Ssangyong Kyron Aldım.......

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 128
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,619
şehir dışı yakıt nasıl 2009 ile 2011 arası fark var mı ? 2009 kyron forester xtrail den hangisini alırdınız?
Şehirdışı Kyron 7_8lt aralığı Dizel
Forester da 8lt Benzin yakıyordu..
Bagaj ve Arazi öncelikse Kyron
Yol tutuş ve Hafif arazi öncelikliyse Forester ..
Ama bi daha Forester alırsam gerçekten zevkini çıkarmak için 2.5 turbo alırım.Atmosferik o kadar zevk vermiyor konu Subaru olunca

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Salınım arazi aracında olması gereken birşey engebeli arazide darbeyi emmesi için gerekli bence

Şuraya esneyen bi Kyron bırakayım 😀
20210213 163043

bakımlarını yaptırın, 20 000 km'de bir enjektör pullarını değiştirin, gerek yokdiyen ustaya da bir daha uğramayın, bu arada ısıtma bujilerini de söktürüp temizlettirin, çoook uzun süre sorunsuz binersiniz. her 10 000 km'de bir motor kulaklarındaki vidaları sıktırmayı unutmayın. güle güle binin.
Motor kulaklarini ne icin sıktırmak gerekiyor.Aciklama yaparmisiniz lütfen

Ssyonga beş kuruş etmez diyen kimse kesinlikle bu aracı kullanmamış kulaktan dolma bilgilerle konuşuyordur.2008 model ssyong kyron um vardi 4 yıl bindim rutin masrafları dışında tek kuruş masraf çıkartmadı.Satlığa çikarttım 3.gün sattım.2018 yılı temmuz ayında bu sefer 2011 model ssyong kyron aldım ve 3 yıldir biniyorum.Rutin ve ufak tefek masrafları dışında muadillerinin icinde kesinlikle en masrafsız ve en dolu araç.4x4 SUV araçlarda gerek fiyatı gerek yakıtı gerek saglamligiyla digerleriyle ölcülemez bile.sadece birazcik süspansiyonu sert birazcikta deri ve iç kısımları birazcık zayif o da fiyatina gore çok çok normal.Zamanında rutin bakımlarını (yağ su v.s)yaptirirsanız ssyong kyronu eskitemezsiniz.Herkese tavsiye ederim.

Motor kulaklarini ne icin sıktırmak gerekiyor.Aciklama yaparmisiniz lütfen
aracın motor kulaklarını tutan vidayi tutan sabitleme somunu kolay gevsiyor, o nedenle motor kulağının yerinden çıkmaması için sıkılması gerekiyor. yerinden çıkmış bir motoru kulağı büyük problemdir. siz 4 senede 200 000 km kyron kullanmış ve üstüne rexton alıp halen kyronunu arayan bu fakirin sözünü dinleyin derim.

Ssyonga beş kuruş etmez diyen kimse kesinlikle bu aracı kullanmamış kulaktan dolma bilgilerle konuşuyordur.2008 model ssyong kyron um vardi 4 yıl bindim rutin masrafları dışında tek kuruş masraf çıkartmadı.Satlığa çikarttım 3.gün sattım.2018 yılı temmuz ayında bu sefer 2011 model ssyong kyron aldım ve 3 yıldir biniyorum.Rutin ve ufak tefek masrafları dışında muadillerinin icinde kesinlikle en masrafsız ve en dolu araç.4x4 SUV araçlarda gerek fiyatı gerek yakıtı gerek saglamligiyla digerleriyle ölcülemez bile.sadece birazcik süspansiyonu sert birazcikta deri ve iç kısımları birazcık zayif o da fiyatina gore çok çok normal.Zamanında rutin bakımlarını (yağ su v.s)yaptirirsanız ssyong kyronu eskitemezsiniz.Herkese tavsiye ederim.
boyle yazmayın millet merak edip almaya başlarsa biz bu araçlara bu paraları vererek binemeyiz.

El frenini indirmeme rağmen el freni balatası sıkmaya devam ediyordu. Antalya Ymy oto dan el freni tellerinden sipariş verdim. Bugün sanayideki ustamla sağ ve sol el freni telini değiştirdik. Sonuç mükemmel.. Hem gayet sıkı tutuyor hem de rahatça el frenini bırakıyor..

20210531 170032

20210531 170037

20210531 170027

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Geri