T.s.k.'nın Yeni Botları!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KanyaK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,799

KanyaK

wish me luck.
Web
www.kaanyakar.com
Eski botlara göre Mehmetçiğe daha fazla hareket kabiliyeti sağlayan ve yüksek teknoloji ile üretilen yeni nesil askeri botlar TSK'ya teslim edildi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, askerlere daha rahat ve zorlu iklim koşullarına daha dayanıklı bot üretilmesine karar verdikten sonra gerçekleştirilen Ar-Ge faaliyetleri sonucunda yeni nesil askeri botun sahip olması gereken özellikleri belirlendi. Botların dünya genelinde birçok ordunun da ekipman tedarikçisi olan YDS AŞ tarafından üretilmesi kararlaştırıldı.

zz-001.jpg

Askerlerin sıklıkla yaşadığı "botun vurması'', ''ayağı kavramama" gibi birçok sorununa da çözüm sunan yeni nesil botlar, Mehmetçiğin hareket kabiliyetini artırıcı şekilde tasarlandı.Zorlu koşullara karşı daha dayanıklı olması için üretilen botlar, ayrıca eskilerine göre yaklaşık 300 gram daha hafif hale getirildi.Botlar, nefes alabilir, su geçirmez ve darbeye dayanıklı olarak üretilirken, gelişmiş taban teknolojisi sayesinde yaz-kış da kullanılabilecek.

"Dünyanın en iyi botu"

YDS AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Yakupoğlu, Mehmetçiğin yeni tip botlarla daha rahat edeceğini ifade ederek, "Yeni nesil botlar doğa botu sağlamlığında, spor ayakkabı rahatlığında. Dünyanın en iyi botu diyebiliriz" diye konuştu.

Botların uzun yıllar boyunca bozulmadan giyilebileceğini kaydeden Yakupoğlu, "Askerimiz yaz-kış tek botla görevini en iyi şekilde ifa edebilecek. Bu devlet açısından da bir kazanç. Botun iç tabanına uyguladığımız teknoloji sayesinde etkili bir yalıtım özelliği kazandırıldı" dedi.
AA

http://www.haber3.com/mehmetcigin-yeni-botlari-tanitildi-2992598h.htm

Etiketler
Ynt: T.s.k.'nın Yeni Botları!

Uzerinden arabayla mi gecmedik kogus ranzalarinin altina koymadik birbirine u kilitle mi baglamadik :smiley: sonunda asker adam gibi ayakkabi giyecek.umarim kisa zamanda vermeye baslarlar bu vatanin evlatlari da ayak hastaliklarindan kurtulur rahat eder aylarca

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yakupoğlları yıllardır İNGİLTERE Fransa ordusu na polisine bile boy yapıyor. Bu kaliteli botlar yeni üretimleri değil. Neden yıllardır askerimize polisimize dandik yatmak deriden inanin ayağını mahveden botlar alındı da böyle kaliteli botlar alınmadı? Bu zamana kadar akılları neredeydi acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

burak kardeşim yancılar malı götürdü de ondan oldu yoksa elbetteki en güzelini almak ve kullanmak hakkımız ve haklarıdır.iyi mal parası ödenir ama nedense açları doyurmak zor olduğundan en sonunda kalitesiz malzeme teslim edilirdi.mal kabuldeki albaylarımıza ödenen paraları ben biliyorum.birde balıkesirdeki fabrika komutanına amerikadan özel jeep gelmişti ve işçiyle izmire gönderilmişti albayın kızına kullanması için :D yazım ne durumdaymışız zamanında insan üzülüyor değilmi

yeşil kundura askeriyeye sattığı milyonlaca kalitesiz çamurda kopan topukları olan adi botlarla plazalar dikip oğluna hint prensesi aldı.miyonlarca dolarlık düğünler verdiği boşanma tazminatıyla haber oldu basına.askerin ayağı pişmiş nasır olmuş basına haber malzemesi olmadı.hiç.devletin kendi ürettiği sümerbank botları anmıyorum bile

botları görünce tekrar asker olasım geldi. Erzurum'un soğuğun da donardı ayaklarımız. yıllarca milleti zengin etti bu ülke halada birilerin zengin etmeye devam ediyor. Allah sonumuzu hayır etsin...

biz kıbrısta çamura topuk bırakırdık o kadar adiydi.arkadaşın biri izin dönüşü LA gear filandı galiba çok sağlam bi ayakkabıyla geldi.ilk iştimada sen concon musun lan pis burjuva diye sıfırlandıktan sonra postallarına el konmuştu tezkereye kadar.
ayaklara kına yakıldığını orda gördüm çözüm olarak

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR