Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nuraypcl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 303
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,029
gezenbilir e karavanlar hakkında detaylı bilgi alabilme ve işin inceliklerini öğrenebilmek amacı ile girdim ve karavan da tek bir gece bile konaklamamış, üstüne üstelik bir karavanın içine bir kez dahi girmiş değilim..şimdilik teori çalışıyorum karar sürecim hızla ilerliyor ve pratiğe geçiş yapacağım sanırım ..neyse uzattım yine, konu dışın da belki ama yaşamadığım için sormak istiyorum...karavanın içinde et türü bir yemek pişirildiğin de karavanın içine sinmiyor mu acaba? sanki evin mutfağında yemek yapmışım ve 1 saat sonra mutfakta uyumuşum gibi algılıyorum o bakımdan karavan içinde mutfak düşünmüyorum, her ne kadar cam açılsa da, aspiratör çalışsa da sinmiyor mu koku ?
Hayir bir sıkıntı yok

Benim henüz karavanım yok. Aracımda yok. Bir Satış işlemi var onu bekliyorum. Satıldığında alıcam karavanıda aracıda. Satılana kadar araştırıyorum işte. Araç 4x4 jeep in off road arabaları yada kare kasa olan modellerini düşünüyorum. Ama karavan bilemiyorum. Zaten Türkiye de karavan kültürü çok yaygın olmadığından fazla üretici yok. Benim araştırmalarımda en çok içime sinen SALY marka karavanın modelleri. Gidip yerinde görmek lazım. Ekte olan fotograflar SALY nin 4.25 Compact model karavanı. SALY olur sa bunu alırım. 5f31f513d2b7099f552f13c9c00061a5 Df99f7b785e759c41c6e593b962e70cd

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İdeal olani bu bence

Yalniz gezen kadin karavanci telefonu herkese acik, uyelik bile gerekmeden okunan foruma niye yazilir diye dusundum.
a- Gercekten yardim amacli cok safca davranis
b-Karavanci kisiye kotuluk etme istegi
c-Artik o da kendine bir arkadas bulsun istegi
d-Kurbanlari oltaya getirme icin
e-Hicbiri
Bence ya yazan silebiliyorda silsin ya da moderator arkadaslar silsin.

Yalniz gezen kadin karavanci telefonu herkese acik, uyelik bile gerekmeden okunan foruma niye yazilir diye dusundum.
a- Gercekten yardim amacli cok safca davranis
b-Karavanci kisiye kotuluk etme istegi
c-Artik o da kendine bir arkadas bulsun istegi
d-Kurbanlari oltaya getirme icin
e-Hicbiri
Bence ya yazan silebiliyorda silsin ya da moderator arkadaslar silsin.
Teoman bey ayni şeyi ben de düşündüm. Reaksiyonların nasıl olacağını kestiremediğimden, yazıp yazmayım mı derken sizin cevabınızı sevinerek okudum.
En doğrusu Hüseyin Gelici beyin hemen sorumluluğu üzerine alıp gerekeni yapması olmalı. Tabi normal olarak akla gelen ithamlar gereksiz ise ?
Özel ileti aslında böyle şeyler için var... Yazması da fazladan bir beceri gerektirmiyor.
Bakalım gelişme ne yönde olacak ? Olaydan Nihal hanımın da haberi olmalı. Bildiğim kadar foruma senelerdir girmiyor çünkü.

Son düzenleme:

Teoman bey ayni şeyi ben de düşündüm. Reaksiyonların nasıl olacağını kestiremediğimden, yazıp yazmayım mı derken sizin cevabınızı sevinerek okudum.
En doğrusu Hüseyin Gelici beyin hemen sorumluluğu üzerine alıp gerekeni yapması olmalı. Tabi normal olarak akla gelen ithamlar gereksiz ise ?
Özel ileti aslında böyle şeyler için var... Yazması da fazladan bir beceri gerektirmiyor.
Bakalım gelişme ne yönde olacak ? Olaydan Nihal hanımın da haberi olmalı. Bildiğim kadar foruma senelerdir girmiyor çünkü.
Kesinlikle sizlere katılıyorum. numaranın açık bir şekilde yazılmaması gerekiyor. bu sadece bayan olduğu için değil, erkekte olsa aynı şeyi düşünürdüm. mesajı atan arkadaş umarım düzeltir.

Merhaba! Benim de hayalim sizin düşüncelerimi aynen katılıyorum. Ben de bir karavanla önce Türkiye sonra da Avrupa yı gezmek istiyorum. Bunu mutlaka gerçekleştireceğim. Benim tek korkum bana yalnız çıkmak. Sıkılırsam ne yaparım endişesi. Hayalinizi gerçekleştirmeniz dileğiyle.

Merhaba! Benim de hayalim. Sizin düşüncelerinize aynen katılıyorum. Ben de bir karavanla önce Türkiye sonra da Avrupa yı gezmek istiyorum. Bunu mutlaka gerçekleştireceğim. Benim tek korkum yalnız çıkmak. Sıkılırsam ne yaparım endişesi. Hayalinizi gerçekleştirmeniz dileğiyle.

Bence motokaravan daha uygun. Onun giremeyeceği yerlere de ATV ile yada motorla gidersin. Ben ATV düşünüyorum.

"Kesinlikle sizlere katılıyorum. numaranın açık bir şekilde yazılmaması gerekiyor. bu sadece bayan olduğu için değil, erkekte olsa aynı şeyi düşünürdüm. mesajı atan arkadaş umarım düzeltir."

Aslında bir senedir kanunla kişisel bilgiler korunma altında. Başta forum yetkilileri olmak üzere her katılımcının okuması gerekli !

KİŞİSEL BİLGİLERİN KORUNMASI KANUNU

Vakti olmayanlar için aklı selim de yeterli olmalı ?

Not
İlgimi çeken başlığı açanın reaksiyonu.
Umarım herkez boşta bulunmuşdur ?

Son düzenleme:

Açıktan bir bayanın numarasını burdan yazmak!!!
Burada herkes birbirini çok iyi tanıyor sanırım!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

"Kesinlikle sizlere katılıyorum. numaranın açık bir şekilde yazılmaması gerekiyor. bu sadece bayan olduğu için değil, erkekte olsa aynı şeyi düşünürdüm. mesajı atan arkadaş umarım düzeltir."

Aslında bir senedir kanunla kişisel bilgiler korunma altında. Başta forum yetkilileri olmak üzere her katılımcının okuması gerekli !

KİŞİSEL BİLGİLERİN KORUNMASI KANUNU

Vakti olmayanlar için aklı selim de yeterli olmalı ?

Not
İlgimi çeken başlığı açanın reaksiyonu.
Umarım herkez boşta bulunmuşdur ?
Ben mesajı silemiyorum. Sadece yapabildiğim sayfa yöneticisine rapor etmek. Ettim. ama bala kaldırılmadı mesaj.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR