Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 113
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,650
Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Ayhan abi bizim icinde gezin saygilar abi

Etiketler
Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Emim sende olsaydın dahada başka olacaktı ama olsun.Vehpi kardeşim saten ne yapıyorsam nereyi geziyorsam senin için geziyorum çünk sen o dağlarda o zor yerlerde gezemeyip bir şey görmeyeceğin için sana dopink gelsin kardeşim..Allaha emanet ol az kaldı Akyakadan bir kaç foto

AKYAKA 2 FOTOLARI 022

AKYAKA 2 FOTOLARI 033

AKYAKA 2 FOTOLARI 020

AKYAKA 2 FOTOLARI 029

AKYAKA 2 FOTOLARI 023

Çok değerli dostlar Marmaris gezimizde Yalancı boğazda bulunan Sayın Sungur abimizin bahçesindebulunmaktayız ve Cumartesi gün Marmaris Kamp Karavan derneğinin olağan üstü kurultayı va rdı ona misafirdik ve bu derneiğn ayakta kalması içinde içimizde bulunan karavancı arkadaşlarla üye yapılıp mevcut yeni yönetimle bu dernekte görev almak için faliyete başladılar.Marmaris karavan derneğinin ulusal Başkanı sungur Abi bırakmıştı şimdi ise Avukat İbrahim Altıntaş kardeşimiz bu işi üstlenmiş ve Marmaris için kolları sıvadı.Onun içinde Marmarise yakın bütün iller ve ilçelerde bulunan karavancı arkadaşlarımızın bu derneğe üye olmasını istiyoruz ve Marmarise çok güzel bir Karavan Kanpink kin olmasını sağlamak lazım üye parası çok deyil senelik cüzü bir para para burda önemli deyil.Sadece böyle bir konumu olan Marmarisi canlandırmak vermiş olduğunuz Karavan kamlarına paralar çok fazla bu böyle oluncada üyelerin bir karavan kanpinki olması kadar güzel bir şey olmaz artık bende dahil Marmaristeyiz ve bütün desteklerimiz Marmaris için...Yeni yönetime başarılar olsun...Ulaşmak isterseniz Dernek başkanımız İbrahim beyin cebini veriyorum hepinize Saygılar....0536 886 57 54

Abi şöyle bi baktım dostlarla bir olunca zaman paspas olmuş abi paylaşımlarını bekliyoruz.
Marmarisdeki derneğede şimdiden başarılar dileriz nası destek oluruz bilmiyorum ama bayramdan sonra o bölgeye gidecez Allah,dan bi mani cıkmazsa yeni başkanla,da tanışma fırsatımız olur işallah ozaman daha detaylı görüşür başkandan bilgi alırız.
Sevgi ve Saygılarımızla Tunay,Tugay

Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum

Güzel dostlar keyfiniz daim olsun.Biraz kıskandım ama neylersin.Biryerlerde beraber olma dileği ile.

Değerli güzel dostum Ahmet kardeşim sen bizim gönlümüzde her zaman varsın ve her zamanda olacan.Başka yer dediğin bundan sonra artık Erdek olacak kardeşim selamlar..

Değerli dostlar daha önce yazmış olduğum ve katılmış olduğumuz Marmaris kamp karavan derneğinin genel kurulundan foto koymamıştık şimdi burdan yeni yönetimdeki arkadaşlarımızın ve Başkanlarının fotoları var hepsine başarılar diliyorum sizinde en iyi dileklerinizi bekliyoruz...Saygılar

MARMARS TURUN VE YALANCI BOAZ 012

MARMARS TURUN VE YALANCI BOAZ 008

MARMARS TURUN VE YALANCI BOAZ 011

MARMARS TURUN VE YALANCI BOAZ 003

MARMARS TURUN VE YALANCI BOAZ 010

TUGAY58' Alıntı:
Abi şöyle bi baktım dostlarla bir olunca zaman paspas olmuş abi paylaşımlarını bekliyoruz.
Marmarisdeki derneğede şimdiden başarılar dileriz nası destek oluruz bilmiyorum ama bayramdan sonra o bölgeye gidecez Allah,dan bi mani cıkmazsa yeni başkanla,da tanışma fırsatımız olur işallah ozaman daha detaylı görüşür başkandan bilgi alırız.
Sevgi ve Saygılarımızla Tunay,Tugay...Canım kardeşim tabiki katkın olur bundan sonra tatilin en güzel geçexiğ yerlerden biride Marmaris olacaktır orda yeni başkanın cebi var benim hemşerim olduğunu söyle marmarise gittiğin zamanda ben seni yönlendirrim sende buraya kaydını yaptır yani marmariste oturman şart deyil kendine iyi bak görş

Abi teşekkürler

Değerli Karavan gönüllüleri gezimizin dünkü konaklama yeri Marmaris kız kumuydu burda güzel bir gün geçirip Turgut şelalesini gezip Marmaris içmeler marinaya döndük yer güzel hava güzel hem balık tuttuk hem yüzdük 2 gün burdayız bir kaç foto paylaşalım

KIZKUMU 031

KIZKUMU 032

KIZKUMU 035

KIZKUMU 042

KIZKUMU 049

Turgut şelalesine çıktığım bu benim 5 ci seferim burda gelen turistlerin rehberi olmadı için bu işi gönüllü üstlendim ve gurubu geziye çıkardım ve bitişinde güzel bir alkış ve topluca hatıra foto

KIZKUMU 020

KIZKUMU 021

KIZKUMU 024

KIZKUMU 014

KIZKUMU 026

Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz

Görüntüde balıklar yok.Balıklar tepside demeyin sakın))))) Ayhan bey Karagöle gellllllll

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Çevrimiçi üyeler

Geri