Tahoe Sport % 90 Tamamlandı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Poseidion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,461

Etiketler
Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı

Bu aracı daha önce görmüştüm, ancak 95 model için bence fiyat yüksek , ayrıca 95 modellerde ateşleme v.s. sisteminden dolayı Lpg li kullanımda sıkıntılar olduğunu duymuştum. Bence 97 modelin altına pek inmeyim derim......

dediginiz gibi aracin modelinden kaynaklanan olasi sikintilar icin vazgecmis durumdayim. 76 chevy Camaro veya 97-98 chevy Tahoe pesine dustum. tavsiyelerinizi beklerim... :smiley:

iyi gunler arkadaslar ben aranıza yeni katıldım uzun zamandır siteyi takip etmekteyim fakat yazma ihtiyacını bu diyalogdan hissettim konuyu uzatmıyorum 98 model tahoe sahibiyim ayrıntıları dilerseniz buradan verebilirim.

kusura bakmayın öyle konuya balıklama girmek istemezdim. gezinirken konuyu gördüm .yinede teşekkürler.

daha önce ufuk beyle arabanın halı ve deri koltukları ile ilgili telefonda yardımını istemiştim .belki hatırlamıyabilir.

öncelikle bu sitenin kurucu ve moderatörlerine teşekkür ederim .doğayı ve gezileri bu kadar ilgi ile izlemek süper bir şey sanki oradaymışın gibi. araca gelince 98 tahoe sport renk siyah 232000 km de zavolli lpg 33.12.5 .15 cooper stt lastik boya var kaza yok .devino delikli jant cd hariç çalışmayan hiç biryeri yok . araç sahibinden sitesinde tufantufan rumuzu ile yayınlanmaktadır.

sizin canavar duruyormu araçla ilgili bir çok konuda sizden gördüklerimi uyguladım izolasyon+cam fitilleri+tavan +taban++++ :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri