Tek Başıma Orta-Kuzey Hindistan, Nepal

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyr-ü zafer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,251
Yer
İzmir
Web
www.flickr.com
Geçen yaz tamamladığım Nepal, Hindistan seyahatinin notlarını ve fotoğraflarını burada paylaşacağım. Gezi uçakla ulaştığım Nepal/Katmandu’dan başladı, Hindistan/Yeni Delhi’de sona erdi. Gidiş-geliş haricinde karayolu ve demiryolu kullandım. Hindistan’da klasik orta hat dışında az sayıda insanın gittiği Jammu-Kashmir yolunu komple geçtim. Başlayana kadar, acil soru varsa cevaplarım.

Hindistannepal

Etiketler

Ynt: Tek Başıma Orta-Kuzey Hindistan, Nepal

İyi günler
Zafer bey
Akıcı anlatımınız ve güzel fotograflarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.
Saygılar
Batuhan

4 günden fazla dayanamadım...toplu taşıma araçlarına binsem muhtemelen ertesi gün dönerdim...bombay'dan yeni delhi'ye araya jaipur ve agra'yı koyarak yapılan hint şöförlü gezi...çocuk çok iyi niyetliydi ama bu kelimeyi ülkenin geri kalan hiçbirşeyinde kullanamayacağım...

tek mesele pislik değil...pisliğin hayatın her alanında kişiliklerine işlemiş olması diyebilirim...

sokaklarında kadının olmadığı her ülke iğrençlikte birbiriyle yarışıyor...

tabii bunlar kişisel görüşlerim gidip de inanılmaz zevk alan çok tanıdığım var...hatta 2 ay arayla gönderdiğim bile var...

hindistan nefretim hindistan'ı sevenleri bile kapsıyordu ilk başlarda... :D :D

Zafer bey,

Nepal ve Hindistan gezinizi izlemekten keyif alıyoruz diğer gezilerinizde olduğu gibi. Gezi yazılarınızı takip ederken aldığım
pozitif enerjinin kaynağı gözlem ve sunumunuzdaki başarıdır.

Sevgi/Selamlar

zafer bey nasılsınız özlettiniz kendinizi
ben birde vitaranızı özledim küsmüsünüz son gezilerinizde yanınızda olmuyor neden se

Evet 'bende gitsem ne güzel olurdu' cinsinden bir bölge daha.Keşke daha geç görseydim biraz yol almış olurdu yazı,merakla beklemezdik.

Ynt: Tek Başıma Orta-kuzey Hindistan, Nepal

Sanırım vietnam yazınızı toparlayıp son verdiğinizde buradan devam ediceksiniz... O zaman merakla takip...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.