Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nuraypcl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 303
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,616
GERÇEKTEN SİZ TECRÜBELİ OLDUĞUNU DÜŞÜNENLER TECRÜBELERİNİZDEN DOLAYI BAZI OLAYLARI ÇOK İYİ SÜZMÜŞSÜNÜZ. TEBRİK EDİYORUM. TECRÜBELERİNİZLE NE KADAR ÖVÜNSENİZ AZ! ÜZGÜNÜM AMA TECRÜBELERİNİZDE YANILDINIZ. BEN MUNZUR BİR DELİKANLI DEĞİLİM...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhabalar öncelik ile ben sizden özür diliyorum çok mahcubum yanılmışım mazeret uydurmayacağım

Size en başından güvenmiştim içimde hiç bir şüphe oluşmamıştı bu yüzden teşekkür ediyorum. Hayallerinizin peşini bırakmayın herkonuda ben ve esim ile görüşebilirsiniz elimizden geldigincede hiç bir karşılık beklemeden yardıma hazırız. Görüşmek dileği ile.
turtle

Size en başından güvenmiştim içimde hiç bir şüphe oluşmamıştı bu yüzden teşekkür ediyorum. Hayallerinizin peşini bırakmayın herkonuda ben ve esim ile görüşebilirsiniz elimizden geldigincede hiç bir karşılık beklemeden yardıma hazırız. Görüşmek dileği ile.
turtle
Çok teşekkürler...

bir özürde benden.sizi hafta sonu iki günlük kampa davet etmiştim.tabii özrüm buna dair değil.genel havadan etkilenerek davetime ısrar etmediğim için küçük bir özür. davetim hala geçerli.herhangi bir zaman iki gün için.bende çalışıyorum.aile hekimiyim.arabamın nüstünde iki aydır araç üstü çadır taşıyorum ve henüz cesaret edip açamadım.başlattığınız sohbet öyle bir yerden değdi ki ilgisiz kalamadım.genel güvensizliğe gelince sakın gücenmeyin.bu toplum maalesef güvensizlik içeren rüzgarların estiği bir dünya haline gelmiş.temennim bütün toplum olarak ruhsal iyileşme süreçleri ile tanışırız.ayrıca iyiki sahte değilmişsiniz.sevgiler

20170415 151350

bir özürde benden.sizi hafta sonu iki günlük kampa davet etmiştim.tabii özrüm buna dair değil.genel havadan etkilenerek davetime ısrar etmediğim için küçük bir özür. davetim hala geçerli.herhangi bir zaman iki gün için.bende çalışıyorum.aile hekimiyim.arabamın nüstünde iki aydır araç üstü çadır taşıyorum ve henüz cesaret edip açamadım.başlattığınız sohbet öyle bir yerden değdi ki ilgisiz kalamadım.genel güvensizliğe gelince sakın gücenmeyin.bu toplum maalesef güvensizlik içeren rüzgarların estiği bir dünya haline gelmiş.temennim bütün toplum olarak ruhsal iyileşme süreçleri ile tanışırız.ayrıca iyiki sahte değilmişsiniz.sevgiler
Teşekkür ediyorum gerçekten. Bakın algılarımda yanılmamışım. Gerçekten bu olumsuz şüpheci yaklaşımla yapılan yorumlar yüzünden gerçekten yardımcı olmak isteyen insanlara geri adım attırıyor. Teklifiniz için çok teşekkür ederim. Umarım gerçekten doğada karşılaşırız. Ama şu sıralar elbette ki değil. Ameliyat olalı henüz 1 ay olduğu için evden çıkmak benim için sadece en fazla bakkala gidebilmek. 3 aydır videomu çektiğim odamdayım. Bu yüzden beklemedeyim bende. Iyilesince mutlak dogada olucam. Tekrar teşekkür ederim.

Süper görünüyo. Bahsedilen bu araç üstü çadırların arabanın sürüş kontrolünü ve aracın gücünü etkilediği söyleniyor Bu konuda yaşadığınız bir aksilik veya hissettiğiniz bir olumsuzluk oldu mu?

Bu arada inanmazsanız eğer güvensiz arkadaşlar ameliyatımla ilgili de video çekebilirim. Doktor raporları yada Mr sonucları falan :smiley: Içinizde kurt varsa yaparım bunu yani :smiley:

Süper görünüyo. Bahsedilen bu araç üstü çadırların arabanın sürüş kontrolünü ve aracın gücünü etkilediği söyleniyor Bu konuda yaşadığınız bir aksilik veya hissettiğiniz bir olumsuzluk oldu mu?

yaşamayı düşündüğüm heyecan söz konusu olunca arabanın kaybettiği performansı pek önemsemedim.ayrıca önemli bir aksaklıkta farketmedim.tek yorucu tarafı günlük 80 cıvarında olan hastalarımın herbirine ''hayrola doktor yolculukmu var'' cevabı vermek..yinede şimdilik herşey güzel gidiyor.ilk kampa kadar.

yaşamayı düşündüğüm heyecan söz konusu olunca arabanın kaybettiği performansı pek önemsemedim.ayrıca önemli bir aksaklıkta farketmedim.tek yorucu tarafı günlük 80 cıvarında olan hastalarımın herbirine ''hayrola doktor yolculukmu var'' cevabı vermek..yinede şimdilik herşey güzel gidiyor.ilk kampa kadar.

Montaj bu montaj :smiley:
Saka bir yana ben de tam emin olamamistim . Gercekseniz devam edin, trolsaniz heyecan getirdiniz demistim. Ne diyelim..yilmayin, hayaller bittiginde biz de bitiyoruz.

Güzel kızım ne mutlu sana ve ben dahil, seni takip edenlere.
Gerçek bir kişilikmişsin, aynı oranda gerçek olmama ihtimalin de vardı!

Bu şüphe, öyle çok içlenecek,
kahrolacak, derin üzüntü kuyularına düşürecek bir olay değil.
Sanal dünyada o kadar çok sapık, akılsız, ahlaksız dolu ki..
Cinayetlerini naklen yayınlayanlara kadar...

Senin gerçekliğin konusunda derin açıklamalara,üzüntü beyanlarına gerek yoktu.
"Şüphenizde haklı olabilirdiniz, ama ben sanal değil gerçek kişiliğim" demen
ve yukarıdaki video veya resimleri belirtmen yeterli idi.

Bazılarının da " Bak o bilmedi, ama ben bilmiştim." avuntusuna da gerek yoktu.
Tekrarlıyayım, giriş cümlemi :
Güzel kızım ne mutlu sana ve ben dahil,seni takip edenlere.
Gerçek bir kişilikmişsin, aynı oranda gerçek olmama ihtimalin de vardı.

Yaşamında sağlık ve başarılar dilerim.
Ama bir baba olarak, önce yazdıklarımı dikkate al.
heveslerini gerçekleştirirken, hayatında derin yaralar açılmasın, çok dikkatli ol.

Bak, konuşması, ifadeleri, nasiyesi(Yüzü) güzel bir evladımızsın.
Allah seni kötülerden ve kötülüklerden korusun.

Poh pohların yanı sıra, dikkate davet eden mesajları da değerlendir, kazanırsın.
Tekrar mutluluklar dilerim güzel kızım.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri