Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 113
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,518
Ynt: Taraklı

egeli' Alıntı:
İyi geziler, Ayhan Bey....

Arkadaşlarımızı yanlış bilgilendirmeme açısından, özür dileyerek düzeltme gereği duydum...

1- Ermenek Şelalesi olarak sözettiğiniz Erfelek Şelalesi olsa gerek..

2- Bu bölümde de ilk fotoğraf, Sinop-Gerze İlçesi Limanı olacak, yanılmıyorsam...

Selamlar...
Sağolun Yavuz Bey burda yanlış bilgilendirme yok sadece kilime hatası var fotoların başlangıcı Gerzeyle başladı sadece Gerzeyi not almadım geri kalan fotolar doğru olarak Samsuna yansıyor burda kimse yanlış yönledirilmedi Ermenek f yerine m olmuş buda bu kadar gezinin ardından okadar olacak bunu yanlış anlayacak cahil kimsede yok aramızda Sağolun ilginize

Etiketler
Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Gezimiz sümela manastırından devam ediyor aracım büyük olduğundan dolayı aşağıda bıraktım yürüme yolundan çıkıp indik biraz yorucu idi ama değdi...Görüp yaşamak lazım

MAKA MERYEM ANA 022

MAKA MERYEM ANA 023

MAKA MERYEM ANA 024

MAKA MERYEM ANA 025

MAKA MERYEM ANA 026

Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Tabiki herşey muhteşem ama gel görki gelen söküp götürmüş çinileri birde yazı yazmışlar utanmazlar herşeyi berbat etmişler

MAKA MERYEM ANA 027

MAKA MERYEM ANA 028

MAKA MERYEM ANA 029

MAKA MERYEM ANA 030

MAKA MERYEM ANA 031

Fotolardaki beyez görüntü sökülen çinilerin yeri

MAKA MERYEM ANA 037

MAKA MERYEM ANA 038

MAKA MERYEM ANA 039

MAKA MERYEM ANA 040

MAKA MERYEM ANA 041

Sümela albümde ayrıca uzun göl fotolarıyla paylaşmaya devam uzun göl muhteşemdi ama ramazan olmasından dolayı arab turistler basmış orayı ama gezimiz devam etti uzun gölde

MAKA MERYEM ANA 060

MAKA MERYEM ANA 061

MAKA MERYEM ANA 062

MAKA MERYEM ANA 063

MAKA MERYEM ANA 064

Karavanımızın yeri güzeldi iki karavan tam göl kenarı idi

MAKA MERYEM ANA 065

MAKA MERYEM ANA 066

MAKA MERYEM ANA 067

MAKA MERYEM ANA 068

MAKA MERYEM ANA 070

Abi memlekete hoşgeldin muhteşem güzel bir gezi oldu takipteyim.

Karadeniz ,güzel gezi...Her yıl orada Arap ülkelerinin turistleri,ilginç olan gelirken 4X4 araçlarının port bagajında yedek yakıt bidonlarıyla gelmeleri, o akadar çokki biz gelsek kaçak yakıt getiriyor derler. Keyfini çıkartıyorsunuz..iyi tatiller

enverdede' Alıntı:
Karadeniz ,güzel gezi...Her yıl orada Arap ülkelerinin turistleri,ilginç olan gelirken 4X4 araçlarının port bagajında yedek yakıt bidonlarıyla gelmeleri, o akadar çokki biz gelsek kaçak yakıt getiriyor derler. Keyfini çıkartıyorsunuz..iyi tatiller
Enver Bey çok sağolun aynen doğru deyinmişsin konuya batumdan gelirke bagaja 300lt mazot yükledim şaşallara geçene kadar 9 doğurdum tabiki neyseki bakmadılar bile karavan olmamızdan dolayı..yani biraz kaçak çıla girdi ama aramızda kalsın Saygılar Teşekür ler..

tango' Alıntı:
Abi memlekete hoşgeldin muhteşem güzel bir gezi oldu takipteyim.
[/quoteKardeşim çok sağol en kısa zamanda görüşmek dileği ile Saygılar

Dostlar gezimizi bir ucu Ayder yaylasına ve ordanda özel münübüslerle Kaçkar yaylasına çıktık..Karavanı Ayderde sağolsunlar resturant sahiblerinden onların otoparkına bıraktık.Ve heman altında da çok güzel bir kaplıca var yani gördüğüm kaplıcaların içinde en iyi sırda bır yer..Kaçkara giderken yol çok bozuktu ve hanım gıdış donuş esnasında böbrek taşlarını dökerek geldi...Görsellere bir bakalım

AYDER VE HOPA 009

AYDER VE HOPA 013

AYDER VE HOPA 015

AYDER VE HOPA 014

AYDER VE HOPA 016

Kaçkara çıktık şimdi burdan yürüyüş başladı yaylalara

AYDER VE HOPA 025

AYDER VE HOPA 024

AYDER VE HOPA 026

AYDER VE HOPA 027

AYDER VE HOPA 034

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri