Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan terios37 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 187
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 97,650
Fecebook nemenem bir halt ise bulaşmamaya epey direndim,cevre ve iş vs derken bir yerde kapılıyorsun.Mesele bu kadar .Bazen istemeden de bulaşılıyor.İllede dışlamak ta olmuyor ,neticede kontrol sizde.Durum böyle .iyi paylaşımlar.
Yaklaşık 50 kilik bir terios kullanıcısı kaydı var ama ortalıkta kimse yok.arkadaşlar neredesiniz.

Etiketler

Anlaşılan havalar ssoğuk ondan .ben kendi capımda bir terios grubu toparlamaya çabalıyorum.Bakalım hayrlısı iyi olur inşaallah.

Alpergün Hayrlı olsun (kusura bakmayınız ismen ve yaş olarak ta tahmin edemediğim için böyle hitap ediyorum.) AT lastik de işinizi görür,hız yapmadıkca yaz ın da kullanlar var.

Teşekkürler, 35 yaşındayım.

Lastik olarak orjinal ebatlarda yokohama kışlık lastik aldım. 1 kere araziye çıkma şansım oldu. İyi yol tutuyor gibi ama elbette bir çamur lastiği değil.

Teşekkürler, 35 yaşındayım.

Lastik olarak orjinal ebatlarda yokohama kışlık lastik aldım. 1 kere araziye çıkma şansım oldu. İyi yol tutuyor gibi ama elbette bir çamur lastiği değil.
Hayrlı olsun güle güle eskit yaşca sizden daha yaşlıyım o zaman ismen hitab etsemde samimiyet hissi iiçinde olacağından kusur kapsamına giremeyiz.iyi paylaşımlar.Bizim diğer feyso amca grubu ufak ufak yolda gidiyoruz...

Terios 2008 Yeni Kasa, Donanım Paketi Silver Paket , 1.5 Manuel Vites
Ben Düzcedeyim. 2 Yıldır kullanıyorum. 54.000 de aldım. şu an 100.000 de

Başlığın önceki sayfalarında bazı arkadaşlar şüpheye düşmüş çekiş sistemi hakkında.
Yeni 4x4 Kasalarda arkalarda LSD (Sınırlı Kaymalı Difransiyel) Standart olarak var. . ayrıca merkezi Difransiyel Kilidi de standart var (Ön konsolda direksiyonun solunda, ayna ayar düğmesinin yakınındaki 4 tekerlek işareti olan düğme).
Araçlar sürekli 4 çeker durumunda , 2 çekere alınmıyor.

Terios konusunda paylaşım yapılan bir başlık olmasından memnun oldum. Katkı sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

IMG 3843

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

S.a.Arkadaşlar herkese hayrlı sabahlar ve işler,eyer birgün yolunuz buraya düşerse Terios ve TeriosBirinci nesil olarak buluşabiliriz.
509952 fabfcf2cd520558b0ea29dec7849d3b3
böyle bir logomuz da var.iyi paylaşımlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.