Suzuki Ön Koruma Demiri Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Can* Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,194
Ynt: Suzuki Ön Koruma Demiri Hakkında

alperen89' Alıntı:
acaba bahsettiğiniz çıkmacıda 2006 sonrası jimny de varmı?

Suzuki Jimny, Vitara ve G.Vitara için ön koruma ve diğer aksesuarlar İzmir Çenberci Suzuki Servisinde polyester malzemeden üretiliyor. İnternetten bu firmaya ulaşabilirsiniz. Ulaşamazsanız haber verin. İyi akşamlar.

Etiketler

Suzuki G.V 2007 DDIS aracımın ön koruma demirini İzmir'de 200.-TL ye satıyorum .
Krom,çok temiz,çok yeni herhangi bir çizik,deformasyon,vuruk,pas,vs yok..ilanlar kısmında da bilgi verdim,burada da belirtmek istedim..araştıranlar fiyatının çok uygun olduğunu göreceklerdir,ürün çok kaliteli ve ucuzdur,ilgilenenler benimle kontak kurabilirler 0531 3188095..

arkadaşlar bu korumabarı ruhsata işlenmesi zorunlu bir şeymidir yoksa işlenmeden takıp kullana biliyormuyuz

demir olduğu zamanda muayanede söktürüyorlar.bende ilk muayeneye girdiğimde koruma demiri üstündeydi çıkar öyle gel dediler.ama üstte bir arkadaşın tamponu söktürmemişler.değişiyor heralde bazı yerlerde.yada dikkat etmiyorlar..

valla ben söktürmeden vizeyi almıştım 3 sene önce İzmir de.
yasinaltay' Alıntı:
demir olduğu zamanda muayanede söktürüyorlar.bende ilk muayeneye girdiğimde koruma demiri üstündeydi çıkar öyle gel dediler.ama üstte bir arkadaşın tamponu söktürmemişler.değişiyor heralde bazı yerlerde.yada dikkat etmiyorlar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.