Thessaloniki - Selanik Trophy (25-28 Ekim 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali günpay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,877

ali günpay

insanlar ufukları kadar ilerler
Yer
istanbul
Web
www.storperde.com
Mehmet Becce - Turgut Barış & Cemil Islıkçı - Selçuk Akkafa
Hüseyin Afşar - Metin Pelister & Ali Günpay - Onur Uzbaşaran
2 ekip olarak yollara düştük.

MG 0134

MG 0169

MG 0170

Hazırlıklar başladı

MG 0214

MG 0220

MG 0221

MG 0233

MG 0242

MG 0249

MG 0227

MG 0231

Etiketler
Ynt: Thessaloniki - Selanik Trophy (25-28 Ekim 2008)

Başarılar, bu arada jimny çok ürkütücü olmuş, "ufağım ama yaklaşırsanız canınızı yakarım" der gib duruyor ;D

daha ekleyecek çok resim var türkiyeden 2 ekip olarak katıldık toplam 25 ekip ti parkurlar çok zorlu son gün 500 metrelik etapta bizden 2 araç takla attı buna rağmen Mehmet Becce - Turgut Barış & Cemil Islıkçı - Selçuk Akkafa ekibi 12. oldu Hüseyin Afşar - Metin Pelister & Ali Günpay - Onur Uzbaşaran 13.olduk çok keyifli 4 gün geçti resimlerin devamı gelecek

Yarış Selanik kırsalında 25-28 Ekim arası yapıldı. Biz 24 Ekim'de yola çıkıp, 29 Ekim'de geri döndük.
Parkurlar genellikle kuru ve kırıcı (tahmin edersiniz ki İzmir gibi bir iklim), çok dik iniş ve çıkışların olduğu (bir kaç yerde kısa şasili araçlar vinçleyerek indi), bazen derin su geçişlerini ve kurumuş dere yataklarında kaya geçişlerini barındıran nitelikteydi.
İlk gün kalkış sıralamasını belirleyen trial tarzı (engel aşmaya yönelik) iki özel etap ardından, ikinci ve üçüncü günler navigasyon ağırlıklı oldu.
Son gün diğer takımlardan da yarış dışı kalan araçlar oldu. Parkurun uzunluğu 500 metre, ceza almadan bitirmek için verilen süre ise 20 dakikaydı! :smiley: Parkurun zorluğunu varın siz düşünün.
Bu arada ben yoğun tempodan fotoğrafları yükleyemedim. Ali'ye çok teşekkürler.

Yavuz bey'in mesajıdan sonraki resimler açılmıyor!

Linkleri düzeltmeye çalıştım umarım eksik yoktur. Çok güzel fotoğraflar eline sağlık Ali, ayrıca gıpta ile izliyorum faaliyetlerinizi, başarılar dilerim. Ercova'da konuşamadık detaylıca, bir kamp ateşinde anılarınızı dinlemek isterim ;)

Aşağıdaki linklerden de fotoğraflar görülebilir.
http://www.off-road.gr/article1367.html
http://www.off-road.gr/article1366.html
http://www.off-road.gr/article1365.html
http://www.off-road.gr/article1364.html

Selamlar,

Böylesine güzel bir yarışta Türk takımını görmek hele ki Gezenbilir'den Ali ve Onur'u görmek büyük keyif. Zaten giderken heyecanları ve keyifleri görmeye değerdi. Sizin için büyük tecrübe olmuştur.Sağolun varolun teşekkürler.

İsoff'unda bu yarış formatına geçmesini dilerim.

Çok zorlu ama çok güzel bir yarış olmuş, fotoğraflar çok heyecan verici...
Başarılarınızın devamını dilerim...

Alper Bey'in verdiği linklere gözattıktan sonra dikkatimi çeken bir konu var :
Ercova 'da Ali Bey'in aracını göremedim ama kendisi oradaydı , Hüseyin Bey'in aracını gördüm, taş gibi sapasağlam duruyordu. Şimdi fotoğraflara bakınca, onca zorlu etap geçirdikten sonra -nasıl yani- dedim. Hem araçları hem kendinizi onarıp birde yarışlara katıldınız...
Maşallah diyeyim, başka ne denir ki :smiley:

gerçekten çok zorlu ve muhteşem bir parkur güzel kareler başarılarınızın devamını diliyorum ...

Görüntüler muhteşem. Hepinizi kutlarım Ali'cim... Orada bulunmak, yarışan takımların içinde olmak bile bir ayrıcalık diye düşünüyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri