dolu 12kg tüp ve bütün mutfak ve giyim yastık yorgan dağil

Bizimkinin tamamı 300 kg. 2 ayrı yatak odası var. 3 gözlü ocak ve evye ayrı bölümde. Ekstra demir ve brandası var. Onlarla birlikte 1 oda ve bir gölfeli sahanlık daha ekleniyor. Ama ne su deposu ne buzdolabı ne akü vs yok.. ikinci el 3 sistem elektrolux rc 1600 aldım. Hem 220 v hem 12v hem de lpg.. 6 tane rejisör sandalyesi 1 katlanır masa.. daha arabama çeki demiri bile taktıramadım.kısmet F104688bc77307adaeca07220ab91c9a 452a5c95173cdde9ba503aa940744c81 3a5a555a5937f3f454d5f8a73e06fc5e 26107dab8633a1b049debd22345ff1ba 0f75eee9efc5638d28fcfae429290549 102ca139a8e0220d867e73d5c7f246b3

Bu tip çekme karavanlarla ilgili, bir başlık mı açsanız acaba. Forumda denk geldiğimi hatırlamıyorum.

Birde resimli mesajlarda beğen tuşu çalışmıyor forumdan kaynaklı her halde.

Uzun süre tek noktada kalma ve geri dönmek için bu Çadırvanlar biçilmiş kaftan, Hem de yazın çok serin ve ferah olurlar. Ama kış için ve bizim yaptığımız türde karavancılık için biraz daha zor tabii. Çünkü biz yolda da kalabiliyoruz bir benzin istasyonunda da veya her yerde de kamp dışı konaklayabiliyoruz yollarda. Bu tip çadırvanlarla hemen hedefe varmanız lazım. Yine de güzel araçlar. Ben çok seviyorum.

Benzer bir çadırvan ile 5 kiși 6 hafta Norveç ve Isveçi gezdim (polar çemberi dahil). Yağmurlu havalarda çadırı toplamadan önce kurumasını beklemek lazım ama, çabuk kuruyor. Yaz tatillerini kampinglerde geçirmek için çok pratik bir çözüm. Küçük olduğu için garaja veya bahçenin bir köșesine koymak mümkün. Avrupa ülkelerinde sık karșılașılan bir kamp aracı. Türkiye iklim șartlarına bence çok uygun.

Türkiye de sanırım pek tutulmadı veya bilinmiyor.Bir arkadaşım merak edip almış ama kullanamamış, geçen yıl çok komik bir paraya satmaya çalışıyordu.En son köylülerden biri alıp fındıklığına koymuş.

Türkiye de sanırım pek tutulmadı veya bilinmiyor.Bir arkadaşım merak edip almış ama kullanamamış, geçen yıl çok komik bir paraya satmaya çalışıyordu.En son köylülerden biri alıp fındıklığına koymuş.
Meraklısı çok kamp yerinde açmaya başlayınca (6dk tamamen açılıyor) millet toplanıp seyrediyor içine bakıyor bence yapan ve tanıtan yok millet bilmiyor Demirköy tarafında biri yolda giderken gördü (sahile yakınız yer bakıyoruz) dönüp takip edip açılıncaya kadar seyredip satsana bana diye teklif etti

Seaflo Hidrofor Pompası 4.3 Lt. / Dak 12 V 35 Psi - n11.com Ben bunu aldım ve memnunum.Dalgıç pompa da almıştım ama onun için aldığım elektrikli musluk bozulunca kıymeti kalmadı:smiley:Şaka bir yana deneme yanılma yoluyla hareket edince ne kadar çok gereksiz harcama yapmışım:(En güzeli tecrübeli insanlara danışıp maymun iştahlı davranmamak.
---------------------------------------------------------------------
Bende bunu kullanıyorum , musluğu açınca basınçla çalışıyor , 2 senedir kullanıyorum memnunum
---------------------------------
Selamlar.
Ben de karavana bu pompadan taktım, debi ve basınç gayet güzel,
fakat çalışma gürültüsü beni rahatsız ediyor.
Siz gürültü konusunda ne yaptınız?
Veya benim pompa mı arızalı yoksa..?

---------------------------------------------------------------------

---------------------------------
Selamlar.
Ben de karavana bu pompadan taktım, debi ve basınç gayet güzel,
fakat çalışma gürültüsü beni rahatsız ediyor.
Siz gürültü konusunda ne yaptınız?
Veya benim pompa mı arızalı yoksa..?
Ayaklarına darbe emici conta takın , ben gürültüsüne alıştım , ses yapıyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri