T.5 Olan .kac. Kişiyiz.yüksek.tavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serhatt.salk.1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,918

serhatt.salk.1

erzurum ulu?t?rma konak komutanl? 1979 80 aras?ask
Yer
Bursa, Turkey
Web
www.facebook.com
t 5 yüksek tavan olan kac .kişiyiz

603847 334875666641031 504864011 n 1

Etiketler

Ynt: T.5 Olan .kac. Kişiyiz.yüksek.tavan

Bülent abinin banyolu T4 ünü görünce çekme karavan fikrinden vaz geçtim,hem de ön koltukları bozmadan sığdırılmış herşey,
malum sitede 2008 yüksek tavan T5ler 22-23 bin civarında,daha önceki denememden dolayı kendim yapamayacağımı anlamıştım,ilerde böyle bir T5 alıp benzer bir dizayn yaptırma fikri oluştu bende,farklı olarak ön koltukları dönerli yapmak,arka mutfağı biraz alçak yaparak güzel havalarda dışardan da kullanmak,su ve ortam ısınması için truma combi takmak gibi düşünceler var
Bir de daha sıcak ve karavanımsı bir hava katabilmek için dışına Bülent abinin yaptığı gibi hatta biraz daha fazla kuşaklar ve semboller eklemek sanırım güzel olur

Murat bey, şehir içinde bile çok konforlu sürüş zevki verdi.
Dün 800 tlye çok güzel tv+navigasyonlu +geri görüş kameralı teyp sistemi taktırdım.
10bin km yağ vs bakımını yaptırdım. Ustam arabayı çok beğendi. Servisteyken müşteri çıktı :smiley:
Araçta ABS- E ile başlayan birşey -Yokuş Kalkış desteği - Klima vs var

ooo temizini bulmuşsunuz ne güzel,bende bakıyorum artık,düşük km,temiz bir araç

Bende t5 düşünüyorum,henüz almadım,yüksek tavan olursa daha güzel olacak ancak temiz yıpranmamışını bulmak oldukça zor,2 ton yuk atıyorlar araca..Yakında transporter camperli aranıza katılacağım.

bir tanede ben de var alalı 2 ay oldu..

Merhabalar, ben de yukarıdaki 3 kişiden biriyim. Altta da benim aracım...

16299023 1514468275231511 3777310927970888735 n jpg57908

Yapılmış projeler, yaşanan sorunlar, çözüm önerileri vs. biz birbirimize ve yeni katılacak arkadaşlara destek verelim lütfen...

1) Yatağı nereye ve nasıl düşünüyorsunuz? Mesela ben tavandan aşağıya indirmeyi düşünüyorum.
2) Mutfak kısmını nereye ve nasıl düşünüyorsunuz?
3) Elektrik sistemini nasıl düşünüyorsunuz? Yaşam aküsünü nereye koyacaksınız?
4) Temiz ve atık su depolarını nereye koydunuz ya da düşünüyorsunuz?
5) Ön koltukları döner durumda kullanmak ya da kullanmak? Alan artırmaz mı?
6) Duşu içeride kullanılabilecek en basit çözüm nasıl olur?

vs.vs.vs...

Hadi cevaplarınızı bekliyorum...

Hayırlı olsun. Gönlünüzce gezin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karavan kaç kişilik olacak .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri