Thessaloniki - Selanik Trophy (25-28 Ekim 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali günpay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,843
Ynt: Thessaloniki - Selanik Trophy (25-28 Ekim 2008)

valla ben geliyorum iğneadaya bir aksilik çıkmazsa Edirne'den
gezenbilirle ilk buluşmam olacak nasipse

bu arada tebrikler gurur duydum

Etiketler

Aslında bakıldığında bu tür gerçek anlamda yapılan off-road, trophy için maliyet (Türkiye=İğneada için) gidiş-geliş benzin masrafı, Tripmaster (350 Euro bir kere satın alıyorsunuz), pilot ve co-pilot için kayıt ücreti 200 Euro (konaklama dahil).

sizlerin başarılarını izlemek için videolara bakiodum denk geldim kesip koyuyorum sizde daha fazlası wardır ama olsun öss sınav işi bi bitsin seneye nerde yarış orda ben tekrar başarılar dilerim gelecek yarışlarda
Th ThessalonikiAdventureTrophy2008 0

gerçekten çok zor bir parkurdu video lardan veya resimlerden belli olmayabilir ama gerçekten of road yaptık.Bizim araç içinden çekimlerimiz oldu fakat dışarıdan çekimler daha başarılı.

Ali'cim seni Onur'u tebrik ederim sıkı iş çıkarmışsınız,bizde offroad yapıyoruz diye geçiniyoduk galiba bu işin altından çıkmak öyle her babayiğidin harcı değil tekrar tebrikler :smiley: ;D

Katılan arkadaşlar : sizleri yürekten kutluyorum elinize yüreğinize sağlık... (da) şuna üzülüyorum ; eğer bu uluslararası organizsyon eğer bir manken-şarkıcı ya da ne bileyim mesela dekolteli bir olay olsaydı derce sonuç falan demeden bütün türk medyası orda olur , bizede pazar magazin, kim kimle nerde magazin gibi programlarla kusturana kadar izletirlerdi. Ama böyle bir olayın adını dahi tv de duymadım .
Noolur sanki şu kanal yöneticileri , insanların bacak ve göğüs dekolteli programlardan başka şeylerle de ilgilendiklerini bilse...yok yok kafama göre bir tv kanalı hala yok

Ben daha önce bulgaristan şümen yarışlarını seyretmek için gitmiştim organizasyon muhteşemdi
resimlerden gördüğüm kadarıyla selanıkte çok güzel olmuş burdan katılan bütün arkadaşları tebrik ediyorum biraz
geçte.

İnşallah bu sene iğneada tropisi kazaya ugramaz şimdiden emeği gecen herkese teşekürler umarım
bizimde akılardan silimeyecek bir orgazisyonumuz olur.

Başka bir konuda arama yaparken konuya rastladım. Tekrar hatırlamak güzel.
Bu sene yaz sezonunda yaşanan orman yangınlarından sebep Selanik'de trophy yapılmayacak.
Aralık'da Bulgaristan Shumen var.
Önümüzdeki sene Türkiye'de trophy organizasyonu zor görünüyor. :-\

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR