Sygic 14.7.5 Son Sürüm Navigasyon Ve Harita İndirici

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan utkubilal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,329

utkubilal

Kamp II
Yer
İstanbul
Telsiz Çağrı Kodu
TB1BCL
merhabalar,
igo gibi bu navigasyon aracı da android cihazlar için hazırlanan navigasyon prog. en iyilerinden biri diyebilirim.

son sürüm apk sı ile android cihazınızla uyumludur.
hud özelliği mevcuttur.
araç içi kamerası özelliği ile yol kayıtı yapabilmektedir. (son 5 dk. sı cihazınızda kaydolur)
ayrıca harita indiricisi ile pc nizden istediğiniz ülkenin haritasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

ÖZELLİKLER
• Cihazda kayıtlı yüksek kaliteli TomTom haritaları
• Sadece GPS üzerinden çalışır, internet gerekli değildir
• Sokak sokak yol gösteren sesli navigasyon
• Önceden yüklenmiş milyonlarca ücretsiz POI
• Ücretsiz harita güncellemeleri ve ücretsiz POI veritabanı güncellemeleri
• Ücretsiz sabit hız kamerası güncellemeleri
• Uygulama içinden satın alınabilen Head-up Display (HUD)
• Yola odaklanmayı sağlamak için Cadde İsmi seslendirme
• Seçim yapabileceğiniz Üç Alternatif Rota
• Kolay Sürükle ve Bırak özelliğiyle rota düzenleme
• Ziyaret etmek istediğiniz yerler için ara noktalar
• Rota üzerindeki Paralı Yollardan kaçınma
• Güvenli şerit değiştirmek için Dinamik Şerit Yardımı
• Otoyol çıkışlarını vurgulayan Kavşak Görünümü
• Hız Sınırını aşma uyarıları
• Sabit hız kamerası uyarıları
• Diğer sürücülerden alınan polis tuzağı uyarıları
• Kolay uyum sağlamak için 3B Şehir ve Manzara Görünümü
• Yürüyüş ve keşif için Yaya Navigasyonu
• Tablet ve HD ekranlar için optimize edilmiş grafikler
• Araç Ses Sistemi Entegrasyonu – Bluetooth veya kablo
• Sygic Store'dan ücretsiz indirilen TripAdvisor POI'ları

sygic hazır paket İndirme linki; https://yadi.sk/d/DS1w84j4dsnJZ

harita indirici ; https://yadi.sk/d/qYZAQSFRe5PV2

Unnamed 3

Unnamed 2

Unnamed 1

Unnamed

Unnamed 4

Etiketler
Ynt: Sygic 14.7.5 Son Sürüm Navigasyon Ve Harita İndirici

bende bunun eskı surumu vardı dun bu yenı surumunu yukledım rota yuklerken sokak ve kapı numarası yukleyemedım bır bılgınız varsa acıklarmısınız..

ıgo prımodan daha ıyı rota takıbı var ıgo cok karısık yolları ufak gosterıyor takıp zor ıclerınde rota takıpde en ıyısı bu

bayar28' Alıntı:
bende bunun eskı surumu vardı dun bu yenı surumunu yukledım rota yuklerken sokak ve kapı numarası yukleyemedım bır bılgınız varsa acıklarmısınız..

ıgo prımodan daha ıyı rota takıbı var ıgo cok karısık yolları ufak gosterıyor takıp zor ıclerınde rota takıpde en ıyısı bu
ara git bölümüne girdiginizde ülkeye tikladiktan sonra il / ilce / Mahalle yazan bölüme il adini girin cadde sec cikacak onuda verdikten sonrada
kapi numarasi isteyecek istediginiz kapi no kapsamiyorsa cikmiya bilir..

Bu goruntu benim tabletimden şimdi aldigim bir goruntudur.

c750130f10bffb60daf02bb7d13c6b71.jpg

UtkuBilal

[/quote]

Igo primo da sys dosyasindaki ufak bir degisiklikle bahsettiginiz problem cozulebilir.
Eger isterseniz onunda bilgisini kendi konusundan paylasirim, hatta paylastim diye hatirliyorum:smiley:

UtkuBilal

utkubilal' Alıntı:
ara git bölümüne girdiginizde ülkeye tikladiktan sonra il / ilce / Mahalle yazan bölüme il adini girin cadde sec cikacak onuda verdikten sonrada
kapi numarasi isteyecek istediginiz kapi no kapsamiyorsa cikmiya bilir..

Bu goruntu benim tabletimden şimdi aldigim bir goruntudur.

c750130f10bffb60daf02bb7d13c6b71.jpg

UtkuBilal

bendede yuklemıs oldugunuz goruntudekı gıbı cıkıyor kapı no yok.

Bir Kaç deneme daha yaptım bayar28 hocam, aradığımız yer sokak olunca eğer kayıtlı numaralar var ise "ara git" yazan yerde en sağda uyarı olarak veriyor şu numara dan şu numaraya kadar diye, sizde numarayı yazabiliyorsunuz.
aldığım ekran görüntüsünü mesajın altına ekliyorum.
Not; pek fazla kullanışlı değil açıkçası, kendim daha çok igo yu kullanıyorum.

Screenshot 2015 01 20 19 00 38

utku bey haklısınız sygıc harıtası daha sagde oldugu ıcın begenmısdım..

bende arabada ıgo8 var telefonumda ıgo prımo var harıta olarak super bıraz cok karısık bu prımo ondan arayıs ıcıne gırmısdım alakanıs ıcın tesekkurler..

rica ederim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım yinede,
daha farklı navigasyon larda var, mesela route66, navitel, navteq,tomtom, yandex, ama en iyisi yine igo kalıyor:smiley:
ileriki zamanlarda onlarıda ekleyeceğim, aracınızdaki igo8 kurulu olan cihazın veri tabanı ekran görüntüsü koyabilirseniz belki onun yeni versiyonu varsa yenisi ile değiştirebiliriz.

Sygic eski sürümünü kullanıyordum. Şimdi Yandex daha pratik geliyor. Head up display özelliği cok hosuma gitti. Trafik yoğunluğunu algilama özelliğini göremedim, eklenmemiş mi acaba?

Eklemeyi unutmusum pardon, olmaz olurmu artik navigasyonlarin vazgecilmezi arasinda artisi fotograflar araciligi ile navigasyon baslatma eklendi. En sevdigim kismi ise arac kamerasi ozelligi:smiley:

2cdeb59ef458ee718438a6947f9986d3.jpg

UtkuBilal

Bende son bir yıldır bu navigasyonu kullanıyorum. Hatta 5000 km lik avrupa motorsiklet turumda sadece bu navigasyon işimi gördü.rotalari ve otel koordinasyonlarini girdikten sonra yolumda beni hiç sasirtmadi. Ama bu Head-up display özelliğini ve araç içi kamera yi yeni gördüm. Benim note 3 telefonumda yüklü bu program. Acaba; Head-up display özelliği benim telefonumda uygulanirmi. Verdiğiniz bilgiler için tesekkur ederim

Akademivet' Alıntı:
Bende son bir yıldır bu navigasyonu kullanıyorum. Hatta 5000 km lik avrupa motorsiklet turumda sadece bu navigasyon işimi gördü.rotalari ve otel koordinasyonlarini girdikten sonra yolumda beni hiç sasirtmadi. Ama bu Head-up display özelliğini ve araç içi kamera yi yeni gördüm. Benim note 3 telefonumda yüklü bu program. Acaba; Head-up display özelliği benim telefonumda uygulanirmi. Verdiğiniz bilgiler için tesekkur ederim

Evet uygulanir, fakat gunduz pek fazla verimli degil, daha cok gdce kullanimina uygun. Arac ici kamera ozelligi cok gerekli bir ozellik bence:smiley:
Son 5 dk. Kaydetme ozelligi ilede az yer kapliyor.

UtkuBilal

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR