Terios harika

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan blackdevil06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,218

blackdevil06

Yeni Üye
Korkulan olurmu?
Daihatsu 2013 de piyasadan çekilir mi çekilmez mi bilmem ama çok keyifli bir araç. Bu arada Sevgili Daihatsu kullanıcıları ve gezenbilir üyeleri Daihatsu sayfası yetim kalmış gibi duruyor... Ben mersin'de ki terios sahipleri ile buluşup konuşmak istiyorum. bu topiğe umarım ilgi gösterirler... Yanlış yerde ise konuyu taşıyabilirsiniz.

Etiketler
Ynt: Terios harika

öncelikle hoşgeldiniz
aracınız hayırlı olsun, bende yeni bir terioscuyum istanbuldaki etkinlikleri takip ediyorum.yolunuz düşerse buralara beklerim.araç hakkında bilgi paylaşımı kullandıkça yapabiliriz...

Merhabalar
araç kullanımı ve parça konularında tüm gezenbilirin terios kullanıcılarından destek almak ,fikir ,görüşlerini ve eşsiz tecrübelerini bende paylaşmalarını istiyorum.

terios her zaman şampiyon.

10 daihatsu feroza

Daihatsu

Imagen077pa4

blackdevil06' Alıntı:
Korkulan olurmu?
Daihatsu 2013 de piyasadan çekilir mi çekilmez mi bilmem ama çok keyifli bir araç. Bu arada Sevgili Daihatsu kullanıcıları ve gezenbilir üyeleri Daihatsu sayfası yetim kalmış gibi duruyor... Ben mersin'de ki terios sahipleri ile buluşup konuşmak istiyorum. bu topiğe umarım ilgi gösterirler... Yanlış yerde ise konuyu taşıyabilirsiniz.
Öncelikle aramıza hoşgeldin arkadaşım. Daihatsu Türkiye ' den 2013 yılında değil, 2012 yılının ilk aylarında çekildi bile. Fakat şimdilik değişen hiç bir şey yok, olmayacak da. Hala daha kaç model Feroza ' larda bile parça sıkıntısı olmadığına göre Terios ' lar bi o kadar daha gider. Mevcut yetkili servisler hizmet vermeye devam edecekler zaten, değişen tek şey artık sıfır araç satışı olmayacağı. Hiçbir endişeniz olmasın, gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edin aracınızı ...

Ynt: Terios Harika

tamer bey iyi günler siz daha önce teriosunuzun oksijen sensörünü Tezerlerde değiştirmişiniz.arıza lambanız yanıyormuydu.bendede lpg li terios var istanbuldayım.arıza ışığım bugün yandı ne dersiniz saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR