Tahoe Sport % 90 Tamamlandı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Poseidion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,421
Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı

Araç çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Allah güle güle binmeyi nasip etsin. Dodikleri de elden geçirmenizi tavsiye ederim. Sitede değişik uygulamalar var ...

Etiketler

Rumeysa Hn.

Aslında arada bir çalıştırıyorum.. Gök gürültüsü gibi bir ses duyarsanız camdan bakın,,,Evet yandaki 5,9 benim

Sn.tameray;
Aslında bende geçen gün bir üyemizin Usa dan bulup ilave ettiği bir tahoe da nefis dodikler gördüm..
Böyle birşey yapabilen varsa bana iletirseniz sevirimi.

Saygılar

Bende eşimin Toyota Landcruiserini kullanıyordum,arka parkta dururdu,offroad donanımlı vx80.Şimdi sattı vx 100 aldı.

Rumeysa Hn
Benı o toyotanın etrafında dolanırken mutlaka görmüşsünüzdür. Evet yeni aracınızı gördüm. Güle güle kazasız belasız kullanın (Bizim sırada siyah galiba)

Poseidion' Alıntı:
Assasin ve S40euro 'ya çok teşekkürler .. Aslında Başlığı değiştirmem lazım aslında, son olarak; Deri döşemeleri değiştirldi,iç plastik parçalar söküldü temizlendi,iç lambalar değiştirldi,kapı içi ve diğer yerlerde bulunan klipsler değiştirldi,tüm vidalar (görünen) yenileri ile değiştirildi . Sonuçta aracıın içinin havası gerçekten değişti-Aydınlandı. En azından eski ve karanlık duran hali kalmadı. bir de olmadık yerlerden gelen çeşitli sesler kesildi.Şu anda aracın içinde tık yok. (Bu arada deri koltuklar gerçekten muhteşem oldu)

Merhaba şu klipsleri değiştiren usta becerikli ve girişken biriyse bana bilgilerini özelden verebilirmisiniz. bende içeriden gelen plastik sesleri için bir çalışma yapmak istiyorum.

Poseidion' Alıntı:
Sn.tameray;
Aslında bende geçen gün bir üyemizin Usa dan bulup ilave ettiği bir tahoe da nefis dodikler gördüm..
Böyle birşey yapabilen varsa bana iletirseniz sevirimi.

Saygılar

Tabii ki neden olmasın ...

Poseidion' Alıntı:
Rumeysa Hn
Benı o toyotanın etrafında dolanırken mutlaka görmüşsünüzdür. Evet yeni aracınızı gördüm. Güle güle kazasız belasız kullanın (Bizim sırada siyah galiba)

Rengi Yeşil aslında ama akşamları siyah gibi duruyor.Eşim offroada biraz ara verdi,hem iş yoğunluğu hemde bişeylere kızmış biraz.Bu yeni aracı yapmayacakmış.

cok güzel olmuş gülgüle bin cam rüzgarlıklarını nereden aldınız

Ben de bu aracı geçen aylarda kartepede gördüm çok yakışmıştı beyazlar içinde

Arkadaşlara Tşk.
Zaten aldığımdan beri , işten zaman bulup kullanamamıştım. Kartepe iyi bir kaçış oldu,ancak o günden beri hala yine zaman bulup kullanamamış durumdayım. :mad:

tahoe leri incelediğimde esp li olanlarıda var acaba esp siz olması çok büyük bir eksikmi merak ettim İstanbulda bir araç buldum birde karabükte, pazarlık halindeyim ama birisinde esp yok diğerinde var ama esp olmayan araç nedense daha çok hoşuma gitt sizce esp çok büyük bir eksikmi ? bunu bilirsem en azından ikisi arasında daha rahat bir tercih yapıcam. i

Eğer yanlış hatırlamıyorsam bu aracı Sahibinden.com da görmüştüm. Güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin inşallah. Hayırlı olsun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR