Tmc El Pompalı Musluk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan makara60 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,531

Etiketler
Tmc musluk için geçen yıl sorduğum soruya cevap gelmediği için ben de satın alıp denemek zorunda kaldım:smiley:Benim gibi kimse parasını çöpe atmasın diye kendi sorduğum soruya cevap yazayım dedim:Kesinlikle almayın arkadaşlar,resmen suyu gramla veriyor:rolleyes:

Son düzenleme:

Merhabalar
Öncelikle pompalı musluğun verimli olmamasına çok üzüldüm. Çünkü ben de römork çadırım için bu ürünü düşünüyordum. Hiç elektriğe ve aküye ihtiyaç duymadan çalışabilmesi beni cezbetti. Sevinip ürünü tam satın alacakken sizin iki mesajınızı gördüm. Hayal kırıklığına uğradım.
Sizin su deposu ile musluk-pompa arasındaki mesafe ne kadardı. Ve depodan ne kadar yüksekteydi.. ben hemen altına koyacağım. Ürün hala sizde mi.Deneme amaçlı kullanmama izin verir misiniz. Ekte lavabo ve depoyu koyacağım yerin görselini paylaşıyorum 29e7c88c788ea4165c19aab0d2a49470

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar
Öncelikle pompalı musluğun verimli olmamasına çok üzüldüm. Çünkü ben de römork çadırım için bu ürünü düşünüyordum. Hiç elektriğe ve aküye ihtiyaç duymadan çalışabilmesi beni cezbetti. Sevinip ürünü tam satın alacakken sizin iki mesajınızı gördüm. Hayal kırıklığına uğradım.
Sizin su deposu ile musluk-pompa arasındaki mesafe ne kadardı. Ve depodan ne kadar yüksekteydi.. ben hemen altına koyacağım. Ürün hala sizde mi.Deneme amaçlı kullanmama izin verir misiniz. Ekte lavabo ve depoyu koyacağım yerin görselini paylaşıyorum 29e7c88c788ea4165c19aab0d2a49470

Merhabalar
Sizin su deposu ile musluk-pompa arasındaki mesafe ne kadardı. Ve depodan ne kadar yüksekteydi.. ben hemen altına koyacağım. Ürün hala sizde mi.Deneme amaçlı kullanmama izin verir misiniz. Ekte lavabo ve depoyu koyacağım yerin görselini paylaşıyorum 29e7c88c788ea4165c19aab0d2a49470 866f5f353235c4fa8d9d68b9a702aa9e

Merhabalar
Sizin su deposu ile musluk-pompa arasındaki mesafe ne kadardı. Ve depodan ne kadar yüksekteydi.. ben hemen altına koyacağım. Ürün hala sizde mi.Deneme amaçlı kullanmama izin verir misiniz. Ekte lavabo ve depoyu koyacağım yerin görselini paylaşıyorum 866f5f353235c4fa8d9d68b9a702aa9e

Merhabalar
Sizin su deposu ile musluk-pompa arasındaki mesafe ne kadardı. Ve depodan ne kadar yüksekteydi.. ben hemen altına koyacağım. Ürün hala sizde mi.Deneme amaçlı kullanmama izin verir misiniz. Ekte lavabo ve depoyu koyacağım yerin görselini paylaşıyorum 98f30c186c2387eb613e2ab9fec281b6

Stokta da yokmuş.. Adamlar bu fiyata bile yok satıyor

Stokta da yokmuş.. Adamlar bu fiyata bile yok satıyor

Amerikan malı karavanımdan söktüm duruyor benzeri var bende şahsen kullanışlı değil bir elinle devamlı su çekicem tek elle nekadar temizlik yapıcan
Ama isteyen varsa özelden tel no atsın watsaptan resmini atayım çüzi bir ücret karşılığı vereyim

Merhabalar
Sizin su deposu ile musluk-pompa arasındaki mesafe ne kadardı. Ve depodan ne kadar yüksekteydi.. ben hemen altına koyacağım. Ürün hala sizde mi.Deneme amaçlı kullanmama izin verir misiniz. Ekte lavabo ve depoyu koyacağım yerin görselini paylaşıyorum 98f30c186c2387eb613e2ab9fec281b6

Bir yerlere attım ama nereye:smiley:Daha önce yazdığım gibi beş para etmez bir ürün,başka çareler düşünün,bu musluk çare değil.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR