Suzuki 2.5 Gv'ye Verilen Para Normal Mi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gofrettin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,418

gofrettin

Yeni Üye
Merhabalar, suzuki vitara 2.5 V6 1999-2000 model araç için 45.000 civarı para vermek sizce mantıklı mı. Daha önce 2005 forester xt kullanıyordum sattım şimdi;

- vitara 1.6 jlx,
- 2.0 V6
- 2.5 V6 arasında seçim yapmaya çalışıyorum fakat işin içinden çıkamadım. Zonguldak'ta yaşıyorum bolca yokuşu olan bir yer ayrıca kamplarda kullanacağım hangi vitarayı seçmeliyim ve üst limit ne olmalı. Bir de vitara seçerken dikkat etmem gerekenler nedir. Aslında 2-3 gündür geçmiş konulara bakıyorum fakat 4-5 yıl önceki konular belki farklı yorumlar çıkabilir.

Etiketler
Bu araçlardan piyasada çok olmadığı için tartışmaya açık bir konu o yüzden herkes ancak kişisel fikrini söyliyebilir size. Yani sorunuzun cevabı yok.

Selamlar... yaklaşık 1 senedir 2000 model 5k 1.6 otomatik kullanıyorum..uzun araştırmalar ve büyüklerimin tavsiyesi neticesinde aracımı aldım.. hangi ustaya/kullanıcıya sorduysam V motor alma dediler...herkes 1.6 tavsiye etti.. aracimdan coook coook memnunum.. evet rampalari 100 100 çıkamıyorum belki ama düz yoldaki ve kalkislardaki performansı gayet iyi.. araziyi saymıyorum bile o zaten muhteşem..lpg de şehir içi 13 14 lt yakıtım var.. biraz dikkatke 11 e kadar düşürdüm... sonrada dedimki bırak yaksin ya.. 1.6 cok cok başarılı.. ha yok 2.0 alacam derseniz düz motor tercih edin derim ben.. banada öyle dediler.

20190317 192822

merhabalar herkese. ben de uzun süredir 1.6 jlx bakıyorum. geçen yıl hedef koyup para biriktireyim dedim 30 bin lira civarıydı. paramı biriktirdim bu yıl 40bin bandında geziyor. bu fiyatlar normal midir? yeni konu açmak istemedim benzer bir konu diye. jlx'e değer mi bu parayı vermek?

merhabalar herkese. ben de uzun süredir 1.6 jlx bakıyorum. geçen yıl hedef koyup para biriktireyim dedim 30 bin lira civarıydı. paramı biriktirdim bu yıl 40bin bandında geziyor. bu fiyatlar normal midir? yeni konu açmak istemedim benzer bir konu diye. jlx'e değer mi bu parayı vermek?

Hocam 200 bini gecmemis,yükseltme vinç vs. takılmamış bi tane bulursanız 40 bine kadar alinacak bi araç... asla üzmez... çıkmam demez..

bende karabükteyim. araştırmalarım sonucu 2.0 motor 5kapı 2004 model aldım, 2.5 motora 45 verilmez bence,

bu süreçte 1.6 jlx 2000 model araç aldım. yaylalarda şehir içinde hiç üzmedi bakımları da çok düşüktü. Fakat yokuşlarda ve uzun rampalarda eziyet çektirdi. 3 ay sonra satıp 2.0 jlx-al 2006 model grand vitara aldım. Daha tatminkar. Henüz yaylaya kampa gitme fırsatım olmadı ama bi sıkıntı çıkarmadı mutlu mesut kullanıyorum :smiley:

beklentinizi karşılayacak bi araç almışsınız, hem kampa hem şehir içine ve şehir dışına çok iyi gider. foresteri aratmaz:smiley:
.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR