Sultan - Kont - Zorba - Zeus - Rocky - Kirli - Kömür - Paşa - Mercan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,797

mogzilla

Toys4BigBoys
Yer
Istanbul
Web
www.canpeyzaj.com
Terkos (Durusu) Yeniköy'de bulunan üretim çiftliğimizde 4 köpeğimiz var.
1 çift kangal Cesur ve Sultan

[attachment=1]

Bu yöreye geldiğimizde arazide cirit atan yaban domuzlarının kökünü kurutan Cesur

[attachment=2]

Bu da güzel kızımız Sultan

[attachment=3]

4

5

7

Etiketler
Ynt: Sultan - Kont - Zorba - Zeus - Rocky - Kirli - Kömür - Paşa - Mercan

Kont kangal kırması.Fakat çiftliğin en serti.Hiç şakası yok.Kıblesi belli olmayanlardan.Fakat işime de en çok yarayan.
Sınırlarımızdan içeriye sızan en ufak bir hareketi sezdiğinde deliye dönüyor.Kont 2.5 yaşında

[attachment=1]
[attachment=2]

Fg

669

üretim çitliği derken. ne üretimi. kangal ırkı köpek mi?

Allah bağışlasın çocuklarınızı... :smiley:

Bu dişi ve erkek kangalları nereden bulmuştunuz? Benim sahiplendirdiğim çifte çok benziyorlar. :eek: Umarım onlardır ve böyle mutlu bir hayatları vardır!

flynaked' Alıntı:
Allah bağışlasın çocuklarınızı... :smiley:

Bu dişi ve erkek kangalları nereden bulmuştunuz? Benim sahiplendirdiğim çifte çok benziyorlar. :eek: Umarım onlardır ve böyle mutlu bir hayatları vardır!

Fatih Yedikule barınaktan aldım.

mogzilla' Alıntı:
Fatih Yedikule barınaktan aldım.

Hmm. Umarım bunlar onlardır. Ya da umarım onlar da bu kadar sevildikleri bir hayat yaşamışlardır.

Şu andaki köpek sayımız 9.Bugün onları dolaşmak ve beslemek için çiftliğe gittim.Dün her taraf bembeyazmış.Bügün pek bir şey kalmamıştı.

Bunlar Kirli ve Zeus.Kirli henüz yaşını doldurmamış bir Alman erkek Giant Schnauzer.Zeus ise erkek Golden Retriever

[attachment=1]

DSC 0021

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR