Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 113
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,638
Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Devam

MAKA MERYEM ANA 073

MAKA MERYEM ANA 074

MAKA MERYEM ANA 077

MAKA MERYEM ANA 088

MAKA MERYEM ANA 085

Etiketler
Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Abi 2007 di idi yanılmıyorsam Uzungöl ;e girince bende şaşırmıştım arap turist çokluğundan.Birde hep fotoğraflarda görüp beğendiğim Uzun göl sanki orası değil gibi hissetmiştim.Betonlaşma hızla devam ediyor gibi gelmişti.
Abi size hayırlı yolculuklar sayende Karadenizi birkez daha gezmiş gibi oldum.

Dostlar çok uzun zaman oldu yazmayalı çünkü gezimizin internet çekmeyişi ve yazamadan yola devam dedik.Şu an karadeniz ve gürcistan gezimiz bitti dönüş başladı 4 karavanla başladık ve herkes kendi yoluna devam kararı aldı ben şu an Ordunun girişinde gülyalı ilçesinde denizle doğayla bir olan otendik plajındayım burdan gecen kesin uğrasın her şey var su elektırık deniz duş resturant ve deniz ve çokta para deyil...bedava ama şezlok kırası var okadar 10 tl şezlonk almazsan yer içersin bir şeyler buralara gıdecek kışıler benı ararsa her yonden yardımcı olurum fotoları sıradan koymaya çalısacam Batum ve Tiflisten fotolarla paylaşım yapacağız şimdiden hepinize ıyı seyırler hatamız olursa hoş ola Saygılar...05352535085...Ermenek şelalesinden başlayayım

ERMENEK ELALES 001

ERMENEK ELALES 002

ERMENEK ELALES 006

ERMENEK ELALES 010

ERMENEK ELALES 012

Devam Samsun ve Samsun karavan kanpinkten ve Bandırma vapurundan

SAMSUN KAMPNK 001

SAMSUN KAMPNK 002

SAMSUN KAMPNK 003

SAMSUN KAMPNK 011

SAMSUN KAMPNK 018

Samsundan devam kanpink çok guzel orada bulunan müdürlerle görüştüm oda bize eksiklerimizi sordu bende eksikleri ilettim onlarda en kısa zamanda bıtıtreckleri ilettiler oraya uğramak çok güzeldi ve dönüş yolumda 2 gun ordayım

SAMSUN KAMPNK 006

SAMSUN KAMPNK 007

SAMSUN KAMPNK 009

SAMSUN KAMPNK 010

SAMSUN KAMPNK 015

Bandırma vapuru etkiliyiciydi maket olsa bile oanı yaşamak çok güzeldi

SAMSUN KAMPNK 019

SAMSUN KAMPNK 020

SAMSUN KAMPNK 021

SAMSUN KAMPNK 023

SAMSUN KAMPNK 024

Vapuru dolaşırken kendimi çok kötü hissettim ozamanlar bu komutanlar nasıl bizim için bu kadar çaba harcamışlar diye

SAMSUN KAMPNK 025

SAMSUN KAMPNK 026

SAMSUN KAMPNK 027

SAMSUN KAMPNK 028

SAMSUN KAMPNK 029

İşte vatanımın kurtuluş simgeleri ve Samsun gezimizin sonu

SAMSUN KAMPNK 030

SAMSUN KAMPNK 034

SAMSUN KAMPNK 033

SAMSUN KAMPNK 031

SAMSUN KAMPNK 035

Dostlar hazır yolumuzun üstü baldızım termede oturuyor onuda görelim dedik geldik ve bırde koye yaylaya çıkalım dedik çıktık tabiki böğürtlenler ve salatılıklar süperdi...Köydeki dostlarımı 15 yıldır görmemmiştim çok sevindiler

TERME NYE ORDU RESMLER 004

TERME NYE ORDU RESMLER 006

TERME NYE ORDU RESMLER 008

TERME NYE ORDU RESMLER 009

TERME NYE ORDU RESMLER 016

Tabiki Ünyeyi paylaşmadan geçmem Ünye eşimin memleketi burdan görsellerle paylaşayım

TERME NYE ORDU RESMLER 018

TERME NYE ORDU RESMLER 019

TERME NYE ORDU RESMLER 020

TERME NYE ORDU RESMLER 021

TERME NYE ORDU RESMLER 025

devam
Ünyeden baldızım ve yeğenimle hasret gidermiş olduk

TERME NYE ORDU RESMLER 029

TERME NYE ORDU RESMLER 032

TERME NYE ORDU RESMLER 031

TERME NYE ORDU RESMLER 035

TERME NYE ORDU RESMLER 026

Ünyede bulunan kent ormanında gezdikten sonra acıktık tabıkı ve zirve çok güzeldi

TERME NYE ORDU RESMLER 036

TERME NYE ORDU RESMLER 041

TERME NYE ORDU RESMLER 043

TERME NYE ORDU RESMLER 046

TERME NYE ORDU RESMLER 048

Taraklı

İyi geziler, Ayhan Bey....

Arkadaşlarımızı yanlış bilgilendirmeme açısından, özür dileyerek düzeltme gereği duydum...

1- Ermenek Şelalesi olarak sözettiğiniz Erfelek Şelalesi olsa gerek..

58ayhan' Alıntı:
Devam Samsun ve Samsun karavan kanpinkten ve Bandırma vapurundan

2- Bu bölümde de ilk fotoğraf, Sinop-Gerze İlçesi Limanı olacak, yanılmıyorsam...

Selamlar...

Ayhan Abi keyfiniz daim olsun. Hem gezip hem de akrabaları ziyaret ederek onların da gönlünü almak çok güzel.
Maalesef sizin de bazı sayfalarda fotoğraflar açılmıyor. İlgililerden ricamız sorun neden kaynaklanıyorsa, onu ortadan
kaldırırlarsagörsel yönü eksik kalmamış olur.

İzmir'den selamlar, sevgiler.

paylaşımlar için teşekkür ederiz. ayhan abi . :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri