Tavsiye Edilmeyen Servisler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tahsin14 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,860

tahsin14

Ana Kamp
Yer
BOLU/MENGEN
Merhaba Ankarada yaşadığım bir tecrübe sebebi ile böyle bir konu açtım.Umarım honda kullanıcıları bu foruma daha çok bakar.
ALTAN ÖZKAN dan kesinlikle uzak durun.Ben Altan Özkanda motor ve kapak yapılmış bir RD1 CRV aldım.Sözüm ona motor garantili idi.Aldığımda iki hafta olmuştu motor yapılalı.Birde aynı adam bu araca 4 ay öncesinde komple kapak takmış sonra motor yaparken yine kapak işi yapmış.Üzerine arabayı ben aldım bir 8 ay 12000 km yağ eksiltme bitmedi arabada.Uğradım kendilerine motul yağını beğenmediler,yağdan yapar castrol koy bir dene haber ver dediler.Sonuç tabi aynı getir işçilik almayız,malzemeyi uygun yaparız dediler.Bıraktım arabayı motor sökülünce vites geçişleri sert ve sabahları ilk defa dörde takarken gecikme oluyor bir veya iki defa madem onada bakalım dedim.Şanzıman yağ ve filtre değişmesi gerek dediler. Arabayı oniki gün alamadım.Adım adım ararız dediler aramadılar bitince haber veririz dediler vermediler.Arabayı er geç aldık motoru deniyoruz ama şanzıman sabahları yine aynı.İşçilik almayacaklardı hiç hararet yaptırmadığım halde hararet görmüş araba dediler işçilik aldılar malzemenin tamamını hatta 60 tl benzin ve 65 tl de sprey parası bile aldılar.Altan Özkan denen adam her şeyi bilerek yapıyor ama araba tamirini bilmiyor.Şanzıman yine aynı diye aradım kitaba bir bakayım beni sonra ara dedi.Bende aradım getir bakalım selenoidden yaparmış dedi.12 gün sende durdu araba anlamıyorsan kitaba bakacaksan niye zamanında bakmadın dedim getir hiç para almadan yapacağım dedi.Tam bir sahtekarlık ve düzenbazlık şirketi keşke o arkadaşın yorumunu daha önce okumuş ve inanmiş olsaydım.KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM.İŞİ BİLMEDİKLERİ BİR TARAFA DÜRÜST VE AHLAKLI DEĞİLLER.Tabi sözümüz ve yorumumuz yönetime

Etiketler
hocam çok geçmiş olsun inşallah bunla biter sorunlarınız benzer sorunu bende daha önceki aracımda azizoglu reno servisinde yasadım
kaskom orasıyla anlaşmalı oldugu için gittim aracımın sag ön tekerine çarpıp kırdılar tapı rot akis felanda kırıldı yani ön düzen arızası sanayide 1 günde yapılacak bir iş için 5 gün dediler e madem tamam ama kesin alırım dimi 5 gün sonra dedim malum iş arabası bunu sordum diye bi ton azar işittim biz ciddi bi firmayız en güvenilir firmayız falan filan ama aracı 11. gün bagrış çagrış zor aldım servisden çelik jantların kapaklarını araya araya servisde araç teslim eden arkadaşla zarzor bulduk arcın içinde sonrada kendim taktım arabamın üzerine.
tabi bu yaptıkları iş için tam tamına sekiz binlira hasar yazdılar kırık jantıda ödemediler jant orjinalde çelik degilmiş.e en azından orjinal parça ve 2 yıl garantili dedik aldık aracı.
aradan bir buçuk ay geçti sag önden acaip sesler gelmeye başladı aradım randevu aldım gittim.müşteri kabulde daha araca bakmadan nasıl ödeme yapacagım soruldu dedim garantili orda duran vatandaşın cevabı iki aya yakındır biniyorsunuz ne garantisi tabi benim şalter attı bagırmaya başlayınca müdürleri geldi sakinleştirdi beni bi arakadaşla teste çıktık sorun tüm ön takım civatalarının gevşemesiymiş.benden ilk gelişimde para talep eden arkadaş evraklarımız teslim ederken çok bilmiş bi tavırla beyfendi aracınızda arıza yokmuş ön takım gevşemiş sadece o kadar bagırmanıza gerek yoktu dedi .inanın gülmekden cevab bile veremedim aracı teslim almamdan satana kadar geçen 2 yılda o ön takım parçalarını 5 kere daha iyi bir ustaya sıktırdım artık taktıkları parçalardamı bi hata vardı yada başka bi sorunmu vardı ama 6 yıl kullanıpda bir kere bile ön takım yapılmayan aracım azizoglu servisinde yapıldıkdan sonra bidaha düzen tutmadı.

hocam çok geçmiş olsun inşallah bunla biter sorunlarınız benzer sorunu bende daha önceki aracımda azizoglu reno servisinde yasadım
kaskom orasıyla anlaşmalı oldugu için gittim aracımın sag ön tekerine çarpıp kırdılar tapı rot akis felanda kırıldı yani ön düzen arızası sanayide 1 günde yapılacak bir iş için 5 gün dediler e madem tamam ama kesin alırım dimi 5 gün sonra dedim malum iş arabası bunu sordum diye bi ton azar işittim biz ciddi bi firmayız en güvenilir firmayız falan filan ama aracı 11. gün bagrış çagrış zor aldım servisden çelik jantların kapaklarını araya araya servisde araç teslim eden arkadaşla zarzor bulduk arcın içinde sonrada kendim taktım arabamın üzerine.
tabi bu yaptıkları iş için tam tamına sekiz binlira hasar yazdılar kırık jantıda ödemediler jant orjinalde çelik degilmiş.e en azından orjinal parça ve 2 yıl garantili dedik aldık aracı.
aradan bir buçuk ay geçti sag önden acaip sesler gelmeye başladı aradım randevu aldım gittim.müşteri kabulde daha araca bakmadan nasıl ödeme yapacagım soruldu dedim garantili orda duran vatandaşın cevabı iki aya yakındır biniyorsunuz ne garantisi tabi benim şalter attı bagırmaya başlayınca müdürleri geldi sakinleştirdi beni bi arakadaşla teste çıktık sorun tüm ön takım civatalarının gevşemesiymiş.benden ilk gelişimde para talep eden arkadaş evraklarımız teslim ederken çok bilmiş bi tavırla beyfendi aracınızda arıza yokmuş ön takım gevşemiş sadece o kadar bagırmanıza gerek yoktu dedi .inanın gülmekden cevab bile veremedim aracı teslim almamdan satana kadar geçen 2 yılda o ön takım parçalarını 5 kere daha iyi bir ustaya sıktırdım artık taktıkları parçalardamı bi hata vardı yada başka bi sorunmu vardı ama 6 yıl kullanıpda bir kere bile ön takım yapılmayan aracım azizoglu servisinde yapıldıkdan sonra bidaha düzen tutmadı.
teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri