Teriosla 2000 Km.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,133

Etiketler
Ynt: Teriosla 2000 Km.

jeep' Alıntı:
Soft olarak düşünülebilinir. Fazla da açılmamak gerekir.. Low range yok, ağır çamurda fazla gitmez. Dik tırmanışlarda iyi kaptırmak gerekir.

Göktuğ bey zaten size verirlerse haftaya kamyonla taşınır. Ben soft offroad veya hard piknik tarzını kast ediyorum

ferdane gül' Alıntı:
Bayanlar offroadu için ideal denilebilir yani ;) ...

aslında çamura girince farketmiyor. lastik yoksa low filan boş. o zaman herkes bayan offroad u yapıyor ;D

acemi80' Alıntı:
Göktuğ bey zaten size verirlerse haftaya kamyonla taşınır. Ben soft offroad veya hard piknik tarzını kast ediyorum

Aslında biz arkadaşlarla konuştuk. Osmaniye gezisini araçlarımızla 1 gün öncesinden başlayıp, dağlardan osmaniyeye varıp geri de aynı güzergahtan dönmeyi planlıyoruz. Yani osmaniye de soft offroad olsa bile biz yolda acısını çıkaracaz gibi ;D

jeep' Alıntı:
aslında çamura girince farketmiyor. lastik yoksa low filan boş. o zaman herkes bayan offroad u yapıyor ;D

Aslında biz arkadaşlarla konuştuk. Osmaniye gezisini araçlarımızla 1 gün öncesinden başlayıp, dağlardan osmaniyeye varıp geri de aynı güzergahtan dönmeyi planlıyoruz. Yani osmaniye de soft offroad olsa bile biz yolda acısını çıkaracaz gibi ;D

Zaten o kadar uzak mesafede riske giremezsiniz. Eve yaya dönmekte var ;D ;D ;D

2006 dan beri bu cj bende. Erbaa da kaldığım 2 sene de 4 defa samsun a (250 km) , 2 defa aybastıya yarışa (200km) gittim. Turhal da 1 sene kaldım. 1defa sinop a (350 km), 2 defa Gaziantep e (550 km) geldim. Hep gittiğim yerlerde deli gibi offroad yaptık. 1 defa bile çekici ile dönmedim. Kırmadım mı kırdım. Ama cj bu işte yine de döndüm.

jeep' Alıntı:
2006 dan beri bu cj bende. Erbaa da kaldığım 2 sene de 4 defa samsun a (250 km) , 2 defa aybastıya yarışa (200km) gittim. Turhal da 1 sene kaldım. 1defa sinop a (350 km), 2 defa Gaziantep e (550 km) geldim. Hep gittiğim yerlerde deli gibi offroad yaptık. 1 defa bile çekici ile dönmedim. Kırmadım mı kırdım. Ama cj bu işte yine de döndüm.

Ama ağam dağ başı bu belli mi olur. :D

acemi80' Alıntı:
Ama ağam dağ başı bu belli mi olur. :D

yanımda yedek rot başı, yedek şaft, bujiler, yedek elektronik beyin bir çok ekstra malzeme mevcut zaten. Zengin bir anahtar takım çantası ile çok büyük arıza olmazsa 1-2 saatte devam edebiliyoruz. Bende cj nin arka koltuğu yok zaten söktüm. Tam bir oyuncak benim için ;D Ama yinde de dağ başı bu belli olmaz dediğiniz gibi..

jeep' Alıntı:
yanımda yedek rot başı, yedek şaft, bujiler, yedek elektronik beyin bir çok ekstra malzeme mevcut zaten. Zengin bir anahtar takım çantası ile çok büyük arıza olmazsa 1-2 saatte devam edebiliyoruz. Bende cj nin arka koltuğu yok zaten söktüm. Tam bir oyuncak benim için ;D Ama yinde de dağ başı bu belli olmaz dediğiniz gibi..

Anteplileri takip ediyorum adeta araçların sağlamlığını test eder gibisiniz. Biz sizin gibi yapsak zaten bir ay sonra gurup murup kalmaz :D

mete abi ellerine sağlık fotoğrafların yerlerini belirtmişsin çok güzel olmuşş.. Allah nice kazasız belesız geziler nasip etsinnn...

atakan__37' Alıntı:
mete abi ellerine sağlık fotoğrafların yerlerini belirtmişsin çok güzel olmuşş.. Allah nice kazasız belesız geziler nasip etsinnn...

Teşekkür ederim Atakan aramıza hoş geldin

Mete abi ellerinize sağlık. Hem çok güzel fotoğraflamış, hem de çok güzel yazmışsınız. 1. nesil Terios ' u da o kadar güzel anlatmışsınız ki inanın heyecenla okudum. Allah izin verirse 2010 sene sonu itibariyle be de bir 1. nesil Terios düşünüyorum. Benim için inanılmaz bir doping oldu. Teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri