Tanışma Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,291
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 578,710

KML

Kamp I
Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

Öncelikle selamlar , siteye yeni üye oldum fakat uzun zamandır sitenizi takip ediyordum , özellikle gezilerinizi ve bilgilerinizi çok defa inceledim.

Off-road'a olan tutkum 6 ay önce başladı, hayatımda birçok şeyde değişti :D

Yaşım 23 , Pazarlama ve satış bölümünde çalışıyorum.

Koyu bir Galatasaray'lıyım.

Unimog'u sizlerin gezi resimlerinden tanıdım :D ve sonrasında araştırdım, gerçek bir efsane olduğunu öğrendim. Birgün bende sahip olurum inşallah.

Arabaların da bır ruhu olduğunu düşünüyorum ve çoğu zamanda arabam ile konuşurum :smiley:

Unutmuşum sanırım aranızdaki en acemi off-road'cu benim :D

2005 model lada niva

-kilitli difransiyel
-kapak taslama
-lada offroad takımı amortisorleri yayları
-el yapımı jantlar
-ozel lastikler
-fiber kapılar
-fiber kaput ve bagaj kapagı
-mika camlar
-snoker
-dısardan elektrigi kesmek icin sigorta ve ictende
-sparco koltuklar
-sparco dıreksıon
-sparco kemerler
-roolcage
-sası guclendırıldı
-korumalıklar
-warn vinç
-tripmetre

dsc00600mq9.jpg

dsc00602vh1.jpg

dsc00609xq7.jpg

dsc00601oo2.jpg

dsc00599ka8.jpg

dsc00617xs5.jpg

dsc00619je6.jpg

IGP0537

IGP0524

Araç off-road yarışlarında kullanılmak üzere alınmıştır.

Etiketler

Erkan Ekşioğlu

36 yaşındayım.

Özel bir merkezde göz doktoru olarak çalışmaktayım.

Off-road virüsü bir buçuk sene önce bulaştı ve galiba kronikleşecek.

Eğer aklınızı yitirmek istemiyorsanız çocuk aşılarınıza off-road virüs aşınızıda ilave ediniz derim

Sevgiler...

Bu da benim Feroza;

Çavuş desen 16 6.5 lastik, vinç, hella sis farları.

IGP0588

Selamlar,

İstanbul, Levent'te oturuyor ve çalışıyorum.

Bir şirkette BT Mimarı olarak çalışıyorum...

Herkese selamlar, reha.

İste benim düldül...

1991 Land Rover 110-83 2.5 dizel

pazar%20gezisi%205.11.2006%20262.jpg

Merhaba adım Hakan Duman.

İçmimarım. Bir reklam firmasında tasarımcı olarak çalışıyorum...

Ben de iflah olmaz biçimde virüsü alanlardanım.

Şu anda uygun araç bakıyorum..

Disco fanatiğiyim..

Şu anda forumun müdavimlerinden fikirler alıyorum..

Gözüm keserse disco edinmeyi düşünüyorum.

Merhaba.

Adım Gökhan İnal.

Bankacıyım.

ok 144 takılı 2000 model 1,7 i standart bir lada nivam var.

Aşağıdaki detayların neredeyse hiçbiri yok. Ama aksesuar olarak mangalım, ilavaten bir tel ızgaram, 3 taburem, 2 tane kilimim, 12'şer adet plastik tabak, bardak, çatal, kaşık, bıçaktan oluşan yemek takımım, çaydanlık, şeker, tuz, bilimum baharatım her daim arabamın bagajındaki yerini almıştır.

Benim kedi 77 model full orjinal cj5. 3800 cc orjinal 6 silindir, hidrolik direksiyon, sony müzik sistemi, super besttop tente, 33 inç lastik 15 inç amerikan jant kullanıyorum. Ama en büyük özelliği orjinal 180 bin km'de olması ve sürekli kapalı garajda kalması.

Selam millet. İşte benim makina. Nasıl buldunuz?

DSCN1019

Yeni resim bu...

DSCN2581

Bir tane daha..

DSCN2607

Merhaba Arkadaşlar,
36 Yaşındayım,
İstanbul / Bakırköy
Dış Ticaret / Satınalma Uzmanı (Otomotiv)
Nissan / Pathfinder (2.5 Benzinli)
Fotoğraf ve Doğa ilgi alanımdadır.

hepinize selamlar 30 yaşındayım offroad merağım bir arkadaşımın beni bir gün offroad'a götürmesiyle başladı.daha yeniyim 2 ay gibi anca oldu.mesleğim satış pazarlama .halkalı toplu konutlarda oturuyorum.1977 model civciv sarısı bir cj-5 sahibiyim.pazar günleri genelde kemerburgazda geçiyor.bu forumu bulduğum ve sizlerle tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.ilk fırsatta bir organizasyonda tanışmak dileğiyle hepinize saygılar.....

arabamın resmini ekleyemedim bir türlü beceriksizlik işte.

Efendim bendeniz de Murat. Bir holdingde iç denetim müdürüyüm. Off road ile ilgilenmek maksadıyla Land Rover Discovery TDI '98 aldım fakat aracımın tampon sorunu nedeniyle ağır bir off road tecrübem olmadı.

DSC 0018

İnşallah yeni tamponu takınca pistlerde görüşeceğiz ::smiley:

Adım gökalp.25 yaşındayım. Marmara spor akademisi mezunuyum. Tabelacıyım. Beykozda oturuyorum. Dağcılık ve kaya tırmanışıyla uğraşıyorum. Ayrıca spor tırmanış antrenörüyüm ve kürek ve golf :smiley:. Benim 94 model vitaram war becce patentli. aracımın adı DÜT. Nişanlımdan sonra hayatta en çok sewdiğim 2, şey. Buraya dütümün resmini nası eklicemi bulursam resimleri sizinlede paylaşabilirim.Bide kendi resmimi. Anlaşıldığı üzre yeni üye oldum. umarım benide aranıza yamarsınız.

SLM ARKADAŞLAR
BEN ARANIZA YENİ KATILDIM.İZMİRDR EMNİYET AMİRİYİM.ARACIM 1993 MODEL DİSCOVERY 2.5 TDİ
8 AYDIR SANAYİDE BOĞUŞTUKTAN SONRA NİHAYET BİTİRDİM KOMPLE BOYA KAPORTA YENİ MOTOR,WARN 9000İ WİNÇ,ÖN KORUMA,BAGAJ,AYDINLATMA,TELSİZ,GPS,SES IŞIK UYARI SİSTEMİ VB BAYAĞI UĞRAŞTIM AMA DEĞDİ
SİZE EN KISA ZAMANDA RESİMLERİNİ YOLLAYACAĞIM
DAHA ÖNCE CJ 5,OPEL FRONTERA SPORT KULLANDIM AMA İŞİN SONUNU DİSCOYLA GETİRDİM SANIRIM.10 GÜN KADAR NETTE OLAMAYACAĞIM AMA DÖNÜŞTE SIK SIK YAZIŞIRIZ UMARIM.BU ARADA BU ARCI YAPMA SEBEBİM HEM OFF ROAD,HEMBE DEPREMLERDE ARAMA KURTARMA ARACI OLARAK KULLANACAĞIMDAN.ONUN İÇİN BİRAZ TEFERRUATLI OLDU HEPİNİZE SEVGİLER

arkadaşlar hepinize kocaman bir merhaba.bugün kulüpte arkadaşım mustafa'nın sayesinde bu sitenin varlığını duydum ve hemen yazıyorum.burada sevgili mustafa ve sevgili kamil benim istanbul off-road kulübünden arkadaşlarım.
ben eski bir yarışçıyım.yarış esnasında kaza geçirdikten sonra dr.lar bir daha yarışmamamı tavsiye ettiler bende artık yarışlarda sadece görev alıyorum.yaşım 47.
çok araç yaptım ama maymun iştahlı olduğumdan hep satıp yenisini yaptım.yarış aracım lada niva ve chevrolet tahoe yu sevgili kamile vermiştim.o nedenle araçlar için kefilim gözü kapalı alınıcak araçlardır.
www.oranoff-roadcenter.web.tr benim özel hobi sitemdir burada sizlerlen off-road ile ilgili herşeyi paylaşmaktayım.
gezilere,hard ve light off-roadlara katılmayı arzu ederim.
gezi aracım suzuki jimny dir.türkiyede GEZİ aracı olarak off-road hazırlıklı tek araçtır.jimny yapmak istiyenleriniz varsa yardımcı olmaya hazırım.ayrıca türkiye jimny fun club kurmayıda düşünmekteyim.
tanışmak ümidiyle hepinize slm ve sevgilerimi iletirim.
sabri oran

selam arkadaşlar adım suat kabal acar renault mais'te servis müd yapmaktayım.sitenizle yeni tanıştım fakat etkinlikler çok hoşuma gitti benimde 1975 mod cj6 aracım var işallah güzel bir gezide tanışırız.

selam arkadşlar ben 36 yaşında istanbulda ikamet etmekteyim. meslegim pancar motorr ,lombardini ,,ruggerini honda gibi benzinli dizel motor ve jeneretörleri satış servis hizmeti vermekteyim .ilk lada niva kullandım daha sonra 2 .3. tane nissan çift kabin 4x4 aldım, sattım. en son cj 7 aldım maslak saniyide toplatayım dedim ,parçacılar fiyatlarıyla dudak uçuklattılar ,hemen aracı sattım. kısa zamanda nasipse bir araç alırım ... şu anda araçsız biri olarak benide aranıza alırsanız sevinirim off road gezilerinize 4x2 aracımla belli biryere kadar size eşlik ederim

Selamlar;
Ben Serkan, orduda bir dokuma firmasında yöneticiyim. 10 sen istqanbulda 4-5 sene izmirde çalıştıktan sonra 1 senedir Ordu'dayım. Buraya geldikten sonra arazinin ve off road'un farkına vardım. CJ 5-8 lerle tanıştım ve bmw 7.40'ımı satıp 300 GD aldım. 6 aydırda yayla yayla geziyorum. İstanbul çıkışlı gezilernizi takip edebilirmiyim bilmiyorum ama ilk fırsatta sizlerle tanışmak isterim.

Herhalde deepten de acemiyimdir. En aceminiz benim.

Cambasi

Çambaşı Yaylası - Şubat 2007

My Love

Perşembe Yaylası - Haziran 2007

slmlar
Adım Sami Karmutoglu.Tarsusluyum.ve 21 yaşındayım. Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri 4.sınıf öğrencisiyim. offroad la arabayı ,daha doğrusu jeepi diyeyim çünkü arabamız olmadı hiç :smiley:, kullanmayı öğrendikten bu yana uğraşıyorum. kısaca hayatımdan bahsedim:
1961 Chevy apache 10 nin içinde doğdum.biraz 1963 Jeep CJ5 in içinde yaşadım.1993 te 1977 CJ5e taşındım.Son olarak 2004 ten bu yana 1979 model CJ7 de yaşıyorum. ;D ;D
CJ7 mi günlük aracım olarak kullanıyorum.

1979 Jeep CJ7 özellikleri:

GM 305 V8 motor
Th400 otomatik şanzıman
NP205 arazi
33x13.5 mudzillalar,15x8 jantlar
1986 model CJ7 hardtop ve kapıları

HPIM3275

HPIM3276

HPIM3233

HPIM3302

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR