SUBURBAN Hakkında tavsiyeleriniz.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gurhanzor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 88
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,391
Ynt: SUBURBAN Hakkında tavsiyeleriniz.

x

207835 10150164704507486 1744660 n

Etiketler

araç göründüğünden daha beterdi ilk araç alışımız olduğundna aslında itiraf etmek gerkirse biraz acemiliğimizden gol yedik ama çok uğraştım

206829 10150165492257486 7307643 n

motor şanzımnına kadar indirdik dağıtıp topladık ama en çok kaporta bitrid bizi çekiçle düzelt 2 ay sürdür

229753 10150180797317486 1803362 n

final tabi içinin resimleri yok içine deri döşeme yaptım vişne çürüğü ve sütlü kahve karışımı

255155 10150209050447486 124111 n

eline sağlık gerçekten çok güzel olmuş. nasip diyelim sana da restorasyon uğraşının zevki nasipmiş. suburban nasipmiş. bende 1980 silverado ve 1986 blazer k5 var. yakın zamanda k5 in kaportası ile uğraşmaya başlıcam. ankarada mısın?

kardeşim afyondayım aracı anakradan aldım daha doğrusu ufak biraerim orda çalışıyor o buldu bana..şuanda takipçi muayene işi ile uğraşıyordur sanırım hala bekliyom alo demesini ambulanstan çeviriyoz koltuk attırdım arka camlara film attırdım ..eğer ararsa bugün atlayıp gelecem arabayı almaya ankaraya

hayırlı olsun gule gule kazasız belasız gunlerde kullanın ınsallah.

guzel bır ıs cıkacaga benzıyor.tadılat sırasındakı resımlerıde beklıyoruz..

kolay gelsın..

Barış kardeşim çok teşekkür ederim bunun bi tadilatlık işi yok aslında çok diri ve kusursuz değişeni yok buna ince bir boya attıracam o kadar beyaz atölyemde darısı sizlerin başına daha iyileri sizin olsun inşallah...

aybars kardeşim uğramak siterim tabiki başım gözüm üstüne

sarılar otomotiv ali sarı bu bizim ali abiymiş ya bende amerikancı ali diye kayıtlı benim parçalarımıda geçen sene kendisi göndermişti sağolsun şimdi görüştüm ynaıan uğrayacaktım zaten sizlerden bahsedince tanıdı çok selamlarıda var :smiley:

legeris, bugun senin suburbanı gördüm muayeneye giderken , maşallah çok diri çok beğendim nazar değmesin :D iverikte döşemecinin önündeydi

kardeşim aybars gece geldim teslim aldım döndüm sana uğrayamadım çok özür dilerim ama en kısa zamanda gelecem şanzıman keçesi için telefonlaşacaz beraber ali abiye gidecez çay içeriz ....aracç bittti şimdi atölyemde pazartesi kaporta boyaya başlıyor....bua racın vergisi ne kadar o konuda bilgini rica ediyorum???

kamyonet çıakrttırdım ruhsatta...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri