Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyr-ü zafer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 186,209
Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

.

IMG 0275p 1600x1200

IMG 0279p 1600x1200

IMG 0283p 1600x1200

IMG 0284p 1600x1200

IMG 0286p 1600x1200

Etiketler

Zafer hoş geldin senin bölümde mesajları görünce beğeni mesajları zannetmiştim bir süre bakmadım.Güzel haber konuyu bitirmeye niyetlenmen ve tekrar aramıza dönmen bu konu bitsin ki diğerleri başlasın :smiley:
Yorumlarına Cavid hocamın katıldığı düşüncelerle bende katılıyorum.

mayıstosböce' Alıntı:
Zafer hoş geldin senin bölümde mesajları görünce beğeni mesajları zannetmiştim bir süre bakmadım.Güzel haber konuyu bitirmeye niyetlenmen ve tekrar aramıza dönmen bu konu bitsin ki diğerleri başlasın :smiley:
Yorumlarına Cavid hocamın katıldığı düşüncelerle bende katılıyorum.

Bülent selam, geç olsun da güç olmasın mı diyelim artık bilmiyorum, çünkü hem geç hem de güç oldu. Neyse, bu sefer bitiyor kesin. Dediğin gibi, daha Avrupa ve Hindistan gezileri var dokunulmadık. Onlara da sıra gelsin...

srpc' Alıntı:
Merhaba,

Çok güzel bir gezi olmuş, imrenmemek elde değil, güzel fotoğraflar için de teşekkürler.

Teşekkür ederim, ilginiz için.

Hırvatistan/Dubrovnik

Daha önce de belirtmiştim, Hırvatistan’ı boylu boyunca geçmedim. Zagrep’den sonra Bosna-Hersek’e girdim, en güneyden çıkıp tekrar Hırvatistan’a giriş yaptım, Dubrovnik’i görebilmek için.

Burası şimdiye dek ziyaret ettiğim en iyi restore edilmiş tarihi kentlerden biri. 90’lardaki savaşta büyük hasar görmesine rağmen günümüzde, o yıkımdan neredeyse hiç iz kalmamış. Kentin yeni kısmı da düzenli ve bakımlı. Tüm güzelliğine rağmen, kitle turizminin garantili mutluluk diyarı ve evdekilere gösterilecek mükemmel ‘hatıra fotoğrafı fonu’ Dubrovnik, bende bir ‘keşif yapmışlık’ hissi uyandırmadı. Libya Çölü’nün derinliklerindeki Gadames’in, Batılıların gelip görmeye korktukları sokaklarında dolaşırken yaşadığım türden duyguları kastediyorum…

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri