SUZUKİ SAMURAİ HARD TOP

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan surgunefe07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 57
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,838
Ynt: Suzuki Samurai Hard Top

haklısın ama secenek yok tente bakıyorum oda yok brandacılar ancak cardak bardak vs dikerler.adam ağlıyor iş yok der kendiniyırtar iş götürüyorsun burun kıvırır cadırcı ve brandacı ile olmuyor.belki de bu branda konusunda ehil yada meraklı bir vardır ama onuda ben bulamadım.Durum bundan ibaret tabiiki biraz pazarlık falan olacak ,bakalım ne olacak.

Etiketler

bir yol bulacağım yada bu aracı satacağım bu kadar net söylüyorum 2000 tl vermem

arkadaşlar uzun uzun araştırdıktan sonra antalyada bunu yapan kişiye ulaşabilecek bir arkadaş buldum. Eğer biraz şansımız varsa bir iki gün içinde o kişiye ulaşıp mutlu sona ulaşırız. Ben aslında kaç kişi sipariş vermek istiyor bunu öğrenmek istiyorum.

bu sitede bi gariban olarak sizlerden istegim cıkma bulabilecegim bi yer hartrop ikginize şimdiden tesekkürler
:smiley:

arkadaşlar usta işi bıraktıgı için malesef yapmıyorlar artıkkk ..araştırıyorum sizler icin hardtop adana da biri yapıyomuş diye duydum ama sonuç alamadım tam alınca yazacagım size

ha gayret ,bakalım neler daha çıkacak yada tersi,Konyada da varmış deniyor. İst dışı Adapazarı ve İzmit ,belki Bursa haric diyer yerlerdeki usata ve harttop ...gitgel yol vs onu da eklersesek durum ne olur bunuda hesaplamak gerek..böyle de bir durum var.Bakalım ..hakımızda hayrlısı ne ise o olur İşaallah.

hiç olmazsa gezmiş oluruz zaten bizim için istanbulda aynı masraf ama İstanbul 2000tl bütün mesele bu

merhaba,
bendeki samurainin hard topu malum sahis tarafindan yapilmisti 2 ay once. sanirim satacagim. ilgilenenler tarafimla tel veya ozel mail atabilirler.
gokhan

Herkese hayrlı işler ve muhabetler dilerim.Sn.Gökhan bey ne diyeyeim ben. bir aydır hatta gecti bile siparişi verdim.cuma veya cmtesi de inşaallah bir aksilik olmaz uygulama ve takma işimiz olacak. yoksa sizinkisi tam tadında olacaktı hadi Hayrlısı diyelim.Eyy ahali alın sie hazır Kabin.Umarımki iiyi bir alış veriş olur.

Benim de hardtopa ihtiyacım var...
Bilgisi olan ya da satmak isteyen benimle irtibata geçerse çok mutlu olurum...

selam ve iyi muhabetler ,Arkadaşlar ist .koray Yamacı bu işi yapıyo.Başkada varsa bilemiyorum.Fiyat ise yazın 1500 idi yılsonu ise 2000 dedi. şimdi ise Gavur parası yükselişe gecti sonuc ne oldu bilemem.İnternette koray bulmak kolay Hartop yazarsan karşına çıkar. Her kes gönline göre bulur inşaallah.

Arkadaşlar merhabalar,

90 model SJ413 açık aracımın üzerini hardtop veya fiberglass tarzı malzeme ile kapatmak istiyorum.
Bilen gören duyan varsa yazarsa sevinirim.

teşekkürler

sj413 için kendi hardtop umu satışa çıkarmıştım,
ilgilenirseniz,

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-suzuki-samurai-icin-hardtop-sorunsuz-arac-uzerinde-gorulebilir-176853497/detay/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR