Tanışma Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,291
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 579,377
Ynt: Tanışma Köşesi (off-road)

Herkese merhabalar.

İsmim Erdal İstanbul Maltepe'den aranıza katılıyorum ve bilgisayarcıyım

Uzun süredir siteyi takip ediyorum fakat anca üye olabildim. Yarın kısmet ise 94 model bir Suzuki Vitara jlx almayı düşünüyorum. Bilgi ve düşüncelerinizi almak isterim.

İyi forumlar dilerim.

Etiketler

Selamlar Herkese bende aranıza an itibari ile katıldım :smiley:
Öncesinde uzaktan izliyordum ama artık aranızdayım...

IMG 1458 zpsca37dd27

Herkeze Selamlar Sağlılar

İstanbul Başakşehir'de oturuyorum . Ziraat Mühendisiyim (tarım makinaları müh)25 yasındayım
Erzincanlıyım

Fotografcılık, Mekanik ve motoru olan hersey :smiley: ilği alanlarım . Özellikle off road meraklısıyım

Henuz sahsıma ait bir 4x4 araç alamadım . fakat gezilere 98 blazer ile gelebilirim..

Merhaba, tüm gezenbilir.com üyesi ve takipçisi arkadaşlarım.
Ben Muammer, Bursa / İnegöl'de ikamet ediyorum. Outdoor tutkusu beni bu siteyle tanıştırdı. Uzun süredir sitede çeşitli konuları takip ediyorum.
Kayak, yamaç paraşütü, dağ yürüyüşleri, fotoğrafçılık, vs. Haftasonları güzel vakit geçirmekte kullandığım tutkularım.
Şu aralar disco ll "2003-2004 civarı" takibindeyim. Artık ailem büyüyor ve kamp, gezi planlarımı ailecek yaptığım için talebimi karşılaması adına
discovery'i seçtim.
Sanırım sık görüşeceğiz, herkese hoş muhabbetler.

Merhabalar tüm gezenbilir üye ve takipçisi arkadaşlarım.
İzmir / Aliağa'da yaşıyorum. 30 yaşında, evliyim ve 1,5 yaşında bir kızım var, bir sıcak daldırma galvaniz firmasında muhasebe şefiyim. Yaklaşık 1 yıl kadar önce site ile tanıştım ve şimdilik sitede çeşitli konuları okuyup bilgi sahibi olmakla yetiniyorum. İlk mesajımı buraya yazmak istedim. Uzun zamandır işteki stresimden uzaklaşmak için beni ova bayır gezdirecek, zaman ve imkanlarım elverdiği ölçüde ikinci araç olarak yollarda ve kamplarda olmayı hak eden bir 4x4 alıp restore etmenin, akabinde etkinliklerde sizlerle tanışmanın hayalini kuruyorum. Dileğim bir an önce ilk adımı atmak. Bu konuda görüş öneri ve yönlendirmelerinize her zaman açık olacağım. Ondan sonra değerli üstadların başını sorularımla bolca ağrıtacağımı umuyorum. İyi ki varsınız. Görüşmek tanışmak üzere. Selamlar saygılar.

selamünaleyküm kardeş siteye hoş geldin adım özcan görüşmek üzere

Merhaba Değerli Forum Üyeleri;

Murat Türetken, foruma Istanbul'dan katılıyorum... :smiley:
Direkt amacım off-road olmasa da, balık avı için off road tarzı bir araca ihtiyacım olduğu için forumdan mümkün olduğunca yararlanmak, yardımcı olabileceğim her türlü konuda da yardımcı olmak istiyorum.

Birazdan da araç hakkında ki sorularımı ilgili bölüme göndereceğim... ;D

Tüm üyelere sağlıklı günler dilerim.

Rumuz rkn

Erkan KARAÇAM ben.

İstanbul Ataşehir' de ikamet ediyorum. Bu siteyi bilgi ararken buldum ve katkım olsun üye oldum. Arazi araçlarından pek anlamam ama tamir işini çok severim. Standart araçlardan biraz anlarım. Kimya firmasında muhasebe işi yapıyorum. 1978 doğumluyum.

selamun aleykum.aranıza 1970 model chevrolet blazer,80 model el yapımı cb750 ve 2012 model nissan qasqai+2 ile kilisten katılıyorum otomobil üzerine çıkma yedek parça işi yapıyorum..tamircilikten gelme biri olarak umarım forma bi faydam dokunur

Mehbabalar
Adim ömür
İstanbul ümraniyede ikamet etmekteyim
1997 lada niva aracim var offroad hobisine bulastik
Nekadar korksamda birgun aranizda bulunmak isterim
Herkese iyi forumlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

oozdal' Alıntı:
Mehbabalar
Adim ömür
İstanbul ümraniyede ikamet etmekteyim
1997 lada niva aracim var offroad hobisine bulastik
Nekadar korksamda birgun aranizda bulunmak isterim
Herkese iyi forumlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
ozellikle senin yardimina ihtiyacim var :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri