Sultan - Kont - Zorba - Zeus - Rocky - Kirli - Kömür - Paşa - Mercan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,785
Ynt: Sultan - Kont - Zorba - Zeus - Rocky - Kirli - Kömür - Paşa - Mercan

Kirlinin yanındaki kızkardeşi Kömür.Yapı olarak daha ufak.

[attachment=1]

DSC 0027

Etiketler

Zeus benim gibi koyu FB'lidir. ;D

[attachment=1]

Kömür ve dişi kangalımız Sultan

[attachment=2]

DSC 0106

DSC 0110

Kuzey nizamiyeyi bekleyen Paşa.Sivas kangal ve henüz 1 yaşında.Ama kadronun en sert köpeklerinden.Arka iki ayağı üzerine kalktığı zaman boyu beni geçiyor.

[attachment=1]

Kont olayları uzaktan izliyor.

[attachment=2]

DSC 0090

DSC 0040

Biraz güneşli havayı bulunca açık havada ihracat yapmaya ve de dergimi okumaya çalışırken.........

[attachment=1]

birden etrafım sarıldı :D

[attachment=2][attachment=3]

23042011098

23042011100

23042011099

Merhabalar,
Benim hiç köpeğim olmadı, sadece çalıştığım iş arkadaşımla birlikte ofiste bir süre kaplan desenli oğlumuz vardı benim gibi köpeklerle alakası olmayanların tabiriyle katil köpek pitbulumuz vardı.
1 aylık almıştık ofisimizin bulun duğu binada oturan bir havalı hanımefendinin şikayetine kadar mutlu mesut yaşadık, bu konuda hiç bilgim olmamasına rağmen baktımki sen nasıl istersen köpekte öyle yetşiyor.Tıpkı insanlarda olduğu gibi hani insan sonradan bir canavara dönüştürülebiliyor eğiticileri tarafından onlarda öyle.
Sonra Şile'de bir çiftliğe verdik haftada iki defa ziyaretine gittik fakat sonradan kaçtığını öğrendik çifliğin kahyasından, sahtekar halbuki satmış galiba.
Eğer bahçeli bir evim olursa bende bir köpek sahipleneceğim.
Sizde dostlarınızla mutlu yaşayın.
Kalın sağlıcakla.

İlginiz ve paylaşımınız için çok çok teşekkür.
Doğru söylüyorsunuz, onlar benim gerçekten de dostlarım.Çünkü aramızda menfaat ilişkisi yok.Sadece sevgi.
İnanırmısınız tam 1 km.mesafeden benim çiftliğe yaklaştığımı farkediyorlar ve ortalığı birbirine katıyorlar.

Onlar enazından yüz dostu dediklerimizden değil.Ençok üzüldüğüm büyük bir istekle kedi, köpek satınalıp birsüre sonra veya yaz bitince sokağa ve açlığa terk edilmiş resman zayi olmuş canlar görmek.
Bir ay kadar önce oturduğum sitenin bahçesinde (Çanakkale de yaşıyorum Toki konutlarına oturuyorum) kahverengi bir sibirya kurdu gördüm tüyleri yer yer dökülmüş yakalyıp sahiplenmek istedim öyle bir ürkmüşki insanlardan yanına yaklaşamadan kaçtı gitti dileğim sahiplenebilecek birisinin eline geçmesi.
Zavallı her halinden eğitimli olduğunu belli ediyordu.
Bahçesi olan arkadaşlar sizi ve sizingibileri örnek alırlarsa aç ve açıkta hiç hayvan kalmaz.
Size, dostlarınızla birlikte sağlıklı ve mutlu nice uzun yıllar diliyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR