suzuki vitaramı ? daihatsu ferozamı???

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dovet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,099

dovet

Ana Kamp
merhabalar siteye yeni üye oldum, muheteşem bir site ve umarım kamp yarışmalar arazi araçları vs hakkında yeterince bilgilenirim, pejo model arabamı yeni sattım çünkü yere çok yakındı ve ben samsunda üniversite kazandım ve dağ dere tepe gezmeye ailecek bayılırız heleki konu balık tutmaksa... bundan dolayı ARAZİ ARACI arayışına başladım ve vitarayla ferozaya bayıldım. benim 14 15 bin liram var cidden bu arabayı alıp çok seversem kolay kolay satmam ondan dolayı çok düşünüp çok araştırıp iyi karar vermem gerekiyor... parça fiyatları aşağı yukarı aynı sanırım netten gördüğüm kadarıyla samsunda bayilikleri var ben şuan ankaradayım burdada var, sizce hangisi kaç model tek kapılı? çift kapılı? lütfen beni bilgilendirin...

Etiketler
Ynt: suzuki vitaramı ? daihatsu ferozamı???

bence feroza hem sağlam hemde yükseltme istemez kolay kolayda parca bozmaz feroza . :D :D :D :D

merhaba arkadaşım ferozanın tadı ve saylamlıyı bibaşka kolay arıza vermez kolay kırılmaz ,yıllarca suziki kullandım ferozamı yeni sattım suziki aldım inan aklım ferozada ,sukiye dönmemdeki tek sebep 5 kapı oluşu.

herkezin tartişip kimseniin cevabını bulamadığı soru:smiley:en basiti benim düşüncem internette 20-25 arası satılık feroza ilanı var vede telefonda konus 2. 3. 4. sahibi olduğunuı söyler herkez bir alan birdaha vazgeçmez asla yolda bırakmaz ben cıkmıcam ben gitmicem demez kolay kolay mekanik arıza vermez orasından burasından garip garip sesler gelmez belkide hiçbir arazi aracında olmayan orjinal hardtop olayı ile kışın sıcak yazın püfür püfür ohhh:smiley:parça bolmu dersen o dişarıdan bi sıkıntı olarak gözüksede ben parça bulamıyorum diyeni görmedim ama mekanik ama kaporta ama motor hemen hemen her parçası bulunuyor en kötü ihtimal servisler japonyadan getirtiyor sizin işinizi görüyor ferozaların bence tek eksik yani bagaj hacmi bagaj hiç yok desem yeri var ama tek kapı vitaradada aynı sorun var ben ferozacı olarak aracımdan son derece memnunum fazla ezilmemiş yanı agır arazi görmemiş bir feroza (unutmayınki bu aracı alan dağa taşa vurmak için alıyo ) sizin işinizi uzun yıllar görür sanayiye yağını değiştirmeye gidersın sadece:smiley:

peki bu 2012 den sonra daihatsu satılmayacak servisler kalkacak parça bulması zor olayı gerçekmidir? tanıdığınız bildiğiniz bakımlı araç varmıdır satan?

dovet' Alıntı:
peki bu 2012 den sonra daihatsu satılmayacak servisler kalkacak parça bulması zor olayı gerçekmidir? tanıdığınız bildiğiniz bakımlı araç varmıdır satan?
ferozacılar bölümüne bi bak orda ali arkadaşımız satıyodu 94 mod galiba 94 mo düşünüyorsanız birbakın temiz araç.

dovet' Alıntı:
evet öyle bi söylenti var ama 1950 model CJ lere bile halen parça bulunabiliyorsa bizim ferozalara hayli hayli bulunur diye düşünüyorum zaten motor applause ile aynı yürüyen aksamdada sıkıntı çıkıcanı sanmıyorum seçim sizin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR