Tekirdağ Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bigfoot Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,789

Etiketler
Ynt: Tekirdağ Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

hakan abi yavaş yavaş çoğalıyomuyuz ne yakında çerkezköy gurubu oluşacak galiba :smiley:

TurKuaZ' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar;

Bende çerkezköy deyim.

Ancak off road yapacak aracım yok.

Çerkezköy de oldukça tanınan bir spor hocasıyım.
Merhaba Hocam
Ben sporla çok uğraşıyordum eskiden belki tanırsınız fikri hocanın öğrencisiydim.tekirdağda bizim abimiz fatih hoca var fatih ceylan belki onuda tanırsınız türkiye de bircok yarışmaya katıldı.siz hocam nerde ders veriyorsunuz .

ersel' Alıntı:
hakan abi yavaş yavaş çoğalıyomuyuz ne yakında çerkezköy gurubu oluşacak galiba :smiley:

valla ne yalan söyleyeyim çerkezköyde offroad ile alakalı arkadaşları görmek çok güzel.
en sonunda ÇEROFF'u kuracağız ;D

TurKuaZ merhaba.
arazi aracınızın olmaması sorun değil.
kısmetse bayramdan sonraki haftalarda gezilerimiz başlayacak.
bir çok arkadaşın yan koltuğunda ve arka koltuğunda yerimiz oluyor.
ağırlamaktan ve yeni yol arkadaşları bulmaktan memnun olacağız.

ayrıyeten bölgemizde offroad kulübümüz var ilginizi çekerse bakmanızı tavsiye ederim.
hem gezilerdende haberdar olursunuz.

www.trakoff.org

saygılar.

alper0077' Alıntı:
Merhaba Hocam
Ben sporla çok uğraşıyordum eskiden belki tanırsınız fikri hocanın öğrencisiydim.tekirdağda bizim abimiz fatih hoca var fatih ceylan belki onuda tanırsınız türkiye de bircok yarışmaya katıldı.siz hocam nerde ders veriyorsunuz .

Alper merhaba, Fikri hocayı tanıyorum kardeşi Bilal de yakın arkadaşımdır.Kendileri ile 25 yılı aşan bir samimiyetim var.

Büyük ihtimal benide tanırsın veya muhakkak duymuşsundur. Çerkezköydeki bir diğer spor salonu benimdi 14 yıllık salon işletmecisiydim. Bir kaç ay evvel salonu kapattım. 2 iş birden beni çok yoruyordu. Kendime evimin altında bir salon yaptım artık sadece kendim çalışıyorum .

Salonum Belediye binası altındaydı. Oğuz hoca olarak bilirler beni. :smiley:

Hakan bey ilgi ve alakanıza teşekkürler. Yıllardır sporla iç içeyim zaten hatta profesyonel olarak 20 senelik aktif mesleğimde spor üzerine olmuştu. Karadeniz kökenli olmam itibari ile orman-dağ ve deniz tutkunuyum. İsmimde Oğuzhan bu arada.

TurKuaZ' Alıntı:
Alper merhaba, Fikri hocayı tanıyorum kardeşi Bilal de yakın arkadaşımdır.Kendileri ile 25 yılı aşan bir samimiyetim var.

Büyük ihtimal benide tanırsın veya muhakkak duymuşsundur. Çerkezköydeki bir diğer spor salonu benimdi 14 yıllık salon işletmecisiydim. Bir kaç ay evvel salonu kapattım. 2 iş birden beni çok yoruyordu. Kendime evimin altında bir salon yaptım artık sadece kendim çalışıyorum .

Salonum Belediye binası altındaydı. Oğuz hoca olarak bilirler beni. :smiley:

Hakan bey ilgi ve alakanıza teşekkürler. Yıllardır sporla iç içeyim zaten hatta profesyonel olarak 20 senelik aktif mesleğimde spor üzerine olmuştu. Karadeniz kökenli olmam itibari ile orman-dağ ve deniz tutkunuyum. İsmimde Oğuzhan bu arada.

Oğuz hocam sizi nasıl unuturum 2004-2006 yılları arası siz den ders alıyordum :smiley: ismim Alper belki beni hatırlamasınız bızim kafileyi hatırlarsınız kesin alpay,hürkan,cabbar,gökhan (mouse) vardı enson askerden dönüşünde gördüm birdaha göremedim ,ötekinlerinle hala görüşüyoruz aradada olsa, Bir an o yıllara döndüm..

Alper görüştüğümüzde muhakkak hatırlarım seni. :smiley:

Şu işe bak talebelerimi burda da buldum :smiley:

Ben eskiden beri doğa sporları ilede ilgilenirdim,ancak salon ve iş sebebi ile çok aksatıyordum. Benim hobim genelde trekking üzerine yani vur çantayı sırtına gir ormana yada yaylaya tarzında takılıyordum. Buna ilaveten kano ve Rafting yapıyordum ki daha 1 ay evvel Rize de idim Rafting için.

Neyse artık görüşürüz hayırlısı ile.

TurKuaZ' Alıntı:
Alper görüştüğümüzde muhakkak hatırlarım seni. :smiley:

Şu işe bak talebelerimi burda da buldum :smiley:

Ben eskiden beri doğa sporları ilede ilgilenirdim,ancak salon ve iş sebebi ile çok aksatıyordum. Benim hobim genelde trekking üzerine yani vur çantayı sırtına gir ormana yada yaylaya tarzında takılıyordum. Buna ilaveten kano ve Rafting yapıyordum ki daha 1 ay evvel Rize de idim Rafting için.

Neyse artık görüşürüz hayırlısı ile.

Görüşürüz hocam insanların nerde nasıl karşılaşacağı hiç belli olmuyor ,)

profesyonel olarak Tekirdağ ve Trakya bölgesinin yöresel müzikleriyle ilgilenen varmı arkadaşlar aranızda..Bir program çekimi için bayramdan sonra Tekirdağ'daa olacağım. Müzik ve yol adlı bir program yapıyoruz.Ben kameramanıyım. Teriosumuz ve iki ingiliz müzisyen arkadaşımızla tüm Türkiye'nin yöresel müziklerini tanıtıcı bir program çekimi yapıyoruz. Yöresel kültürünü kaybetmemiş müzik üstadları varsa site üyesi yada yakınları tanışmak isterim. 14 -18 Eylül tarihlerinde Trakya'da olacağım. alper_topkara@hotmal.com

Bende Velimeşedenim Ne Çerkezköy ne Çorlu şuan vitara kullanmaktayım...

cok deyer bli abilerim ismim kurtuluş topuz tekirdağ da ikamet ediyorum tekırdağ hyundai servisin de oto elektirikciyim ve 1992 model suzuki samurai kullanıcısıyım simdilik söylüyceklerim bukadar ama tanıamak dileyiğle diyorum

Merhaba..

Bende malkaradan aranıza katılıyorum.Aracım yok alma(anlaşma aşamasındayım) dacia duster 4x4 düşünüyorum.Elektrik teknisyeniyim.Halk arasında rüzgar gülü olarak bilinen yenilebilir enerji rüzgar enerji santralinde elektrik teknisyeniyim..

Saygılarımla

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri