T5 Yüksek Tavan Vb Araç Tasarımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BünyaminT Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,825
t5 yüksek tavan aracımı sonunda aldım uzun süre iç dış ve motoruyla uğraşacağım ve inşallah sorunsuz hale getirdikten sonra planım aşağıdaki tasarımı yapmak
arkada enine gözüken yatak gibi fakat t5 enine yatak dar olduğunu biliyorum amacım gündüzde kıvrılarak oturulan yada uzanılabilen sabit bölümler yapmak
bir basamak önünde gene oturulabilen ve kıvrılabileceğimiz L koltuk benzeri bölüm
mutfak ve banyo bölümünü farketmişsinizdir.
akşam ise arkadaki bölüm mutfağın üzerine kadar genişleyerek boyuna iki kişilik yatak olacak
yorumlarınız herzaman olduğu gibi benim için çok önemli
planlama aşamasını olabildiğince uzun tutup en verimli şekilde karavanı oluşturmayı düşünüyorum
T5 tasarm

Etiketler
aracımı aldım biraz yıpranmış olduğundan tamamen elden geçiriyorum
içini dışını boyattım
tüm elektrik sistemini elden geçirttim
navigasyon
ön ve arka kamera ve park sensörleri taktırdım
tüm kapı fitillerini değiştirdim
tavan döşemesini ve koltuk döşemesini yenilettim
direksiyonu kaplattım
iç lambaları led yaptırdım
paspası değiştirdim
motoru ve ön takımı elden geçmişti aldığımda motorun 2 yıl ön takımın 1 yıl garantisi var
şimdilik bu hale getirdim acele etmeden içini yapacak para ve zamanım olduğunda başlayacağım

20210108 181543

20210108 181550

20210108 220639

20210108 220650

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri