T3 Camper Için Bu Araç Sizce Nasıl?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan glitch34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,988

glitch34

Yeni Üye
MErhabalar,
Dağ bisikletine sardırdığımdan beri en büyük hayalim bir camper sahibi olup dağ tepe dolaşmak. Uzun zamandır bu forumu okuyorum, bir yandan da ilanlara bakıyorum... bir süredir takip ettiğim bir ilan var, bugün fiyatı düştü. Ancak bu araçların ikinci eli ve nelere dikkat edilmesi gerektiği hususunda hala kendime güvenmiyorum. Forumdaki tecrübeli arkadaşlardan ilan hakkındaki yorumlarını öğrenebilir miyim lütfen? Sizce alınır mı?..
Sahibinden Satılık 1984 Model Km Volkswagen T3 18.000 TL - 234956354

Etiketler
camper
MErhabalar,
Dağ bisikletine sardırdığımdan beri en büyük hayalim bir camper sahibi olup dağ tepe dolaşmak. Uzun zamandır bu forumu okuyorum, bir yandan da ilanlara bakıyorum... bir süredir takip ettiğim bir ilan var, bugün fiyatı düştü. Ancak bu araçların ikinci eli ve nelere dikkat edilmesi gerektiği hususunda hala kendime güvenmiyorum. Forumdaki tecrübeli arkadaşlardan ilan hakkındaki yorumlarını öğrenebilir miyim lütfen? Sizce alınır mı?..
Sahibinden Satılık 1984 Model Km Volkswagen T3 18.000 TL - 234956354

öncelikle iyi bir yoldasın şimdiden hayırlı olsun diyelim çünkü bu niyet başka işlere benzemez, ancak araç konusunda bende takipdeydim. fakat maddi durumlar iyi değil benden size tavsiye iyi araştırın çünkü düzgünü olmazsa sizi çok yorar ustasıydı parçaydı sıkıntı yaşamayın ama keyifli bir araç içine güzel bir kaç değişiklik ile daha güzel bir kondisyon olur alırsanız paylaşın bakalım;)

Teşekkürler yanıtlar için... Bu konuyu biraz daha düşündüm. Bu ilk karavan / camping maceram olacak. Arabamın arkasına takacağım ufak bir karavanla tecrübe etsem daha doğru olacak sanırım. Yukarıdaki araçlar her halukarda masraf isteyecek ve yolda kalma riski daha yüksek. İlk denememde kamp olayına ısınırsam hayalim camper elbette... :smiley:

Teşekkürler yanıtlar için... Bu konuyu biraz daha düşündüm. Bu ilk karavan / camping maceram olacak. Arabamın arkasına takacağım ufak bir karavanla tecrübe etsem daha doğru olacak sanırım. Yukarıdaki araçlar her halukarda masraf isteyecek ve yolda kalma riski daha yüksek. İlk denememde kamp olayına ısınırsam hayalim camper elbette... :smiley:
Evet haklı bir yöntem olur sizinki bir de şöyle bir yol daha var çadır olayına baksanız bence ilk etapda çok daha iyi olur:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri