Tanışma Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,291
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 578,746

Etiketler

Ynt: Tanışma Köşesi (off-road)

Merhabalar,

Ben 25 yıllık, yeni mimar Engin Furkan COŞKUN. Çocukluk hayalimi gerçekleştirmeye çok yakın zamanda, sizin bu büyük ailenize katılmaya can atıyorum.Şuan için arabam yok fakat cj serisinden araç bakıyorum, almaya ve toparlamaya kararlıyım.Saygılar ve sevgiler.. :smiley:

Merhaba arkadaslar.

Ismim Sebahattin. Orman Muhendisiyim fakat su anda Amerika'da Erozyon Kontrolu alaninda master yapiyorum. Cocukluk hayalim olan off-road ve doga tutkusunu yasamak, gerceklestirmek ve guzel bir baslangic yapmak icin bu forumdayim. Amerika'da son 11 ayim nasipse Agustos, 2015 Ankara'da olup hayatimin bundan sonraki kismina orada devam edecegim. Turkiye'ye geldikten sonra guzel bir arac toparlayarak sizlerinde izninizle araniza katilip guzel maceralar yasamak istiyorum. Herkese tesekkurler.

Herkese Merhabalar,Offroad heyecanına bende merak salmış durumdayım.Henüz aracım yok,üniversite son sınıfta okumaktayım..Herkese iyi forumlar :D

Merhaba Uzun Zamandır Takipçisi Olduğum Siteye Bir 4x4 CANAVAR ALARAK Aranıza Katıldım :smiley:

Ford Ranger Ben CanavaRANGER diyorum :smiley: 2008 4x4 XLT Paket
Adım İskender Bedirhan YILMAZ siz bedo diyebilirsiniz :smiley: 20 yaşındayım forumun en küçüğü herhalde benim :smiley:
Ayazağa/Sarıyer'de İkamet ediyorum en yakın gezide beraber olmak istiyorum iyi günler:smiley:

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

ibedirhanyilmaz' Alıntı:
Merhaba Uzun Zamandır Takipçisi Olduğum Siteye Bir 4x4 CANAVAR ALARAK Aranıza Katıldım :smiley:

Adım İskender Bedirhan YILMAZ siz bedo diyebilirsiniz :smiley: 20 yaşındayım forumun en küçüğü herhalde benim :smiley:
Ayazağa/Sarıyer'de İkamet ediyorum en yakın gezide beraber olmak istiyorum iyi günler:smiley:
Hoşgeldiniz, yeni aracınız hayırlı olsun kazasız belasiz kullan işallah...

ibedirhanyilmaz' Alıntı:

ibedirhanyilmaz' Alıntı:

Kadir Daban' Alıntı:

Allah razı olsun abim teşekkür ederim cümlemize Kazasız Belasız Binmek Nasip Etsin göz bebeği gibi baktığımız araçlarımızı :smiley:

Arkadaşlar slm adım erdinç yapı kimyasalları üreten bir firmada satiş müdürlügü yapmaktayım 93 model pajerom var sizin gibi banada 1 yıl önce bir off road vürüsü bulaştı saygılarımla gezilerinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar slm adım erdinç yapı kimyasalları üreten bir firmada satiş müdürlügü yapmaktayım 93 model pajerom var sizin gibi banada 1 yıl önce bir off road vürüsü bulaştı saygılarımla gezilerinizi bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri