Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 113
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,658
Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

güle güle gezin, izliyoruz :smiley:

Etiketler

Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Sizlere iyi eğlenceler, güzel geziler dileriz. Yolunuz açık olsun :smiley:

Evet dostlar güzel temennileriniz için herkese ben teşekkür ederim Filyos koyundan sonra amasraya kadar ufak tefek koylara girerek Amasraya 5 karavan ulaştık otogar da otoparktayız wc var ve emniyetli günlük 10 tl alıyorlar ama çarşı içi güzel burdan biraz foto yapıp görseller yapalım dedik Cuma günü hareket Sinop Saygılar

AMASRA GRSE 022

AMASRA GRSE 023

AMASRA GRSE 026

AMASRA GRSE 021

AMASRA GRSE 029

devam Amasradan ve allah rahmet eylesin şarkıcı barışa onun memleketinde olmak nasip oldu ve arkadaşlar Amasrada tekne turu yapmak şart kısa gezide olsa süper bir manzara var

AMASRA GRSE 030

AMASRA GRSE 031

AMASRA GRSE 033

AMASRA GRSE 032

AMASRA GRSE 036

Amasra kaleside görüklecek yerler arasında

AMASRA GRSE 041

AMASRA GRSE 044

AMASRA GRSE 046

AMASRA GRSE 050

AMASRA GRSE 053

bu akşamki menümüz aldığımız levrek ve çupraylayla son bulacak

AMASRA GRSE 054

AMASRA GRSE 057

AMASRA GRSE 058

AMASRA GRSE 059

AMASRA GRSE 052

Dostlar Amasradan çıkarak Sinop istikametine yol aldık 3 karavan inebolu yolunu takip etti ben Kastanboluya devam ettim çünkü kız kardeşim ordaydı onu gördüm sonra ayancık üzeri öbür karavanlarla buluşmak üzere dağ yolundan 1350 yükseklikte ve yol yapımı nedeniyle zorda olsa Ayancıkta buluştuk ondan önce Cideye uğradık ve konaklıyarak yola devam ettik şu ar arknda da sinop hamsinoz koyundayız yarın ben Sinopta kalacam diyer arkadaşlar şelale ye gidecekler...Fotolara devam bu arada arabamı bol köpuklu yıkattık

KASTANBOLU SNOP 001

KASTANBOLU SNOP 003

KASTANBOLU SNOP 004

KASTANBOLU SNOP 005

KASTANBOLU SNOP 006

Sinop hamsiloz koyundan bir kaç foto buraya gelipte uğramadan geçilmezdi..

KASTANBOLU SNOP 029

KASTANBOLU SNOP 030

KASTANBOLU SNOP 031

KASTANBOLU SNOP 033

Dostlar, 3 gün sonra tekrar hareket etmek üzere, bu gün yuvaya döndüm, yolunuz açık, keyfiniz daim olsun, benim gönlümde ayrı bir sevgisi olan Samsun'a,
ve sizlere sevgilerimle.

Aramıza hoş geldin emmi sensiz buralar boş geldi Samsundan selam

Yarın, önce Ağaçlı'da Yıldız-Mesut ERYILMAZ çiftinin malikhanesine, ertesi gün 3. Bus Balkan Buluşmasına İğneada'ya devam edeceğim.

Her şey gönlünüzce olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR