Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 113
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,643
Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Değerli dostlar Samsuna gazi Mustafa Kemal Atatürkün Bandırma vapurunun tarihini ve o güzelliğini gördük ve hayran kalmak şaşırmak elden deyildi...Ve tabiki Samsun Karavan kampink harikaydı 3 gün kaldım deniz sıcak su ve su kayağı harikaydı...Burda yetkili müdürlerin ve güvenliğin ilgileri anlatılmazdı onlarla burası için onlardan ne istiye biliriz diye sordular orda sadece bir çamaşır hanenın ve çok büyük olmasada bir mutfak ve bulaşık hanenin olmasını talep ettim ve onlarda bunu en kısa zamanda yapacaklarını ve biz karavancıların ordan geçerken olsa bile muakkak uğramamız gerekir olacağını ilettim Biz bliyorsunuz gezen karavancıyız her yerde olma ihtimalimiz çok yüksek...Bunu yazmam sebeb ben çok menun kaldım 15 tl elektirik su dahil yani anlıyacaığınız başka kamplarla kıyaslamak belki olmaz ama deniz sıfır kum duş sıcak su wc tertemiz...bir kaç foto paylaşayım dedim...Burdan Sayın Dernek Başkanlarıma seslenmek istiyorum burayla ilginenip orayla görüşüp talepleri varsa istekte bulna bilirler...Çabaları eminim vardır bunu sorgulamak bize düşmek sadece fikrimi ilettim..Saygılarımla...

SAMSUN KAMPNK 001

SAMSUN KAMPNK 005

SAMSUN KAMPNK 006

SAMSUN KAMPNK 007

SAMSUN KAMPNK 009

Etiketler

Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Karavan kampı denize sıfır ve Bandırma pilajıy la meşhur Ve Atamın güzel potreleriyle ve beylik tabancası muhteşemdi

SAMSUN KAMPNK 016

SAMSUN KAMPNK 020

SAMSUN KAMPNK 019

SAMSUN KAMPNK 021

SAMSUN KAMPNK 023

Beylik tabancası ilkgün gibi tertemiz duruyor

SAMSUN KAMPNK 026

SAMSUN KAMPNK 030

SAMSUN KAMPNK 031

SAMSUN KAMPNK 033

SAMSUN KAMPNK 034

Sahil deki yabancılar çarşısını gezdim çok güzeldi

SAMSUN KAMPNK 035

SAMSUN KAMPNK 037

SAMSUN KAMPNK 038

SAMSUN KAMPNK 004

Ayhan Abi selamlar. Pazartesi Samsun Sahilde seyir halinde bir karavan gördüm ben de sürüş halindeydim. Şöförünü sana benzetmiştim. Aynı tarihlerde aynı yerdeymişiz. Demek senmişsin. Durmak istedim ama sen de ters yöne devam ettin. Yüz yüze tanışmak kısmet olmadı.

Samsun Karavan kamping'de biz de kaldık. Çok beğendik. Bu güne kadar kaldığımız tesis olarak en güzel kamping diyebilirim. Fiyatı ise diğer şehirlerdeki tozlu topraklı otopark fiyatına.

aslanahmet' Alıntı:
Ayhan Abi selamlar. Pazartesi Samsun Sahilde seyir halinde bir karavan gördüm ben de sürüş halindeydim. Şöförünü sana benzetmiştim. Aynı tarihlerde aynı yerdeymişiz. Demek senmişsin. Durmak istedim ama sen de ters yöne devam ettin. Yüz yüze tanışmak kısmet olmadı.

Samsun Karavan kamping'de biz de kaldık. Çok beğendik. Bu güne kadar kaldığımız tesis olarak en güzel kamping diyebilirim. Fiyatı ise diğer şehirlerdeki tozlu topraklı otopark fiyatına.
Hakan kardeşim keşke denk gelseydik hasret giderirdik ama sağlık olsun başka yerde başka zaman inşallah keşke cepten ulaşmak kolay olsaydı Fatsadan selam 0535 253 50 85...

Rehber siz olunca kalınacak yerler önceden belli.
Takipdeyiz. Aramızdaki km her gecen gün acılsada sizin geçtiğiniz yerlerden geçmek bize de nasip olacak

Dostlar Ordudan sonra Giresun ve Trabzonday dık Maçkaya Sürmela manastırına çok çıkmayı istemiştim oda bu karadeniz gezime denk geldi Karavanımla çıktık 2 gece orda konakladım çıkışı ufak arabayla otositop yapıp çıktık iniş patika yoldan zevkli bir yürüyüş olarak tamamladık...Burdan bahsetmek çok zor çünkü tarihini anlatmakla bitiremem ama siz tabiki benden belki fazla gezmiş tarihini okumuştursunuz ben sadece zamanında buraya gelipte ibated yeri olarak ve düşmana karşı korunmak için burayı ne şartlarla inşa ettiniz bunu anlıyamam vede anlamadım saten burdan bir kaç foto paylaşayım istedim Saygılarımla

MAKA MERYEM ANA 022

MAKA MERYEM ANA 025

MAKA MERYEM ANA 026

MAKA MERYEM ANA 027

MAKA MERYEM ANA 028

Üzüldüğüm en çok yanı parçaların sökülmesi fotolardaki beyaz alanlar hep sökülüp çalınanlar

MAKA MERYEM ANA 036

MAKA MERYEM ANA 037

MAKA MERYEM ANA 038

MAKA MERYEM ANA 039

MAKA MERYEM ANA 040

işin entarasan tarafı çıkış araçlaydı iniş patika yoldan biraz zordu

MAKA MERYEM ANA 046

MAKA MERYEM ANA 047

MAKA MERYEM ANA 051

MAKA MERYEM ANA 052

MAKA MERYEM ANA 054

Değerli dostlar hazır internet çekerken uzun Göl ve yaylasınıda paylaşayım bakarsınız intenet çekmez..Burda 2 karavanız Arslan Beyle beraberiz cuma günüde Seyyah 54 bize ulaşacak onla beraber Batuma gitmeye başlıyacağız..Burda uzun gölde kalabalık var ama gel görki bu kalabalık sadece arablar Türkler ancak günü birlik turlarla var ama bizi bağlamıyor çünkü biz herkesten önde ve gölde sıfırız çünkü biz karavancıyız burdan da biraz foto paylaşalım çünkü yarın ayzer yaylasındayız.....

MAKA MERYEM ANA 062

MAKA MERYEM ANA 063

MAKA MERYEM ANA 064

MAKA MERYEM ANA 066

MAKA MERYEM ANA 067

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR