Tanışma Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,291
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 579,472
Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

Merhaba ismim mustafa 29 yaşındayım ankara da yaşıyorum kamuda çalışıyorum 94 model zj aracımla aranıza katılmak isterim. aracımın fotoğrafınıda koymak isterdim anacak hata veriyor.

Etiketler

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

Aramıza yeni katılan tüm arkadaşlarımız, hoşgelmişler. :smiley:

Karşılıklı bilgi paylaşımıyla bilgilerimizi geliştireceğimiz umuduyla, gezi ve organizasyon raporlarınızı da bekleriz... ::smiley:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=85998.new;topicseen#new

Ynt: Tanışma Köşesi (off-road)

Selamlar Saygılar Arkadaşlar Off Road İle Tanıştığımda Daha 15 Yaşındaydım, Çamurlu Yollarda Abimin 91 Model Lada Samara İle Tepindiğimiz Çamurlu Güzel Günlerdi, Artık Abimin Vx80 Ni Var; Dört Dörtlük Hatta 4x4 Hatta Diff Locklu Ama Gelin Görün Ki Çamura Sokmaya Kıyamaz :smiley: (niye Yaptıysa O Kadar Masrafı) Bende Artık 2007 Model Jimnyy İle Ufaktan Aranıza Girmeye Çalışırım Araç Ufakya Ondan Yani :smiley: Değerli Paylaşım Ve Bilgileriniz İçin Şimdiden Teşekkürler.

HERKESE SELAMLAR..;Aranıza İzmir'den katılıyorum.ESHOT GEN. MÜD. TRAFİK BİLİRKİŞİ MOTORLU EKİP'lerde görev yapmaktaım, uzun senelerdir motosiklet kullanıcısıyım ve işim gereği
hergün kullanıyorum 12 saat haftada 6 gün.TMF İzmir Hakemlerindedim,resmi motorum cbf-500 şahsi motorum Transalp xl 650 gerçi ev alacağımdan geçtiğimiz eylül ayında satmak zorunda kaldım.Geçen yaz bir çok şehirlerdeki motosiklet festivallere katıldım,Bursa enduro,Eskişehir Emok,Balıkesir 10riders festivalleri ve birçok yakın çevrelere geziler yaptık.TURKMOK motosiklet clubünün üyesi,TRAC-İZMİR Derneği üyesi(Acil afet Haberleşme)Amatör telsizciğim (TA3AKI),MAT-İZMİR(Motorize Afet Timi)İzmir şube kurucularından(şuan bazi nedenlerden ötürü şube kapatıldı.Doğrudan daha sonra merkez olarak tekrar faliyete geçirilecek inşallah)Avcılık ve Atıcılık ilede ilgilenmekteyim,bu yüzden araziye ve Doğaya çıkmaktayız,Offroad'dada merak sarmaya başladık.Hadi hayırlısı..... Şu an araç arayışı içindeyim,en yakın duran araç Nissan Terrano II .... :smiley: :smiley:

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=12669.1040#ixzz2Q3yH9ZUk

merhabalar gezenbilir ailesi.

adım atalay Kenar,28 yaşındayım..
aranıza Lüleburgazdan katılıyorum.

off road sevgimi kendimde hissettiğimde, 26 yaşındaydım. o zaman kadar profesyönel otomobil yarışları yapardım. taki bir gün bir ağbimin 5,2 zj sinle ıstranca dağlarında ufak bir gezintiye çıkıncaya kadar.inanılmaz bir duyguydu..heyecandan ,aksiyondan öte birde en ilgimi çeken nokta off road ekiplerinin arasındaki inanılmaz arkadaşlık ve dostluk çerçevesi beni inanılmaz etkiledi.55 yaşundaki adamın hiç tereddüt etmeden arkadaşını kurtarmak için mapa yı o çamurun içindeki araca bağladığını görünce gözlerim doldu.

ve anladım ki off road dostlukları unutulmaz.

bu nedenle de 2 senedir araştırmalarım sonucu en ideal off road aracı (kendime göre) grand cherokee 5,2 modelini düşünüyorum.hedefim Lüleburgaza off road kulübü kurmaktır.

benide aranıza alırsanız çok sevinirim..

Tüm forum'a teşekkürler.

Merhaba Gezenbilir.com ailesi

Uzun zamandır yakından takip ettiğim sitenize üye olmanın zamanının geldiğini düşünerek , firmamız kullanıcı adıyla aranıza katılmış bulunmaktayım.

İsmim Anıl Doğru, Chrysler jeep yetkili servisi olan Master servis'te teknik eğitmenlik yapıyorum. Marka dışında amerikan araçları içinde servis noktası olarak hizmet vermekteyiz. 2000 Yılından bu yana jeep markası ve diğer 4x4 arazi araçlarının içerisindeyim.

Sizlere elimden geldiği kadarıyla teknik bilgi , yedek parça temini ile ilgili yardımcı olmaya çalışacağım. Dilimizin döndüğü kadarıyla teknik bilgi paylaşımı yapacağım.

Hepimiz adına yararlı olur diye düşünüyorum.

Selamlar

Anıl DOĞRU
Master service
anildogru@masterservice.com.tr

Herkese merhaba ,

Ben Alper , 26 yaşındayım. Adana oturmaktayım.

Enerji Sistemleri Mühendisliği 2. sınıf ögrencisiyim.

Arazi araçlarına ilgim ve merakım var kısmet olursa benimde arazi aracımın olmasını çok istiyorum.Araştırmaların sonucunda Gezenbilir sitesinin gerçekten değerli üyelerden oluştuğunu görmekteyim.

Aranıza katılmaktan mutluluk duymaktayım.

Saygılarımla

Alper.

Merhaba ben Recep
32 yaşındayım
Ankaralıyım
işim gereği Kars'da yaşıyorum
Avcılık.Balıkcılık ve Fotoğrafcılık la ilgileniyorum

herkese merhaba İzmirden Güney aklımda kalanları hayata aktarma konusunda 4x4 lük bir araca ve bir klavuza ihtiyacım var

Herkese tekrar merhaba

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz

recep bey merhaba bende aslen karslıyım ama ığdırda yaşıyorum karsda EKSİ36 off-road derneğini kurduk ve aramızda güzel etkinlikler yapıyoruz sizide aramızda görmek isteriz.

Merhabalar ben Okan Sağlam

Samsunda Otokoç Fırmasında Çalışıyorum

Avcılığa ve Off road merak salmış bir kardeşinizim
Suzuki Vitara Jlx almayı düşünüyorum herkeze hayırlı gunler...

Arkadaşlar, tanışma etkinliğine tüm off-road tutkunlarını bekliyoruz!
Etkinlik alanında hem hafif hem de ağır deneme parkurları da olacak...

Detaylar için:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=98899

Merhabalar, ben Akın ÖKSÜZ
İstanbul'da yaşıyorum ve 5 aydır bir vitara v6 2.0 sahibiyim.
Uzun zamandır aklımada olan bir düşünceyi gerçekleştirdiğim için mutluyum.

Siteyi neredeyse 1 senedir takip ediyordum ama yazmak ve tanışmak bugüne kısmetmiş.
Haftasonu yapılacak olan etkinlikte inşallah ben de aranızda olacağım.
Görüşmek üzere, hoşçakalın.

008

istanbul bahcesehirdeyim bende,27 yasindayin led projektor aydinlatma isleriyle ugrasiyorum.biraz donanimli zj m var.

b5u350j

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri