Tekirdağ-Ayvalık güzergahı için gidilecek yer tavsiyesi istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sercansengel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,729
Ynt: Tekirdağ-Ayvalık güzergahı için gidilecek yer tavsiyesi istiyorum.

3 gündür Cunda'dayım. Rüzgâr var ama denize girmeye engel değil. Su sıcaklığı güzel. :smiley:

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Etiketler
Ynt: Tekirdağ-ayvalık Güzergahı İçin Gidilecek Yer Tavsiyesi İstiyorum.

sercansengel' Alıntı:
3 gündür Cunda'dayım. Rüzgâr var ama denize girmeye engel değil. Su sıcaklığı güzel. :smiley:

Rüzgar kuzey'se cunda ortunç otel yanında koydan girebilirsiniz denize,rüzgar almaz,günlük tur yapan teknelerin uğradığı koydur,ancak su biraz soğuk olabilir ....

Dün Sarımsaklı'daydım. Kum güzel, su soğuk gibi. Ama orda yüzmek güzel. :smiley:

Ynt: Tekirdağ-ayvalık Güzergahı İçin Gidilecek Yer Tavsiyesi İstiyorum.

sercansengel' Alıntı:
Dün Sarımsaklı'daydım. Kum güzel, su soğuk gibi. Ama orda yüzmek güzel. :smiley:

Hala ordaysan seytan sofrasınada cıkabılırsın yakın oraya..

Bu akşam güneş batarken ordaydım. Oradan Ayvalık'ı ve adaları izlemek keyifli. Buraya yolu düşenlere tavsiye ederim. Mutlaka uğrasınlar.

Kısmetse yarın İstanbul'a dönüyorum. Uğradığım yerlerin fotoğraflarını bu konunun ilk mesajına ekleyeceğim. Becerebilirsem bir-iki kelime de yazarım.

Fotoğraflar için yeni konu açtım.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=97662.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri