Suburban Aldım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yavuz-çelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 324
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,381

Etiketler

Ynt: Suburban Aldım

abi aracın eni 2022mm mümkünmü aynı yoldan gitmesi hem suburban bu kendi yolunu bulur....

Eski bir Amerikanci olarak keyifle kullanmanizi diliyorum. Zaten araba isinde bence "Amerikanlar" ve "Digerleri" olarak siniflandirma olmali... :smiley:
Gule gule ve keyfinize gore kullanin insallah.

CDM-SUBARU' Alıntı:
;D Yavuz sen yanlış meslek seçmişsin baba ;D

Sana vercekler makinayı,alıcan eline çekiç,örs,spiral ne varsa... ana avrat giricen makinaya ;D

Sonrada 44" lik lastikler ;D

;D ;D ;D En sevmediğim kelime "OLMAZ" ;D ;D ;D olmazsa oldururuz ;)

VAP' Alıntı:
Eski bir Amerikanci olarak keyifle kullanmanizi diliyorum. Zaten araba isinde bence "Amerikanlar" ve "Digerleri" olarak siniflandirma olmali... :smiley:
Gule gule ve keyfinize gore kullanin insallah.

Teşekkürler.
Yükseltme ve lastik operasyonu sonucu 17 cm yükseldi araç.Bindik bir alamete . Bakalım birde yolda durursa tam olacak. ??? ??? ???

erdinç abi yavuz abibin anlatıgına göre olmuş baya...abi çaktırma ben fotosunu gördüm..baya bi boyu uzamış makinanın ;)

Yükle artık şu fotoları Yavuz. Meraklandık iyice.

Not. 7 Martta Akçaali'ye gelirsin diyorum ?

gelicem akçaali ye.kocaeli'ndeyim. yarın dönücem fotolar ankarada.pzt yüklerim.dün akşam frensiz bir tur attım gece yola çıkacağımdan meraktan çatlardım yoksa. rot ayarı falan geberdi tabiki.fena değil.erdinç bey dediğin gibi arka amortisörler tam oldu öne.Arkaya amortisör arayamadım daha onlar yoktu.Zıplıyor tabiki arka.ama çekişte fazla bir değişiklik farketmedim daha.Hevesten olabilir.toplamda 17 cm yükseldi lastikle beraber.resimleri ekliycem deiğim gibi ayrıntılı anlatırım.herkese selam.

Dostum hayırlı olsun, çamur banyosu için cj lerden vazgeçme derim. Bende 85 cj8 var boydan kaybediyor, 2001 tahoe var asfalt çocuğu. Al bi cj6 veya 3 yürü derim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri