Tahoe Sport % 90 Tamamlandı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Poseidion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,479
Ynt: Tahoe Sport % 90 Tamamlandı

Dün Aracın içi boş olduğundan (daha önce koltuklar,tavan ve kapı döşemeleri yenileceğinden sökülmüştü) yakaladağım fırsatı değerlendirerek, daha önceden tanıdığım sonax bayisine gittim.
Yapılanlar;
1-) Zemin Halısı söküldü,
2-) Alttan çıkan keçeler atıldı,
3-) Zemin ,kapı kenarları ve birsürü daha önce görünmeyen bölümler detaylı temizlendi( Yarım kova toprak çıktı)
4-) Yalıtım süngerleri ve yeni keçeler döşendi (Keçeler bostancı sanayide green park otel karşısında dericioğlundan alındı)
5-) Halı detaylı olarak yıkandı kurutuldu ve tekrar yerine monte edildi.

Şimdi sırada yapımı halen devam eden koltuklar tavan döşemesi ve diğer irili ufaklı parçaların tamamlanmasında..

1

2

4

7

8

Etiketler

Cok guzel olmus.

Araci pazar gunu minubus yolunda gordum aksamustune dogru. Eski PTT Egitim Merkezinin orda. Zaten on KC sislerden tanidim simdide cok guzel ve duzgun olmus.

Kazasiz belasiz diyelim.

Assasin ve S40euro 'ya çok teşekkürler .. Aslında Başlığı değiştirmem lazım aslında, son olarak; Deri döşemeleri değiştirldi,iç plastik parçalar söküldü temizlendi,iç lambalar değiştirldi,kapı içi ve diğer yerlerde bulunan klipsler değiştirldi,tüm vidalar (görünen) yenileri ile değiştirildi . Sonuçta aracıın içinin havası gerçekten değişti-Aydınlandı. En azından eski ve karanlık duran hali kalmadı. bir de olmadık yerlerden gelen çeşitli sesler kesildi.Şu anda aracın içinde tık yok. (Bu arada deri koltuklar gerçekten muhteşem oldu)

Aracınızı çok beğendim, kazasız belasız binin inşallah. Einde sonunda yükselteceksiniz,sakın ORÇUN ustaya danışmadan birşey yapmayın derim. Giderseniz benim yükseltilmiş kamyonetim orada duruyor, ne demek istediğimi anlarsınız.Tekrar hayırlı olsun.

herkeze selamlar bu siteye yeni üye oldum. Gerçekten aracınız çok güzel kazasız belasız kullanın inşallah. Bende yakın zamanda 96 veya 97 bir taheo almayı planlıyorum bu şahsıma ait ilk arabam olucak hüsrana uğramak istemiyorum. Nelere dikkat etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim Ayrıca abimizin arabası gerçekten çok güzel olmuş inşallah banada temiz bir taheo nasip olur ve en çok merak ettiğim bakım masrafları

Hoşgeldiniz;

Önce almayı düşündüğünüz aracı mekanik için tanıdığınız (özellikle jeep servisi olmalı) bir servise göstermeniz ve size çıkarabileceği masraf hakkında net olmanız lazım. Çıkaracağı masraf bütçenizi aşacaksa almamalı veya satıcı ile masraf pazarlığı yapmalısınız. İkinci olarak yine tanıdığınız iyi bir kaportacınız varsa aracın değişeni veya kazası belası olmaması konusunda bilgi sahibi olmamanız lazım. Çıkan masraflar vs.
sizin için makul ve değişmesi gereken parçaları hemen tedarik edebiliyorsanız alabilirsiniz. Ancak genellikle bu araclarda parça sorunu pek yok. Olursa muhtelif USA sitelerinden temin edebiliyorsunuz. Saygılarımla;

Bakım masrafları konusunda ise size şunu söyleyebilirim. Temiz bir araç aldığınızda zaten cididi bir bakım masrafı ile karşılaşmazsınız. Ancak araç sorunlu ise biryerini yaptığınızda başka bir yeri bozuluyorsa o zaman bu masraflar sizin için sıkıntı olur.

teşekkürler formdan bi arkadaşımız bildiği iyi bir usta olduğunu soylemişti onunlada irtibata geçip temiz bir taheo bulmak istiyorum yardımlarınız için tekrar teşekkürler

birde lpg ile kullanan arkadaşarımız varsa yakıtı nedir performans kaybı varmı ?

İyi günlerde binin,bende hergün kapımın önünde duran bu araç kimin diyordum,arada bir çalıştırında sesini duyalım.Yanındaki Cherokee de sizin galiba.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR