Tatile Çıkacağım Sessiz Sakin Bir Yer Önerisi Mesela ..... ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Baran Erdoğan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,170

Etiketler

Ynt: Tatile Çıkacağım Sessiz Sakin Bir Yer Önerisi Mesela ..... ?

umut401' Alıntı:
Var ama buraya yazarsak artık sessiz ve sakin olmaz ;D

Özelden gönderseniz bizde sakin sessiz gitsek, kirletmeden, kimseye söylemeden kampı yapıp dönsek ;D

ya buraya yazınca kimse bavulu hazırlayıp hucüm etmez merak etme

ayrıca güzel bilgiler paylaşıldığını düşündüğüm için bu forumu tercih ettim ama yanlış düşünmüşüm galiba.

En doğru yerdesin aslında. Biraz da konuları araştırsan azıcık okusan neler bulacaksın. Ayrıca bizler de paylaşmak için buradayız zaten. Kimsenin birşey sakladığı yok aslında emin olun.

Baran şikayet etmeden önce biraz forumu arastir istersen bir suru kamp notu mevcut sitede koordinatlari ve yol tarifleriyle..

Birde ben bu tavrı anlayamıyorum hem bilmiyorsun, tavsiye istiyorsun forum içinde araştırma yapma zahmetine girmıyorsun bir de sanki maaşlı elemanın bu forumdakilerden cevap gelmeyince rahat rahat gayet kendinden emin triplere giriyorsun..

panik yok, kızmayalım birbirimize.
tavsiye isteyen kardeşim. sana yazacağım yerin ikisinide bu sene birer haftalık ziyaret ettim. beni memnun etti. beklenti vs bu mevsimde ne olur bilmiyorum ama saroz körfezi gökçetepe tabiat parkı ve Ayvacık Çanakkale sokakağzı sesiz sakin ve doğal iki ortam.
aradığını bulursun inşaalah. tekerine taş değmesin

Baran Erdoğan' Alıntı:
ayrıca güzel bilgiler paylaşıldığını düşündüğüm için bu forumu tercih ettim ama yanlış düşünmüşüm galiba.
gelir gelmez isyan etme yahu bu ne hiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

burhaniye-ören altınkamp
dikili bademli çam camping,
ikiside temiz,sessiz,sakin,düzenli yerler

Mevsim gereği şu an Antalya Bodrum tarafları çok kalabalık değildir diye düşünüyorum. Olimpos olabilir. Ayvalık tarafı da güzeldir.

İzmir Karaburun tek geçerim.

HTC One S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR