Terrano 3.0 Dİ Hk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Aykk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,924

Aykk

Aykut Can |acn|
Arkadaşlar merhaba,

bu aralar bir arazi taşıtı alma arifesindeyim,

Gerek fiyatı, gerekse donanımı ve gösterişi açısından terrano benim için şuan 1. sırada,

Fakat Terranoların çok fazla arıza çıkarttığını ve sürekli masraf açtığını duydum,

sizce de bu durum böyle midir?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler,

Etiketler
Aykut Bey merhabalar,
yaşadığımız yerin şartlarından ötürü bir arazi aracına ihtiyaç duyduk ve 3 yıl önce 1997 model ikinci el Terrano II SR 2.7 TDI aldık. Aracımız aldığımızda 168.000 km'deydi şu an 220.000 km'de. Bu süre içerisinde en ufak bir arıza çıkarmadı. Araç manuel şanzımanlı bu arada otomatikleri nasıldır bilemiyorum. Rutin bakımları dışında her 6 ayda bir Ankara'da çok sevgili ustamıza götürüyorum ve yaşı gereği kullanmaktan yıpranan parçaların değişimi yapılıyor. Bir yıldır da karavan çekiyoruz ve 2 aylık bir geziden yeni döndük. Yol boyunca en ufak bir sorun yaşamadık. Açıkçası biz ağır off-road deneyimi yaşamadık ancak diğer tüm işlerimizi görüyor. Elimizi üzerinden ayırmıyoruz ve sorun yaşamıyoruz. Umarım bir fikir verebilmişimdir. İyi akşamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri